2019-09-22   12:38:11
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

14_S
Løb 14, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
118  Mortensen Frederik M.  1996  VIBORG  9611AI  25 m  59.23   
332  Degn Oliver  1996  ODDER  9653AG  25 m  1:00.78   
352  Jørgensen Oskar  1998  ODDER  9817AK  25 m  1:01.02   
101  Jørgensen Rasmus  1996  VIBORG  9615AP  25 m  1:02.28   
188  Oxenvad Frederik  1999  HSK  9949AR  25 m  1:02.45   
334  Frederiksen Thomas  2000  ODDER  0089AG  25 m  1:03.38   
267  Hjort Anton Borg  2000  LYSENG  0065AO  25 m  1:04.26   
85  Beck Christoffer  1996  VIBORG  9613AL  25 m  1:05.17   
99  Houlborg Emil  1998  VIBORG  9859AP  25 m  1:05.48   
10  152  Mikkelsen Magnus  2001  SKOVBAKKEN  0171AM  25 m  1:07.33   
11  181  Kristensen Victor  1999  HSK  9915AS  25 m  1:07.34   
12  164  Hansen Oliver Østergaard  2000  BRÆDSTRUP  0029AI  25 m  1:08.65   
13  127  Pedersen Mathias  2002  VIBORG  0233AG  25 m  1:09.30   
14  279  Lindholm Oskar  2001  LYSENG  0153AF  25 m  1:10.21   
15  83  Bache Oliver Widemann  2001  VIBORG  0135AO  25 m  1:11.14   
16  210  Poulsen Emil  1997  NORD  9729AP  50 m  1:13.37   
17  113  Leimbeck Sebastian  2001  VIBORG  0167AM  25 m  1:13.85   
18  190  Peruchon Benjamin  2001  HSK  0195AL  25 m  1:14.19   
19  201  Dixen Alfred Tang  2002  HEI  0213AE  25 m  1:14.28   
20  103  Kallesøe Mikkel Weis  2000  VIBORG  0095AR  25 m  1:14.85   
21  350  Jürgense Sebastian Møller  2001  ODDER  0141AB  25 m  1:15.37   
22  123  Nielsen Johan  2001  VIBORG  0109AM  25 m  1:15.80   
23  361  Nedergaard Thor G.  2002  ODDER  0245AC  25 m  1:16.42   
24  180  Knudsen Emil  1999  HSK  9975AO  25 m  1:18.97   
25  265  Elkjær Alexander Korsager  2001  LYSENG  0113AL  25 m  1:19.99   
26  148  Lasthein Wilfred Hove  2002  SKOVBAKKEN  0279AJ  25 m  1:20.81   
27  74  Lund Jacob  2001  SKANDERBOR  0189AP  25 m  1:22.61   
28  349  Johnsen Kasper  2003  ODDER  0357AC  25 m  1:22.69   
29  327  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  25 m  1:23.19   
30  131  Schøler Andreas Thanild  2000  VIBORG  0059AN  25 m  1:23.93   
31  60  Riisgaard Jakob  2003  SILKEBORG  0309AA  25 m  1:28.01   
32  218  Germansen Mathias  2002  BJERRE HER  0205AK  25 m  1:28.34   
33  235  Sørensen Mads L. Skov  2001  BJERRE HER  0155AO  25 m  1:28.48   
34  161  Hansen Anders Ballisager  1998  BRÆDSTRUP  9863AU  25 m  1:28.71   
35  76  Nissen Johan Bendixen  2002  SKANDERBOR  0211AQ  25 m  1:28.94   
36  330  Dall Jeppe  2002  ODDER  0233AQ  25 m  1:30.14   
37  192  Petersen Jacob  2000  HSK  0001AT  25 m  1:30.62   
38  262  Ancker August  2003  LYSENG  0399AD  50 m  1:31.65   
39  272  Jeppesen Jacob Emil  2003  LYSENG  0353AH  25 m  1:31.83   
40  380  Søe Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  25 m  1:32.20   
41  204  Fogh Magnus  2005  HEI  0503AH  25 m  1:33.18   
42  149  Li Yang  2002  SKOVBAKKEN  0277AF  25 m  1:33.84   
43  314  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  25 m  1:35.98   
44  280  Madsen Jari Vendler  2002  LYSENG  0273AL  25 m  1:36.76   
45  162  Hansen Andreas  2001  BRÆDSTRUP  0195AF  25 m  1:36.86   
46  337  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  1:37.39   
47  351  Jürgensen Sander Møller  2004  ODDER  0461AB  25 m  1:39.25   
48  138  Østerballe Daniel  2003  VIBORG    25 m  1:39.58   
49  163  Hansen Jeppe Ballisager  2001  BRÆDSTRUP  0133AP  25 m  1:40.70   
50  308  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:41.47   
51  286  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  25 m  1:45.30   
52  90  Elsborg Anders  2003  VIBORG    25 m  1:48.67   
53  107  Kjeldsen Emil  2004  VIBORG  0481AG  25 m  1:52.15   
54  373  Nørrevang Viktor  2003  ODDER  0307AN  25 m  1:52.55   
55  91  Fethter Lasse  2004  VIBORG    25 m  1:54.65   
56  304  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  1:58.04   
57  353  Kosior Silas D.  2003  ODDER  0331AK  25 m  2:01.65   
58  333  Degn Valdemar  2004  ODDER  0417AJ  25 m  2:05.67   
59  340  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  2:36.93   
60  73  Liltorp Frej  2004  SKANDERBOR  0499AL  25 m     
61  97  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m     
62  108  Kjeldsen Gustav  2004  VIBORG  0451AG  25 m     
63  159  Nedergaard Bertram Emil  2004  AIA-TRANBJ    25 m     
64  248  Haahr Patrick Alexander  2003  HORSENS    25 m     
65  251  Jensen Simon Gram  2003  HORSENS  0389AO  25 m     
66  258  Pedersen Bertram D.  2005  HORSENS  0555AC  25 m     
67  259  Weidemann Magnus  2004  HORSENS  0419AG  25 m     
68  285  Rickers Johan  2004  LYSENG    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  23 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  07:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark