2019-10-18   18:06:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

17_S
Løb 17, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
189  Oxenvad Julie  1997  HSK  9744AP  25 m  1:06.95   
321  Sørensen Louise  2000  THISTED  0012AP  25 m  1:11.00   
329  Dalgas Cecilie  2000  ODDER  0014AI  25 m  1:12.62   
317  Poulsen Anette  1999  THISTED  9928AG  25 m  1:14.16   
84  Beck Caroline  1998  VIBORG  9868AO  25 m  1:14.20   
31  Flø Esther  2001  SILKEBORG  0108AR  25 m  1:16.54   
100  Jakobsen Rebecca E.  2003  VIBORG  0318AO  25 m  1:18.44   
146  Lamberg Sigrid Lei  2002  SKOVBAKKEN  0288AI  25 m  1:18.87   
128  Prøhl Christie  1998  VIBORG  9872AW  25 m  1:18.91   
10  357  Madsen Maja Fridberg  2002  ODDER  0236AL  25 m  1:20.27   
11  96  Hansen Sofie Rahbek  2000  VIBORG  0026BD  25 m  1:20.62   
12  338  Hingeberg Liv  2001  ODDER  0154AK  25 m  1:22.32   
13  184  Meyer Didde  2001  HSK  0158AS  25 m  1:22.53   
14  10  Petersen Sofie  2001  AUNING  0102AR  25 m  1:23.09   
15  368  Nielsen Sidsel  2002  ODDER  0236AE  25 m  1:23.17   
16  12  Vegener Sofie S.  2002  AUNING  0268AK  25 m  1:23.78   
17  335  Gregersen Cecilie  2002  ODDER  0204AF  25 m  1:24.27   
18  22  Væver Cecilie  2002  NORD  0288AD  25 m  1:24.82   
19  98  Heuer Josefine  2003  VIBORG  0386AM  25 m  1:25.20   
20  195  Schulze Nele  2004  HSK  0492AH  25 m  1:25.37   
21  183  Larsen Freja  2001  HSK  0102AT  25 m  1:25.73   
22  221  Jensen Carla  2002  BJERRE HER  0216AT  25 m  1:26.32   
23  23  Østergaard Simone Sloth  2000  NORD  0032BE  25 m  1:26.40   
24  86  Boye Sofie Bruun  2001  VIBORG  0112AZ  25 m  1:26.50   
25  150  Lund Solvej Kofoed  2003  SKOVBAKKEN  0384AF  25 m  1:27.33   
26  Hougaard Maiken  2002  AUNING  0282AM  25 m  1:27.67   
27  355  Lauridsen Cecilie  2003  ODDER  0354AB  25 m  1:27.71   
28  203  Fogh Laura  2003  HEI  0352AI  25 m  1:27.88   
29  122  Nielsen Ida Marie  1995  VIBORG  9524AZ  25 m  1:28.18   
30  24  Aagaard Camilla  2000  NORD  0044AY  25 m  1:28.25   
31  154  Sørensen Emilie Wolf  2003  SKOVBAKKEN  0362AL  25 m  1:28.27   
32  68  Hansen Caroline Worm  2002  SKANDERBOR  0276AT  25 m  1:28.92   
33  299  Baun Ida Fink  2000  THISTED  0034BF  25 m  1:29.36   
34  139  Aagaard Sia  2004  SKOVBAKKEN  0434AB  25 m  1:30.04   
35  65  Tolderlund Clara  2002  SILKEBORG  0256AK  25 m  1:30.44   
36  27  Cameron Emma L. S.  2001  SILKEBORG  0162BA  25 m  1:30.61   
37  105  Kanstrup Amalie  2003  VIBORG  0326AM  25 m  1:30.72   
38  211  Borgensgaard Mia  2003  TST    25 m  1:30.75   
39  207  Hansen Freja  2001  HEI  0114BC  25 m  1:30.98   
40  307  Kjær Camilla  2003  THISTED  0354AD  25 m  1:31.64   
41  165  Harpøth Julia  2002  BRÆDSTRUP  0208AX  25 m  1:32.20   
42  13  Als Lærke  2002  NORD  0214AU  25 m  1:32.63   
43  284  Rasmussen Signe Storm  2001  LYSENG  0138AQ  25 m  1:33.16   
44  34  Frederiksen Line  2003  SILKEBORG  0314AG  25 m  1:33.22   
45  67  Dochedahl Emma  2000  SKANDERBOR  0024BG  25 m  1:34.00   
46  48  Larsen Anne Lundorff  2004  SILKEBORG  0466AB  25 m  1:34.26   
47  144  Hjort Eva  2004  SKOVBAKKEN  0452AE  25 m  1:34.28   
48  132  Sunesen Anne  2001  VIBORG  0114AZ  25 m  1:34.53   
49  312  Mardal Therese  2002  THISTED  0224AY  25 m  1:34.96   
50  141  Dige Laura Marie  2004  SKOVBAKKEN  0404AE  25 m  1:35.37   
51  287  Ryhammer Anne Katrine  2003  LYSENG  0382AQ  25 m  1:35.79   
52  87  Bundgaard Sarah  2003  VIBORG    25 m  1:36.21   
53  145  Jespersen Astrid Crone  2002  SKOVBAKKEN  0214AT  25 m  1:36.31   
54  179  Hobolth Fiona Hansen  2003  HSK  0376AO  25 m  1:36.32   
55  191  Petersen Alberte Hedevang  2003  HSK  0352AO  25 m  1:36.44   
56  173  Bladtkramer Lærke  2001  HSK  0138AT  25 m  1:36.52   
57  366  Nielsen Kathrine Bech  2004  ODDER  0432AJ  25 m  1:36.54   
58  72  Kvitzau Sara Mette  2003  SKANDERBOR  0328AY  25 m  1:38.63   
59  29  Egerup Emilie  2003  SILKEBORG  0316AW  25 m  1:38.79   
60  185  Mortensen Clara  2001  HSK  0168AS  25 m  1:39.56   
61  140  Cordtz Maja  2003  SKOVBAKKEN  0304AN  25 m  1:40.65   
62  363  Nielsen Camilla Angaard  2003  ODDER  0386AJ  25 m  1:40.72   
63  167  Klausen Sofie Trekær  2003  BRÆDSTRUP  0364AD  25 m  1:41.12   
64  16  Lind Frida  2004  NORD  0416AH  25 m  1:41.14   
65  243  Bæk Thea Linneberg  2002  IHF  0242AW  25 m  1:43.47   
66  293  Sørensen Caroline  2003  LYSENG  0318AP  25 m  1:43.72   
67  360  Nedergaard Laura G.  2005  ODDER  0572AF  25 m  1:44.98   
68  170  Munk Lykke  2002  BRÆDSTRUP  0266AC  25 m  1:45.00   
69  171  Zachariassen Iben K.  2002  BRÆDSTRUP  0216AS  25 m  1:45.79   
70  Ginnerup Liva  2004  AUNING  0484AM  25 m  1:46.50   
71  174  Bladtkramer Lykke  2003  HSK  0336AI  25 m  1:47.78   
72  383  Winther Maria Dyrhauge  2004  ODDER  0468AN  25 m  1:48.13   
73  370  Nonbye Emma  2003  ODDER  0306AS  25 m  1:48.82   
74  374  Press Sisse Ø.  2003  ODDER  0332AV  25 m  1:50.01   
75  14  Christensen Marie M  2004  NORD  0424AK  25 m  1:50.81   
76  135  Varming Anna  2005  VIBORG    25 m  1:54.43   
77  112  Larsen Josephine  2004  VIBORG    25 m  1:55.52   
78  77  Nissen Stine Bendixen  2004  SKANDERBOR  0406AS  25 m  1:56.04   
79  58  Petersen Mette Marie H.  2005  SILKEBORG  0552AI  25 m  1:58.72   
80  316  Nørgaard Angelina  2003  THISTED  0394AQ  25 m  1:59.76   
81  326  Bundgaard Malou Lundkvist  2004  ODDER  0488AM  25 m  2:01.53   
82  114  Lilienskjold Mathilde von  2003  VIBORG    25 m  2:02.05   
83  303  Hovmark Ida  2005  THISTED  0528AG  25 m  2:02.53   
84  297  Bach Tilde Søe  2005  THISTED  0524AH  25 m  2:06.88   
85  119  Mortensen Sille  2004  VIBORG  0484AL  25 m  2:11.41   
86  226  Muhlig Mikela  2003  BJERRE HER    25 m  2:11.65   
87  234  Sørensen Cecilie  2003  BJERRE HER  0338AW  25 m  2:15.10   
88  233  Sørensen Caroline K.  2004  BJERRE HER    25 m  2:16.98   
89  57  Pederse Cecilie Vejsgaard  2004  SILKEBORG  0444AS  25 m  2:19.15   
90  310  Kristensen Ida  2004  THISTED  0498AQ  25 m  2:29.65   
91  372  Nonbye Kathrine  2004  ODDER  0474AL  25 m  2:34.91   
92  25  Bock Emilie Bie  2005  SILKEBORG  0554AE  25 m     
93  49  Lauritzen Annabella Marie  2005  SILKEBORG  0586AG  25 m     
94  50  Lauritzen Clarissa Marie  2003  SILKEBORG  0304AU  25 m     
95  55  Møldrup Nicoline  2004  SILKEBORG  0436AT  25 m     
96  56  Nedergaard Pernille  2004  SILKEBORG    25 m     
97  78  Stoltenborg Elisabeth  2002  SKANDERBOR  0252AZ  25 m     
98  111  Kristensen Lea Kjær  2004  VIBORG    25 m     
99  115  Madsen Katja Møller  2003  VIBORG  0376AQ  25 m     
100  142  Eriksen Camilla Marie  2005  SKOVBAKKEN  0588AF  25 m     
101  156  Falkenberg Emma  2003  AIA-TRANBJ    25 m     
102  157  Iversen Emma Høgh  2002  AIA-TRANBJ    25 m     
103  197  Stamholdt Maja  2005  HSK    25 m     
104  239  Laursen Iben Maj  2002  IHF  0214AZ  25 m     
105  240  Møller Sara Louise  2002  IHF    25 m     
106  253  Kobæk Sara  2005  HORSENS  0568AD  25 m     
107  255  Leiszner Xenia Juhl  2005  HORSENS  0566AD  25 m     
108  257  Oleander Emma  2004  HORSENS  0472AJ  25 m     
109  271  Jensen Liv Juhl  2005  LYSENG  0566AI  25 m     
110  273  Justesen Frida Saks  2004  LYSENG  0452AM  25 m     
111  288  Ryhammer Signe Marie  2005  LYSENG  0522AI  25 m     
112  344  Jensen Frida Riishøj  2002  ODDER  0274AX  25 m     
113  356  Lauridse Matilde Dalgaard  2003  ODDER  0396AV  25 m     
114  376  Rasmussen Laura Buur  2001  ODDER  0168AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  23 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  07:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark