2019-09-15   16:41:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

18_S
Løb 18, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
104  Kammer Lasse  1995  VIBORG  9593AH  25 m  1:00.18   
101  Jørgensen Rasmus  1996  VIBORG  9615AP  25 m  1:00.34   
331  Dall Lasse  1997  ODDER  9763AR  25 m  1:01.06   
118  Mortensen Frederik M.  1996  VIBORG  9611AI  25 m  1:02.72   
194  Rohwedder Jonas  1998  HSK  9849AO  25 m  1:03.11   
172  Berg Magnus Stender  1999  HSK  9939AF  25 m  1:05.16   
181  Kristensen Victor  1999  HSK  9915AS  25 m  1:05.16   
Hougaard Andreas  2000  AUNING  0007AO  25 m  1:05.56   
85  Beck Christoffer  1996  VIBORG  9613AL  25 m  1:07.00   
10  188  Oxenvad Frederik  1999  HSK  9949AR  25 m  1:07.81   
11  106  Kjær Tobias Alstrup  1998  VIBORG  9839AF  25 m  1:08.47   
12  180  Knudsen Emil  1999  HSK  9975AO  25 m  1:09.09   
13  17  Meisner-Jensen Karl  1999  NORD  9927AF  25 m  1:09.29   
14  Hansen Thorbjørn U.  2000  AUNING  0017AO  25 m  1:09.54   
15  325  Balladone Jonatan  1997  ODDER  9793AH  25 m  1:09.55   
16  26  Bruun Martin Harder  1998  SILKEBORG  9843AA  25 m  1:09.88   
17  379  Simonsen Mark  1997  ODDER  9719AH  25 m  1:10.07   
18  279  Lindholm Oskar  2001  LYSENG  0153AF  25 m  1:10.45   
19  35  Frølund Oliver  2001  SILKEBORG  0133AL  25 m  1:10.48   
20  81  Andersen Kasper Levring  1998  VIBORG  9819AS  25 m  1:10.58   
21  117  Mangaard Christian  1999  VIBORG  9915AT  25 m  1:11.70   
22  267  Hjort Anton Borg  2000  LYSENG  0065AO  25 m  1:11.75   
23  164  Hansen Oliver Østergaard  2000  BRÆDSTRUP  0029AI  25 m  1:12.17   
24  199  Uldal Steffen Vesterø  1999  HSK  9909AR  25 m  1:12.26   
25  175  Christiansen Thomas  1999  HSK  9957AO  25 m  1:12.32   
26  127  Pedersen Mathias  2002  VIBORG  0233AG  25 m  1:12.63   
27  200  Alnor Mads  2000  HEI  0005AM  25 m  1:12.79   
28  205  Halvorsen Sebastian  1999  HEI  9943AP  25 m  1:14.38   
29  350  Jürgense Sebastian Møller  2001  ODDER  0141AB  25 m  1:14.72   
30  129  Rasmussen Chris  2001  VIBORG  0177AO  25 m  1:15.01   
31  83  Bache Oliver Widemann  2001  VIBORG  0135AO  25 m  1:15.13   
32  103  Kallesøe Mikkel Weis  2000  VIBORG  0095AR  25 m  1:16.26   
33  237  Jensen Anders Færch  1988  IHF  8867AC  25 m  1:16.30   
34  202  Eriksen Thorbjørn  2000  HEI  0003AM  25 m  1:17.34   
35  19  Primdahl Lars Christian  2000  NORD  0033AP  25 m  1:17.54   
36  93  Friborg Nicolai  2000  VIBORG  0037AO  25 m  1:18.12   
37  269  Høyer Oliver  2000  LYSENG  0073AT  25 m  1:18.37   
38  266  Hjertmann Joachim  2002  LYSENG  0215AK  25 m  1:18.59   
39  125  Olesen Anton Kirkegaard  2000  VIBORG  0013AS  25 m  1:19.12   
40  362  Nielsen Benjamin B  2001  ODDER  0127AM  25 m  1:19.64   
41  201  Dixen Alfred Tang  2002  HEI  0213AE  25 m  1:21.70   
42  155  Thorsell Vilhelm Damm  2002  SKOVBAKKEN  0235AD  25 m  1:24.11   
43  327  Bundgaard Nicholas  2002  ODDER  0249AI  25 m  1:24.25   
44  190  Peruchon Benjamin  2001  HSK  0195AL  25 m  1:25.70   
45  43  Jensen Mathias Plog  2001  SILKEBORG  0139AG  25 m  1:26.24   
46  143  Gallacher Daniel  2002  SKOVBAKKEN  0235AK  25 m  1:26.25   
47  196  Skovby Mads Holm  2001  HSK  0165AL  25 m  1:26.25   
48  311  Madsen Paw Jensby  2002  THISTED  0233AI  25 m  1:26.36   
49  198  Stamholt Mads  2003  HSK  0353AM  25 m  1:26.65   
50  131  Schøler Andreas Thanild  2000  VIBORG  0059AN  25 m  1:26.71   
51  265  Elkjær Alexander Korsager  2001  LYSENG  0113AL  25 m  1:26.80   
52  148  Lasthein Wilfred Hove  2002  SKOVBAKKEN  0279AJ  25 m  1:26.83   
53  160  Gelmark-Sørensen krestian  2001  BRÆDSTRUP  0111AR  25 m  1:27.04   
54  161  Hansen Anders Ballisager  1998  BRÆDSTRUP  9863AU  25 m  1:28.05   
55  71  Iversen Mads  2002  SKANDERBOR  0203AN  25 m  1:28.48   
56  223  Lund Halfdan Krogh  2002  BJERRE HER  0287AF  25 m  1:28.66   
57  30  Elling Frederik Venø  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  1:29.07   
58  123  Nielsen Johan  2001  VIBORG  0109AM  25 m  1:29.08   
59  278  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  25 m  1:30.07   
60  235  Sørensen Mads L. Skov  2001  BJERRE HER  0155AO  25 m  1:30.49   
61  76  Nissen Johan Bendixen  2002  SKANDERBOR  0211AQ  25 m  1:30.71   
62  319  Søndergaard Alex  2003  THISTED  0365AJ  25 m  1:31.03   
63  153  Modin Julius Agerbo  2003  SKOVBAKKEN  0313AC  25 m  1:31.85   
64  162  Hansen Andreas  2001  BRÆDSTRUP  0195AF  25 m  1:32.01   
65  291  Sloth William  2003  LYSENG  0367AJ  25 m  1:32.85   
66  274  Jørgensen Andreas  2003  LYSENG  0305AH  25 m  1:33.29   
67  60  Riisgaard Jakob  2003  SILKEBORG  0309AA  25 m  1:33.60   
68  262  Ancker August  2003  LYSENG  0399AD  25 m  1:34.61   
69  348  Johnsen Alexander  2003  ODDER  0397AC  25 m  1:35.54   
70  218  Germansen Mathias  2002  BJERRE HER  0205AK  25 m  1:35.92   
71  217  Frost-Jensen Frederik W.  2001  BJERRE HER  0199AM  25 m  1:36.79   
72  228  Nielsen Rasmus K. Ø.  2002  BJERRE HER  0289AJ  25 m  1:37.74   
73  28  Christensen Oliver  2003  SILKEBORG  0373AK  25 m  1:39.91   
74  187  Oxenvad Christian  2003  HSK  0325AI  25 m  1:40.54   
75  272  Jeppesen Jacob Emil  2003  LYSENG  0353AH  25 m  1:41.53   
76  351  Jürgensen Sander Møller  2004  ODDER  0461AB  25 m  1:41.56   
77  66  Christiansen Simon Simoni  2002  SKANDERBOR  0233AN  25 m  1:41.84   
78  39  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  1:42.00   
79  337  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  1:42.22   
80  280  Madsen Jari Vendler  2002  LYSENG  0273AL  25 m  1:42.78   
81  40  Gystad Marius  2003  SILKEBORG  0313AK  25 m  1:44.13   
82  306  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  1:45.17   
83  163  Hansen Jeppe Ballisager  2001  BRÆDSTRUP  0133AP  25 m  1:47.20   
84  318  Roderick Johan  2003  THISTED  0331AL  25 m  1:47.31   
85  263  Bendixen Jacob  2004  LYSENG  0413AI  25 m  1:49.19   
86  298  Bager Nicklas  2003  THISTED  0321AM  25 m  1:49.60   
87  42  Hansen Kasper  2004  SILKEBORG  0433AG  25 m  1:50.31   
88  308  Kjær Kristian  2005  THISTED  0595AD  25 m  1:52.08   
89  108  Kjeldsen Gustav  2004  VIBORG  0451AG  25 m  2:00.34   
90  304  Hoxer Gustav  2005  THISTED  0585AD  25 m  2:07.16   
91  73  Liltorp Frej  2004  SKANDERBOR  0499AL  25 m  2:14.45   
92  324  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  2:22.10   
93  37  Gaardstad Andreas  2005  SILKEBORG    25 m     
94  41  Hansen Jesper Albæk  2004  SILKEBORG    25 m     
95  90  Elsborg Anders  2003  VIBORG    25 m     
96  91  Fethter Lasse  2004  VIBORG    25 m     
97  95  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG    25 m     
98  97  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m     
99  102  Kallesøe Andreas Weis  2004  VIBORG    25 m     
100  130  Riis Mikkel  2002  VIBORG    25 m     
101  137  Zaar Kristian  2001  VIBORG    25 m     
102  159  Nedergaard Bertram Emil  2004  AIA-TRANBJ    25 m     
103  249  Jacobsen Arthur Rytter  2003  HORSENS  0373AL  25 m     
104  275  Kristensen Ciano  2004  LYSENG  0445AJ  25 m     
105  286  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  25 m     
106  353  Kosior Silas D.  2003  ODDER  0331AK  25 m     
107  369  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  23 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  07:13 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark