2019-08-25   09:09:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Spektrum Odder Swim Cup 2015

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

2_S
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
104  Kammer Lasse  1995  VIBORG  9593AH  25 m  29.78   
309  Kjær Michael  1995  THISTED  9555AL  25 m  30.25   
99  Houlborg Emil  1998  VIBORG  9859AP  25 m  31.99   
152  Mikkelsen Magnus  2001  SKOVBAKKEN  0171AM  25 m  32.14   
194  Rohwedder Jonas  1998  HSK  9849AO  25 m  33.12   
45  Kirkegaard Mikkel  1999  SILKEBORG  9939AI  25 m  33.44   
Hougaard Andreas  2000  AUNING  0007AO  25 m  33.89   
199  Uldal Steffen Vesterø  1999  HSK  9909AR  25 m  35.36   
210  Poulsen Emil  1997  NORD  9729AP  25 m  35.76   
10  205  Halvorsen Sebastian  1999  HEI  9943AP  25 m  35.85   
11  237  Jensen Anders Færch  1988  IHF  8867AC  25 m  35.97   
12  33  Frederiksen Jacob F.  1999  SILKEBORG  9951AN  25 m  36.05   
13  379  Simonsen Mark  1997  ODDER  9719AH  25 m  36.05   
14  35  Frølund Oliver  2001  SILKEBORG  0133AL  25 m  36.27   
15  343  Isdahl Nikolaj  1999  ODDER  9957AF  25 m  37.16   
16  83  Bache Oliver Widemann  2001  VIBORG  0135AO  25 m  37.29   
17  202  Eriksen Thorbjørn  2000  HEI  0003AM  25 m  37.87   
18  188  Oxenvad Frederik  1999  HSK  9949AR  25 m  38.19   
19  123  Nielsen Johan  2001  VIBORG  0109AM  25 m  38.41   
20  269  Høyer Oliver  2000  LYSENG  0073AT  25 m  38.82   
21  346  Jensen Per  1995  ODDER  9513AO  25 m  39.06   
22  69  Hindborg William Bech  2000  SKANDERBOR  0085AE  25 m  39.08   
23  302  Hovmark Christian  2001  THISTED  0155AF  25 m  39.63   
24  160  Gelmark-Sørensen krestian  2001  BRÆDSTRUP  0111AR  25 m  39.68   
25  186  Nielsen Mathias Kjfr  2000  HSK  0043AU  25 m  40.66   
26  192  Petersen Jacob  2000  HSK  0001AT  25 m  41.06   
27  19  Primdahl Lars Christian  2000  NORD  0033AP  25 m  41.33   
28  350  Jürgense Sebastian Møller  2001  ODDER  0141AB  25 m  41.43   
29  129  Rasmussen Chris  2001  VIBORG  0177AO  25 m  41.50   
30  151  Mikkelsen Mads  2004  SKOVBAKKEN  0491AC  25 m  42.58   
31  214  Toft Markus  2003  TST    25 m  43.73   
32  61  Riisgaard Jens  2000  SILKEBORG  0029AB  25 m  44.67   
33  223  Lund Halfdan Krogh  2002  BJERRE HER  0287AF  25 m  44.98   
34  278  Lindholm Frederik  2004  LYSENG  0451AC  25 m  45.02   
35  71  Iversen Mads  2002  SKANDERBOR  0203AN  25 m  45.13   
36  291  Sloth William  2003  LYSENG  0367AJ  25 m  45.19   
37  162  Hansen Andreas  2001  BRÆDSTRUP  0195AF  25 m  45.25   
38  66  Christiansen Simon Simoni  2002  SKANDERBOR  0233AN  25 m  45.37   
39  161  Hansen Anders Ballisager  1998  BRÆDSTRUP  9863AU  25 m  45.96   
40  149  Li Yang  2002  SKOVBAKKEN  0277AF  50 m  46.65   
41  130  Riis Mikkel  2002  VIBORG    25 m  46.66   
42  177  Friis Benjamin  2002  HSK  0267AI  25 m  47.01   
43  137  Zaar Kristian  2001  VIBORG    25 m  47.07   
44  235  Sørensen Mads L. Skov  2001  BJERRE HER  0155AO  25 m  47.11   
45  148  Lasthein Wilfred Hove  2002  SKOVBAKKEN  0279AJ  25 m  47.48   
46  155  Thorsell Vilhelm Damm  2002  SKOVBAKKEN  0235AD  25 m  47.86   
47  351  Jürgensen Sander Møller  2004  ODDER  0461AB  25 m  47.99   
48  215  Borup John  2001  BJERRE HER  0123AS  25 m  48.59   
49  267  Hjort Anton Borg  2000  LYSENG  0065AO  25 m  48.75   
50  262  Ancker August  2003  LYSENG  0399AD  25 m  49.50   
51  131  Schøler Andreas Thanild  2000  VIBORG  0059AN  25 m  49.57   
52  39  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  49.74   
53  330  Dall Jeppe  2002  ODDER  0233AQ  25 m  49.76   
54  292  Søndergaard Bastian  2004  LYSENG  0433AF  25 m  50.06   
55  314  Mathiasen Asger  2004  THISTED  0427AI  25 m  50.41   
56  306  Jørgensen Sebastian  2005  THISTED  0565AD  25 m  50.80   
57  219  Hansen Rasmus Hagger  2001  BJERRE HER    25 m  51.98   
58  290  Sejr Valdemar Vind  2003  LYSENG  0329AG  25 m  52.11   
59  147  Lamberg Viktor Lei  2004  SKOVBAKKEN  0477AE  25 m  52.68   
60  38  Gaardsted Frederik  2001  SILKEBORG  0101AN  50 m  53.38   
61  187  Oxenvad Christian  2003  HSK  0325AI  25 m  54.45   
62  250  Jensen Nicklas  2003  HORSENS    25 m  55.95   
63  63  Svenstru Kristian Tinglef  2005  SILKEBORG  0543AG  25 m  56.07   
64  337  Hermansen Mads Emil R.  2005  ODDER  0563AA  25 m  56.25   
65  224  Madsen Tobias Dam  2002  BJERRE HER  0233AO  25 m  56.26   
66  324  Vesterby Philip  2005  THISTED  0567AD  25 m  56.60   
67  90  Elsborg Anders  2003  VIBORG    25 m  56.77   
68  108  Kjeldsen Gustav  2004  VIBORG  0451AG  25 m  57.02   
69  249  Jacobsen Arthur Rytter  2003  HORSENS  0373AL  25 m  57.33   
70  97  Hedegaard Lukas  2004  VIBORG    25 m  58.61   
71  94  Gimm Daniel  2004  VIBORG    25 m  58.91   
72  258  Pedersen Bertram D.  2005  HORSENS  0555AC  25 m  59.41   
73  91  Fethter Lasse  2004  VIBORG    25 m  59.79   
74  138  Østerballe Daniel  2003  VIBORG    25 m  1:01.36   
75  32  Fonnesbæk Jonas  2003  SILKEBORG  0361AM  25 m  1:02.08   
76  107  Kjeldsen Emil  2004  VIBORG  0481AG  25 m  1:02.41   
77  64  Søgaard Magnus  2003  SILKEBORG  0315AN  25 m  1:02.44   
78  369  Nielsen Tobias  2004  ODDER  0497AB  25 m  1:03.51   
79  340  Holm Simon Kruse  2004  ODDER  0413AL  25 m  1:03.61   
80  37  Gaardstad Andreas  2005  SILKEBORG    25 m  1:03.92   
81  163  Hansen Jeppe Ballisager  2001  BRÆDSTRUP  0133AP  25 m  1:05.45   
82  251  Jensen Simon Gram  2003  HORSENS  0389AO  25 m  1:10.87   
83  41  Hansen Jesper Albæk  2004  SILKEBORG    25 m  1:11.73   
84  353  Kosior Silas D.  2003  ODDER  0331AK  25 m  1:14.22   
85  333  Degn Valdemar  2004  ODDER  0417AJ  25 m  1:15.73   
86  286  Rosenborg Lucas  2004  LYSENG  0481AH  25 m  1:30.75   
87  95  Hansen Mads Peter  2004  VIBORG    25 m     
88  102  Kallesøe Andreas Weis  2004  VIBORG    25 m     
89  153  Modin Julius Agerbo  2003  SKOVBAKKEN  0313AC  25 m     
90  204  Fogh Magnus  2005  HEI  0503AH  25 m     
91  227  Nielsen Kristian  2005  BJERRE HER    25 m     
92  248  Haahr Patrick Alexander  2003  HORSENS    25 m     
93  268  Hjort August Borg  2006  LYSENG  0663AB  25 m     
94  283  Rasmussen Niels Dissing  2003  LYSENG    25 m     
95  339  Hollenbach Gustav  2003  ODDER  0335AL  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.24.00  Udskriftsdato  24 april 2015 
Licens til Odder IGF  Udskriftstidspunkt  22:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark