2019-11-15   07:00:55
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Vårsimiaden 2015, Skellefteå (Norrland)

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

28_S
Gren 28, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
94  Svedberg Filip  1997  SKELLEFTEÅ  AJ0197  50 m  1:05.79   
81  Lindberg Benjamin  1995  SKELLEFTEÅ  AJ6195  25 m  1:06.54   
61  Katmuk Felix  2000  PITEÅ SIM  AF3100  25 m  1:12.01   
96  Ulander Robin  2001  SKELLEFTEÅ  AN7901  25 m  1:16.82   
19  Andreasson Rasmus  2000  LULEÅ SS  AG5100  25 m  1:23.88   
60  Johansson Marios  2001  PITEÅ SIM  AA2901  25 m  1:24.89   
Olsson Isak  2002  BUREÅ SS  AC1302  25 m  1:25.44   
84  Lindström Magnus  2004  SKELLEFTEÅ  AA4104  25 m  1:25.61   
24  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS  AF3503  25 m  1:25.71   
10  28  Johnsson Edvin  2001  LULEÅ SS  AE0101  25 m  1:28.94   
11  109  Luthman Felix  2004  UMEÅ SS  AB4104  25 m  1:29.39   
12  Vikström Alfred  2001  BUREÅ SS  AS4701  25 m  1:29.67   
13  46  Wang Ji An  2003  LULEÅ SS  AA2303  25 m  1:30.48   
14  33  Krogh-Vennemo Anton  2002  LULEÅ SS  AI8502  25 m  1:31.02   
15  116  Strömbro Arvid  2002  UMEÅ SS  AR4502  25 m  1:31.14   
16  48  Ylipää Theo  2004  LULEÅ SS  AB0704  25 m  1:31.84   
17  124  Lundmark Marcus  2002  SKELLEFTEÅ  AN7302  25 m  1:34.25   
18  70  Devismes Lucas  2002  SKELLEFTEÅ  AI2502  25 m  1:37.26   
19  74  Ferm Olle  2002  SKELLEFTEÅ  AD8102  25 m  1:37.65   
20  95  Ulander Emil  2003  SKELLEFTEÅ  AE2303  25 m  1:38.44   
21  67  Andersson Robin  2003  SKELLEFTEÅ  AP5503  25 m  1:38.46   
22  88  Lundmark William  2004  SKELLEFTEÅ  AA7704  25 m  1:41.07   
23  113  Ohlsson Ville  2003  UMEÅ SS  AN0303  50 m  1:42.65   
24  102  Albinsson Oskar  2003  UMEÅ SS  AP4503  50 m  1:45.18   
25  79  Karambotis Dennis  2003  SKELLEFTEÅ  AC7503  25 m  1:46.56   
26  73  Eriksson Theodor  2002  SKELLEFTEÅ  AV6502  25 m  1:49.92   
27  76  Forslund Otto  2002  SKELLEFTEÅ  AD7102  25 m  2:00.95   
28  108  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  2:03.31   
29  107  Izarra Unai  2003  UMEÅ SS  AP6503  25 m  2:08.80   
30  22  Delvenne Samuel  2003  LULEÅ SS  AU8903  25 m     
31  82  Lindqvist Albin  2002  SKELLEFTEÅ  AI9502  25 m     
32  92  Risberg Björn  2004  SKELLEFTEÅ  AN0704  25 m     
33  120  Holmgren Mattias  2002  BYSKE  AW8102  25 m     
34  122  johansson Edwill  2002  BYSKE  AV8302  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  03 maj 2015 
Licensierad till: Skellefte Simsällskap 34  Utskriftstid  08:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner