Program for UGP-3 Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1605 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:29.93 | |
2 | 1518 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 2:33.06 | |
3 | 1428 | Askling Olof | 1999 | SKK | AM7799 | 25 m | 2:34.33 | |
4 | 1200 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 2:34.42 | |
5 | 1465 | Tufvesson Sebastian | 2000 | SKK | AJ5100 | 25 m | 2:35.18 | |
6 | 1516 | Annergren Fredrik | 2001 | TUREBERG | AC8301 | 25 m | 2:38.48 | |
7 | 1148 | Bengtsson Emil | 1999 | JÄRFÄLLA S | AT1599 | 25 m | 2:38.89 | |
8 | 1583 | Strömbeck Gustav | 1997 | WISBY SS | AM3397 | 25 m | 2:39.64 | |
9 | 1217 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:42.05 | |
10 | 1159 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:43.64 | |
11 | 1646 | Unevik Dag | 2001 | VÄSBY SS | AI5501 | 25 m | 2:45.33 | |
12 | 1553 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:50.64 | |
13 | 1690 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | AL0700 | 25 m | 2:50.86 | |
14 | 1265 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:52.72 | |
15 | 1667 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:53.46 | |
16 | 1142 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 2:53.51 | |
17 | 1240 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 25 m | 2:53.76 | |
18 | 1613 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:54.37 | |
19 | 1668 | Hennert Olle | 1999 | SS04 | AS1999 | 25 m | 2:55.05 | |
20 | 1607 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:55.34 | |
21 | 1529 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:56.21 | |
22 | 1551 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 2:57.68 | |
23 | 1486 | Despotovic Nikola | 1998 | SÖDERTÖRN | AW0798 | 25 m | 2:58.03 | |
24 | 1256 | Fahlström Kevin | 2000 | NORRTÄLJE | AL2100 | 25 m | 2:58.98 | |
25 | 1722 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 2:59.00 | |
26 | 1302 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:59.22 | |
27 | 1534 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 2:59.64 | |
28 | 1584 | Strömbeck Oskar | 1999 | WISBY SS | AK1999 | 25 m | 3:00.41 | |
29 | 1443 | Kågström David | 2002 | SKK | AC9702 | 25 m | 3:00.89 | |
30 | 1143 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 3:01.34 | |
31 | 1675 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 3:02.40 | |
32 | 1403 | Styrman Arvid | 2002 | SPÅRVÄGEN | AQ2502 | 50 m | 3:10.18 | |
33 | 1532 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 3:11.83 | |
34 | 1456 | Selander Tor | 2002 | SKK | AH4902 | 25 m | 3:13.43 | |
35 | 1729 | Wirdby Myren Elias | 2002 | SPIF SF | AH0902 | 25 m | 3:18.19 | |
36 | 1704 | Johansson Sebastian | 2003 | SPIF SF | AD0903 | 25 m | 3:18.82 | |
37 | 1589 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 3:19.09 | |
38 | 1257 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 3:19.29 | |
39 | 1425 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 3:19.80 | |
40 | 1242 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | 3:19.98 | |
41 | 1573 | Hedin Oskar | 2001 | WISBY SS | AY6701 | 25 m | 3:23.64 | |
42 | 1130 | Edler Philip | 2001 | DANDERYD | AV3501 | 25 m | 3:27.82 | |
43 | 1359 | Hållberg Andreas | 1999 | SPÅRVÄGEN | AV5399 | 25 m | 3:28.03 | |
44 | 1578 | Kjellberg Olsson Elof | 2001 | WISBY SS | AL1501 | 25 m | 3:31.21 | |
45 | 1384 | Malmring Viktor | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO7903 | 50 m | 3:35.65 | |
46 | 1445 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 3:36.19 | |
47 | 1448 | Nilsson Filip | 2003 | SKK | AI7103 | 25 m | 3:36.26 | |
48 | 1375 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 25 m | 3:37.23 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 29 maj 2015 |
Licensierad till: Stockholms Simförbund | Utskriftstid | 09:29 |