Program for ÅSK Games 2015
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 6, M, P-13 100 m pu |
Sponsori: MakersPoint |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Pokkinen Tuomas | 1995 | Cetus | 50 m | 53.53 | 51.53 | ||
2 | Herrala Anton | 1993 | TaTU | 50 m | 54.76 | 52.76 | ||
3 | Laine Ville | 1995 | TaTU | 50 m | 56.75 | 54.75 | ||
4 | Rissanen Janne | 1997 | RaisU | 25 m | 56.20 | 56.20 | ||
5 | Grnblom Juho | 1998 | RaisU | 50 m | 58.22 | 56.22 | ||
6 | Vainio Topias | 1997 | Cetus | 50 m | 58.73 | 56.73 | ||
7 | Soini Oskari | 1997 | RaisU | 50 m | 58.81 | 56.81 | ||
8 | Nuorinko Miika | 1996 | NumKis | 50 m | 58.88 | 56.88 | ||
9 | Fredrikson Christoffer | 1997 | Cetus | 50 m | 58.90 | 56.90 | ||
10 | Kaisti Pontus | 1997 | Cetus | 25 m | 57.44 | 57.44 | ||
11 | Virta Pietari | 1997 | TaTU | 50 m | 1:00.18 | 58.18 | ||
12 | Jeskanen Samuli | 1996 | Cetus | 25 m | 58.49 | 58.49 | ||
13 | Belaic Deny | 1998 | TaTU | 25 m | 59.99 | 59.99 | ||
14 | Rautiainen Wiljam | 1995 | AUi | 25 m | 1:00.00 | 1:00.00 | ||
15 | Airaksinen Ossi | 1996 | AUi | 50 m | 1:02.32 | 1:00.32 | ||
16 | Peltonen Tatu | 1989 | TaTU | 25 m | 1:00.87 | 1:00.87 | ||
17 | Korhonen Joona | 2000 | TaTU | 50 m | 1:05.49 | 1:03.49 | ||
18 | Bckerman Thomas | 1997 | Cetus | 25 m | 1:03.75 | 1:03.75 | ||
19 | Kinnari Aapo | 1997 | Vanders | 25 m | 1:04.35 | 1:04.35 | ||
20 | Siiranen Santeri | 1998 | TaTU | 50 m | 1:06.86 | 1:04.86 | ||
21 | Rif Jan | 1998 | TaTU | 50 m | 1:07.13 | 1:05.13 | ||
22 | Kuisma Markus | 1998 | SalU | 25 m | 1:05.60 | 1:05.60 | ||
23 | Grnroos Lassi | 2000 | SalU | 25 m | 1:05.92 | 1:05.92 | ||
24 | Ruohonen Lassi | 1998 | HSS | 50 m | 1:08.00 | 1:06.00 | ||
25 | Hanski Emil | 1999 | SK | 25 m | 1:06.66 | 1:06.66 | ||
26 | Forsel Marcus | 2003 | SK | 25 m | 1:07.84 | 1:07.84 | ||
27 | Tikkakoski Eerik | 2001 | TaTU | 25 m | 1:09.77 | 1:09.77 | ||
28 | Kokko Jaakko | 1999 | TaTU | 50 m | 1:12.94 | 1:10.94 | ||
29 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 25 m | 1:13.68 | 1:13.68 | ||
30 | Lehtonen Joona | 2001 | TaTU | 50 m | 1:16.71 | 1:14.71 | ||
31 | Herpola Santeri | 2003 | SK | 25 m | 1:14.93 | 1:14.93 | ||
32 | Kuusela Iiro | 2001 | TaTU | 50 m | 1:18.44 | 1:16.44 | ||
33 | Syrjkoski Joona | 2000 | TaTU | 25 m | 1:17.19 | 1:17.19 | ||
34 | Raivio Veeti | 2000 | TaTU | 25 m | 1:17.30 | 1:17.30 | ||
35 | Kukkonen Sami | 2000 | TaTU | 25 m | 1:17.49 | 1:17.49 | ||
36 | Perkola Pirkka | 2001 | TaTU | 50 m | 1:20.18 | 1:18.18 | ||
37 | Koskela Lauri | 1999 | PTU | 25 m | 1:19.90 | 1:19.90 | ||
38 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 25 m | 1:23.06 | 1:23.06 | ||
39 | Menp Arttu | 2003 | SK | 25 m | 1:23.11 | 1:23.11 | ||
40 | Ahonp Atte-Mikael | 2001 | TaTU | 25 m | 1:23.41 | 1:23.41 | ||
41 | Konttinen Niklas | 2001 | SK | 50 m | 1:25.83 | 1:23.83 | ||
42 | Hirsiniemi Mikael | 2004 | AUi | 25 m | 1:25.20 | 1:25.20 | ||
43 | Ezzat Ajjuub | 2005 | AUi | 25 m | 1:26.65 | 1:26.65 | ||
44 | Birkstedt Miska | 2002 | TaTU | 25 m | 1:27.31 | 1:27.31 | ||
45 | Kantonen Tatu | 1984 | RaisU | 50 m | 1:34.47 | 1:32.47 | ||
46 | Kinnunen Santeri | 2002 | UiKaa | 25 m | 1:33.02 | 1:33.02 | ||
47 | Puikkonen Aapo | 2001 | TaTU | 25 m | 1:35.91 | 1:35.91 | ||
48 | Kunttila Tatu | 2003 | SK | 25 m | ||||
49 | Tyry Matias | 1993 | TaTU | 25 m | ||||
50 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 25 m | ||||
51 | Kankare Eemil | 2003 | AUi | 25 m | ||||
52 | Koskinen Roni | 2003 | AUi | 25 m | ||||
53 | Leppnen Juuso | 2004 | AUi | 25 m | ||||
54 | Wallenius Tommi | 1994 | SK | 25 m | ||||
55 | Mattsson Matti | 1993 | PUS | 25 m | ||||
Tekij: WinGrodan 1.24.04 | Tulostuspivmr | 07 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: bo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:11 |