Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 18, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 595 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 31.87 | |
2 | 734 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 36.10 | |
3 | 530 | Reithner Otto | 2003 | SKK | AE4303 | 25 m | 36.64 | |
4 | 932 | Kvist Mattias | 2003 | ÖSMO SS | AB5503 | 25 m | 36.67 | |
5 | 600 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 36.95 | |
6 | 539 | Sundling Walter | 2004 | SKK | AE6904 | 50 m | 37.51 | |
7 | 740 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 38.73 | |
8 | 577 | Wickström Linus | 2003 | DANDERYD | AK8303 | 25 m | 38.74 | |
9 | 618 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 38.78 | |
10 | 615 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 39.06 | |
11 | 582 | Malmström Lukas | 2003 | GUSTAVSBER | AF5303 | 25 m | 39.64 | |
12 | 682 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 39.99 | |
13 | 519 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 50 m | 40.56 | |
14 | 613 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 41.16 | |
15 | 926 | Björklund Liam | 2003 | ÖSMO SS | AB6503 | 25 m | 42.46 | |
16 | 537 | Skeppstedt Elias | 2003 | SKK | AG3903 | 25 m | 42.90 | |
17 | 597 | Gunnarsson Jonsson Pontus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF3303 | 25 m | 43.39 | |
18 | 621 | Parsa Daniel | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL8503 | 25 m | 43.80 | |
19 | 522 | Mattsson Carl | 2005 | SKK | AF4305 | 25 m | 44.68 | |
20 | 672 | Jonson Viktor | 2003 | SK NEPTUN | AQ5303 | 50 m | 44.92 | |
21 | 623 | Siotis Jannis | 2003 | JÄRFÄLLA S | AL3303 | 25 m | 45.05 | |
22 | 881 | Barkarö Johannes | 2004 | ÅKERSBERGA | AI7904 | 25 m | 45.29 | |
23 | 900 | Jagt Emil | 2003 | ÅKERSBERGA | AJ8103 | 25 m | 45.98 | |
24 | 634 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 25 m | 48.55 | |
25 | 901 | Jansson Johannes | 2004 | ÅKERSBERGA | AJ8504 | 25 m | 48.73 | |
26 | 907 | Kling Elias | 2003 | ÅKERSBERGA | AP7503 | 25 m | 50.58 | |
27 | 882 | Berardi Filip | 2003 | ÅKERSBERGA | AP2503 | 25 m | 51.26 | |
28 | 608 | Lesniewski Leon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK0304 | 25 m | 52.70 | |
29 | 609 | Lidström Simon | 2004 | JÄRFÄLLA S | AK9304 | 25 m | 53.23 | |
30 | 915 | Sandström Jesper | 2003 | ÅKERSBERGA | AM1103 | 25 m | 53.80 | |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 | Utskriftsdatum | 25 september 2015 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 21:26 |