Program för Sum-Sim Region 2 - Borlänge 2015
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Sum-Sim Region 2 |
|
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Borlänge |
|
Utskriftstid |
15:02 |
|
|
Arrangör |
Borlänge Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 17, 100m Frisim F 13 o y |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:12 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
43 |
1 |
Sara Randerstedt |
2004 |
AC3804 |
SK ENA |
|
25m |
1:10.38 |
299 |
2 |
Ellen Olsson |
2002 |
AV3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:10.03 |
186 |
3 |
Femke van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
25m |
1:09.71 |
236 |
4 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.88 |
78 |
5 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
1:09.56 |
253 |
6 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:09.91 |
181 |
7 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
25m |
1:10.06 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:08.65 |
108 |
2 |
Helmi Swanson |
2004 |
AB6604 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:08.25 |
88 |
3 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
1:07.89 |
90 |
4 |
Alva Wikström |
2002 |
AN2402 |
FALUN |
|
25m |
1:07.55 |
206 |
5 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:07.62 |
301 |
6 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:08.24 |
83 |
7 |
Emma Granström |
2002 |
AY6402 |
FALUN |
|
25m |
1:08.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
191 |
1 |
Elvira Dalin |
2003 |
AO8803 |
SALA SS |
|
25m |
1:07.42 |
16 |
2 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:06.52 |
134 |
3 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:06.33 |
245 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.08 |
102 |
5 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:06.25 |
305 |
6 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:06.48 |
272 |
7 |
Magdalena Hagsten Skarda |
2003 |
AO6603 |
ÖSA |
|
25m |
1:06.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Klara Ragnarsson |
2002 |
AY1202 |
SALA SS |
|
25m |
1:05.85 |
251 |
2 |
Elvira Mörtstrand |
2003 |
AH9603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:05.69 |
153 |
3 |
Michelle Träff |
2002 |
BE0602 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:05.52 |
45 |
4 |
Adelina Walldén |
2002 |
AS2602 |
SK ENA |
|
25m |
1:05.03 |
214 |
5 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.12 |
40 |
6 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SK ENA |
|
25m |
1:05.59 |
220 |
7 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Anna Krysén |
2003 |
AC2403 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:04.76 |
213 |
2 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:04.08 |
255 |
3 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:02.69 |
145 |
4 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:00.39 |
267 |
5 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:02.61 |
150 |
6 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:03.85 |
247 |
7 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:04.34 |
Skapad av WinGrodan 1.24.04 |
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
Licensierad till: Borlänge Simsällskap |
Utskriftstid |
15:02 |
|