Ohjelma Nykredit Gentofte Open 2015
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 61, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 69 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 25 m | 25.91 | |
2 | 103 | Gantriis Emily | 1999 | HELSINGE | 9966AB | 25 m | 26.28 | |
3 | 85 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 26.71 | |
4 | 367 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 26.74 | |
5 | 366 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 26.84 | |
6 | 251 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 25 m | 27.38 | |
7 | 255 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 25 m | 27.46 | |
8 | 220 | Hørlykke Caroline | 2000 | LYNGBY | 0032AH | 25 m | 27.47 | |
9 | 234 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 25 m | 27.51 | |
10 | 221 | Hørlykke Emilie | 1998 | LYNGBY | 9886BD | 25 m | 27.53 | |
11 | 379 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 27.61 | |
12 | 72 | Hansen Vera Staun | 1999 | HOVEDSTAD | 9938AO | 25 m | 27.68 | |
13 | 73 | Jensen Tenna | 1998 | HOVEDSTAD | 9828AH | 25 m | 27.70 | |
14 | 66 | Falck-Schmith Amalie H. | 1989 | HOVEDSTAD | 8924AD | 25 m | 27.82 | |
15 | 89 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 27.92 | |
16 | 327 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 28.04 | |
17 | 272 | Gadfelt Anne Sofie | 1999 | FARUM | 9948AE | 25 m | 28.25 | |
18 | 169 | Cour Emma La | 1999 | SØLLERØD | 9932AQ | 25 m | 28.32 | |
19 | 109 | Jørgensen Cecilie | 1998 | HELSINGE | 9894AM | 25 m | 28.51 | |
20 | 74 | Maagøe Emma | 1999 | HOVEDSTAD | 9996AH | 25 m | 28.66 | |
21 | 256 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 25 m | 28.69 | |
22 | 102 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 25 m | 28.86 | |
23 | 91 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 28.89 | |
24 | 386 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 25 m | 28.89 | |
25 | 323 | Bennetsen Nicole | 2000 | GENTOFTE | 0048AA | 25 m | 28.96 | |
26 | 382 | Bondo Thit | 2000 | BIRKERØD | 0068AE | 25 m | 29.41 | |
27 | 280 | Schelde Clara Marott | 2000 | FARUM | 0092AD | 25 m | 29.51 | |
28 | 266 | Toft Nina | 2000 | LYNGBY | 0072AD | 25 m | 29.55 | |
29 | 275 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 25 m | 29.65 | |
30 | 375 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 29.84 | |
31 | 90 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 29.95 | |
32 | 107 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 25 m | 30.16 | |
33 | 86 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 30.21 | |
34 | 228 | Kepp Natasja | 2000 | LYNGBY | 0088AH | 25 m | 30.60 | |
35 | 399 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 30.84 | |
36 | 65 | Christensen Merle F. V. | 1998 | HOVEDSTAD | 9872AK | 25 m | 31.37 | |
37 | 381 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 25 m | 31.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.00 | Udskriftsdato | 24 september 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 19:02 |