Program för Ungdoms-GP 4, Linköping
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
Ungdoms GP 4 |
|
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Linköping |
|
Utskriftstid |
09:07 |
|
|
Arrangör |
Linköpings Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 oktober 2015 |
|
|
|
|
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
39 |
1 |
Job Sanders |
2003 |
AF2703 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
|
2 |
2 |
William Axelsson |
2002 |
AQ5302 |
HULTSFRED |
|
25m |
1:39.85 |
52 |
3 |
David Axelsson |
2004 |
AC3704 |
LASS |
|
25m |
1:29.83 |
142 |
4 |
Kevin Wåhlin |
2000 |
AD8300 |
NKK |
|
25m |
1:30.16 |
93 |
5 |
Nicola Lundqvist |
2002 |
AM0302 |
LASS |
|
25m |
|
47 |
6 |
Olle Almén |
2003 |
AH3503 |
LASS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Ruben Staaf |
2002 |
AI2702 |
LASS |
|
25m |
1:27.37 |
109 |
2 |
Erik Wallin |
2003 |
AH0103 |
LASS |
|
50m |
1:21.32 |
116 |
3 |
Elliot Fielder |
2003 |
AD2303 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:18.95 |
53 |
4 |
Elias Axelsson |
2002 |
AJ9102 |
LASS |
|
25m |
1:19.61 |
32 |
5 |
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:26.62 |
114 |
6 |
Henrik Eriksson |
2002 |
AJ6902 |
MOTALA SS |
|
50m |
1:29.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Axel Eriksson |
1998 |
AM5598 |
NKK |
|
25m |
1:17.82 |
148 |
2 |
Eric Lundström Silke |
2003 |
AF8903 |
NKK |
|
25m |
1:16.71 |
85 |
3 |
Anton Kilander |
1999 |
AS9399 |
LASS |
|
25m |
1:14.00 |
121 |
4 |
John Brolin |
2002 |
AB6302 |
NKK |
|
25m |
1:16.39 |
97 |
5 |
Sebastian Nilsson |
2002 |
AM2302 |
LASS |
|
25m |
1:17.23 |
31 |
6 |
Eldin Nukovic |
2002 |
AE5102 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:18.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
22 |
1 |
Oscar Hegmegi |
2001 |
AB9301 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:07.11 |
28 |
2 |
Tim Lärkfeldt |
2000 |
AC9900 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
1:05.60 |
48 |
3 |
Sixten Almén |
1999 |
AP7999 |
LASS |
|
50m |
1:04.15 |
41 |
4 |
Viktor Svan |
2000 |
AH0300 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:05.46 |
16 |
5 |
Filip Egelrud |
2000 |
AC4900 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:06.07 |
104 |
6 |
Albin Staaf |
2000 |
AO8700 |
LASS |
|
25m |
1:08.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
14 |
1 |
Jesper Danielsson |
2000 |
AP2500 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:02.77 |
158 |
2 |
Mattias Grynning |
1999 |
AJ0599 |
LASS |
|
25m |
1:00.01 |
162 |
3 |
Marcus Piehl |
1985 |
AE3985 |
LASS |
|
25m |
54.20 |
151 |
4 |
Robin Foos |
1991 |
|
DSW1912 |
|
25m |
1:00.00 |
131 |
5 |
Victor Lovinge |
2000 |
AD6300 |
NKK |
|
25m |
1:02.02 |
122 |
6 |
Max Engström |
2001 |
AC9301 |
NKK |
|
50m |
1:03.70 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
10 oktober 2015 |
Licensierad till: Linköpings Allmänna SS |
Utskriftstid |
09:07 |
|