Program för Ikäkausimestaruusuinnit (25 m)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Lähtölista Laji 33
|
Kilpailu |
LRIKM loppukilpailut 2015 |
|
Tulostuspäivämäärä |
29 marraskuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Seinäjoki |
|
Tulostusaika |
15:08 |
|
|
Järjestäjä |
SeUi-58 |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 marraskuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 33, 200m Vapaauinti P14,15,16 |
Loppukilpailut (6) |
Sponsori: Pullapirtti |
P16 LRIKM-ennätys Teemu Vuorela, SWIM, 1:52,61 2010 |
P15 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 1:54,91 2015 |
P14 LRIKM-ennätys Sergey Kuznetsov, Cetus, 1:55,97 2014 |
|
Erä 1 (6) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joonas Mustonen |
2001 |
01A643 |
LaUS |
|
25m |
2:09.93 |
2:09.93 |
2 |
Timi Pernanen |
2001 |
01A141 |
LaUS |
|
25m |
2:09.17 |
2:09.17 |
3 |
Isak Gramén |
2001 |
01B058 |
Cetus |
|
25m |
2:08.00 |
2:08.00 |
4 |
Hermanni Taimisto |
2000 |
00A538 |
VUS-VSS |
|
25m |
2:07.68 |
2:07.68 |
5 |
Veeti Haikonen |
2001 |
01A104 |
HSS |
|
25m |
2:07.90 |
2:07.90 |
6 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
25m |
2:08.53 |
2:08.53 |
7 |
Taneli Lantta |
2001 |
01A493 |
Vanders |
|
25m |
2:09.91 |
2:09.91 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Tatu Hörkkö |
2001 |
01A394 |
UiTa |
|
25m |
2:07.46 |
2:07.46 |
2 |
Jere Kekola |
2000 |
00A330 |
SeUi |
|
25m |
2:04.59 |
2:04.59 |
3 |
Rami Rissanen |
1999 |
99A292 |
PUS |
|
25m |
2:03.76 |
2:03.76 |
4 |
Aapo Eerola |
1999 |
99A042 |
TaTU |
|
25m |
2:03.57 |
2:03.57 |
5 |
Georgy Babenov |
2000 |
00A783 |
ORCA |
|
25m |
2:03.71 |
2:03.71 |
6 |
Eelis Hukka |
1999 |
99A687 |
SCR |
|
25m |
2:03.86 |
2:03.86 |
7 |
Santeri Hulkko |
2000 |
00A843 |
LaUS |
|
25m |
2:05.84 |
2:05.84 |
8 |
Erik Nurmi |
2001 |
01A470 |
Vanders |
|
25m |
2:07.55 |
2:07.55 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Akseli Heino |
1999 |
99A110 |
ÅSK |
|
25m |
2:03.40 |
2:03.40 |
2 |
Pyry Nurmilo |
1999 |
99A266 |
TaTU |
|
25m |
2:03.19 |
2:03.19 |
3 |
Niko Somila |
1999 |
99A521 |
Cetus |
|
25m |
2:02.75 |
2:02.75 |
4 |
Leo Kuusela |
1999 |
99A661 |
AQUILA |
|
25m |
2:02.70 |
2:02.70 |
5 |
Atte Somero |
1999 |
99A522 |
La-Ka |
|
25m |
2:02.73 |
2:02.73 |
6 |
Tuomas Ylipelkonen |
2000 |
00A376 |
SeUi |
|
25m |
2:03.08 |
2:03.08 |
7 |
Topi Lukkarinen |
2000 |
00A133 |
SCR |
|
25m |
2:03.22 |
2:03.22 |
8 |
Kustaa Yli-Äyhö |
2000 |
00A023 |
HSS |
|
25m |
2:03.50 |
2:03.50 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Ossi Kleimola |
2001 |
01A663 |
KoU |
|
25m |
2:06.97 |
2:06.97 |
2 |
Alexander Kislitsyn |
2001 |
01A981 |
SWIM |
|
25m |
2:06.36 |
2:06.36 |
3 |
Juho Porkkala |
2001 |
01A128 |
SeUi |
|
25m |
2:06.10 |
2:06.10 |
4 |
Oskari Hynynen |
2001 |
01A113 |
SalU |
|
25m |
2:04.84 |
2:04.84 |
5 |
Veeti Ruohtula |
2001 |
01A193 |
JoUS |
|
25m |
2:05.98 |
2:05.98 |
6 |
Miiro Vartiainen |
2001 |
01A340 |
JoUS |
|
25m |
2:06.35 |
2:06.35 |
7 |
Herman Widbom |
2001 |
01A188 |
Cetus |
|
25m |
2:06.97 |
2:06.97 |
8 |
Mohamed Ezzat |
2001 |
01A613 |
AUi |
|
25m |
2:07.19 |
2:07.19 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Korhonen |
2000 |
00A464 |
TaTU |
|
25m |
2:02.37 |
2:02.37 |
2 |
Santeri Hölttä |
2000 |
00A236 |
HSS |
|
25m |
2:01.27 |
2:01.27 |
3 |
Teemu Lehtonen |
2000 |
00A472 |
UiTa |
|
25m |
1:59.44 |
1:59.44 |
4 |
Sergey Kuznetsov |
2000 |
00A199 |
Cetus |
|
25m |
1:54.91 |
1:54.91 |
5 |
Jami Heinilä |
2000 |
00A081 |
HSS |
|
25m |
1:58.24 |
1:58.24 |
6 |
Kirill Egorov |
2000 |
00A115 |
HSS |
|
25m |
2:00.27 |
2:00.27 |
7 |
Martti Tervanen |
2000 |
00A834 |
JUK |
|
25m |
2:01.76 |
2:01.76 |
8 |
Antti Hakkarainen |
2000 |
00A468 |
TaTU |
|
25m |
2:02.49 |
2:02.49 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Werner Heräjärvi |
1999 |
99A844 |
JIlves |
|
25m |
2:02.38 |
2:02.38 |
2 |
Jasper Pullinen |
1999 |
99A036 |
RiUS |
|
25m |
1:59.48 |
1:59.48 |
3 |
Otto Rannikko |
1999 |
99A384 |
ÅSK |
|
25m |
1:58.05 |
1:58.05 |
4 |
Mikael Karuveha |
1999 |
99B021 |
TaTU |
|
25m |
1:55.34 |
1:55.34 |
5 |
Wilhelm Suominen |
1999 |
99A027 |
ÅSK |
|
25m |
1:57.89 |
1:57.89 |
6 |
Joni Aaltonen |
1999 |
99A380 |
ÅSK |
|
25m |
1:58.96 |
1:58.96 |
7 |
Konsta Kallinen |
1999 |
99A049 |
OuLo |
|
25m |
2:02.11 |
2:02.11 |
8 |
Jonni Aho |
1999 |
99A002 |
Cetus |
|
25m |
2:02.68 |
2:02.68 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspäivämäärä |
29 marraskuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Seinäjoen Uimarit-58 |
Tulostusaika |
15:08 |
|