Program for IKM aluekilpailu, Häme/Kaakkois-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lhtlista Laji 20
|
Kilpailu |
LR IKM 2015 alkukilpailut HKS |
|
Tulostuspivmr |
31 lokakuu 2015 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Tampere |
|
Tulostusaika |
16:02 |
|
|
Jrjestj |
TaTU ja UiTa |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
31 lokakuu 2015 |
|
|
|
|
Laji 20, P11 50m Vapaauinti |
Loppukilpailut (4) |
P11 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 28,84 2011 |
VAIN ALKUKILPAILUSSA |
|
Er 1 (4) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lauri Mkinen |
2004 |
04A752 |
UiTa |
|
50m |
49.96 |
48.96 |
3 |
Topi Salminen |
2004 |
04A856 |
NoPy |
|
25m |
47.67 |
47.67 |
4 |
Luka Pyklist |
2004 |
04A920 |
HUS |
|
25m |
44.76 |
44.76 |
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Eelis Wiberg |
2004 |
04A788 |
HUS |
|
25m |
48.79 |
48.79 |
7 |
Justus Hansen |
2004 |
04A902 |
NoPy |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Riccardo Castagno |
2004 |
04A401 |
UiTa |
|
25m |
41.90 |
41.90 |
3 |
Atte Nieminen |
2004 |
04A652 |
UKK |
|
25m |
41.59 |
41.59 |
4 |
Osmo Mkel |
2004 |
04A814 |
HUS |
|
25m |
40.68 |
40.68 |
5 |
Lenni Lehtonen |
2004 |
04A478 |
UiTa |
|
50m |
42.47 |
41.47 |
6 |
Oskar Tuominen |
2004 |
04A373 |
UiTa |
|
50m |
42.69 |
41.69 |
7 |
Castor Trygg |
2004 |
04A572 |
UiTa |
|
25m |
43.38 |
43.38 |
8 |
Joona Kurppa |
2004 |
04A686 |
UKK |
|
25m |
44.70 |
44.70 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Aarne Eskelinen |
2004 |
04A085 |
UiTa |
|
50m |
41.08 |
40.08 |
2 |
Onni Mkimartti |
2004 |
04A176 |
TaTU |
|
25m |
38.36 |
38.36 |
3 |
Mitja Vaikkola |
2004 |
04A244 |
UKK |
|
50m |
39.08 |
38.08 |
4 |
Aapo Hampaala |
2004 |
04A485 |
UKK |
|
50m |
38.86 |
37.86 |
5 |
Kalle Vlimki |
2004 |
04A571 |
UiTa |
|
25m |
37.89 |
37.89 |
6 |
Eero Leino |
2004 |
04A087 |
UKK |
|
50m |
39.31 |
38.31 |
7 |
Leo Liukonen |
2004 |
04A017 |
TaTU |
|
25m |
39.74 |
39.74 |
8 |
Miro Birkstedt |
2004 |
04A020 |
TaTU |
|
25m |
40.63 |
40.63 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Joona Saloniemi |
2004 |
04A304 |
TaTU |
|
25m |
37.61 |
37.61 |
2 |
Akseli Kotti |
2004 |
04A009 |
TaTU |
|
50m |
38.00 |
37.00 |
3 |
Aleksi Kokkonen |
2004 |
04A575 |
HUS |
|
25m |
34.93 |
34.93 |
4 |
Pavel Pankratov |
2004 |
04A029 |
TaTU |
|
50m |
33.20 |
32.20 |
5 |
Lassi Niemi |
2004 |
04A093 |
TaTU |
|
50m |
33.85 |
32.85 |
6 |
Topias Kupiainen |
2004 |
04A334 |
NoPy |
|
25m |
35.98 |
35.98 |
7 |
Konsta Kallio |
2004 |
04A610 |
UiTa |
|
50m |
38.05 |
37.05 |
8 |
Niilo Kilpelinen |
2004 |
04A174 |
TaTU |
|
50m |
38.66 |
37.66 |
Tekij: WinGrodan 1.24.04 |
Tulostuspivmr |
31 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat |
Tulostusaika |
16:02 |
|