Program for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 4, P12,13 100m Vapaauinti |
P13 LRIKM-enntys Sergey Kuznetsov, Cetus, 55,20 2013 |
P12 LRIKM-enntys Manu Mntymki, NumKis, 58,82 1997 |
P-12 VAIN ALKUKILPAILUSSA |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v |
1 | 113 | Erkinaro Paavo | 2003 | OU | 03A020 | 25 m | 1:03.42 | 1:03.42 | |
2 | 146 | Pietarila Olli-pekka | 2003 | OU | 03A223 | 50 m | 1:09.69 | 1:07.69 | |
3 | 39 | Lipponen Toni | 2003 | KemUS | 03A125 | 50 m | 1:12.25 | 1:10.25 | |
4 | 234 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 25 m | 1:11.93 | 1:11.93 | |
5 | 94 | Saarela Lauri | 2003 | OuLo | 03A056 | 50 m | 1:15.52 | 1:13.52 | |
6 | 243 | Evans Benjamin | 2003 | SCV | 03B017 | 50 m | 1:18.38 | 1:16.38 | |
7 | 239 | Ratiu Tudor | 2003 | SCR | 03A703 | 25 m | 1:17.50 | 1:17.50 | |
8 | 92 | Ryynnen Mikael | 2003 | OuLo | 03A344 | 25 m | 1:17.62 | 1:17.62 | |
9 | 173 | Yu Sihan | 2003 | OU | 03A332 | 25 m | 1:21.12 | 1:21.12 | |
10 | 197 | Korhonen Eemeli | 2003 | KemPy | 03A319 | 50 m | 1:24.22 | 1:22.22 | |
11 | 37 | Kilpinen Karlo | 2003 | KemUS | 03A893 | 25 m | 1:25.72 | 1:25.72 | |
12 | 78 | Mikkonen Matias | 2003 | OuLo | 03A700 | 25 m | 1:30.63 | 1:30.63 | |
13 | 18 | Hyvrinen Roope | 2003 | KemTU | 03A201 | 50 m | 1:36.00 | 1:34.00 | |
14 | 2 | Hrknen Petrus | 2003 | KaUS | 03B054 | 25 m | 1:34.39 | 1:34.39 | |
15 | 215 | Mutanen Roope | 2003 | HAHE | 03B055 | 25 m |
13 v |
1 | 17 | Brnnkrr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 50 m | 1:01.58 | 59.58 | |
2 | 148 | Pulkkinen Lasse | 2002 | OU | 02A039 | 25 m | 1:02.14 | 1:02.14 | |
3 | 93 | Saarela Ahti | 2002 | OuLo | 02A199 | 50 m | 1:04.65 | 1:02.65 | |
4 | 130 | Kuitunen Julius | 2002 | OU | 02A043 | 25 m | 1:02.86 | 1:02.86 | |
5 | 166 | Taskinen Valtteri | 2002 | OU | 02A093 | 25 m | 1:03.19 | 1:03.19 | |
6 | 194 | Juntunen Elias | 2002 | KemPy | 02A075 | 50 m | 1:06.35 | 1:04.35 | |
7 | 228 | Korpilhde Ville | 2002 | SCR | 02B141 | 25 m | 1:07.04 | 1:07.04 | |
8 | 155 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 25 m | 1:07.39 | 1:07.39 | |
9 | 56 | Hyrynkangas Esa | 2002 | OuLo | 02B072 | 25 m | 1:08.61 | 1:08.61 | |
10 | 150 | Raesalmi Niklas | 2002 | OU | 02A657 | 50 m | 1:12.24 | 1:10.24 | |
11 | 191 | Hietikko Jaakko | 2002 | KemPy | 02A460 | 25 m | 1:11.47 | 1:11.47 | |
12 | 66 | Kernen Juho | 2002 | OuLo | 02B044 | 50 m | 1:14.49 | 1:12.49 | |
13 | 163 | Taimisto Veeti | 2002 | OU | 02A289 | 50 m | 1:15.17 | 1:13.17 | |
14 | 62 | Kauppila Eemeli | 2002 | OuLo | 02B129 | 25 m | 1:13.53 | 1:13.53 | |
15 | 221 | Saarinen Jeremia | 2002 | HAHE | 02B105 | 50 m | 1:15.68 | 1:13.68 | |
16 | 226 | Kela Oliver | 2002 | SCR | 02A668 | 25 m | 1:14.05 | 1:14.05 | |
17 | 8 | Mykhailov Vladyslav | 2002 | KaUS | 02B213 | 25 m | 1:14.16 | 1:14.16 | |
18 | 152 | Rajaniemi Aleksi | 2002 | OU | 02A263 | 50 m | 1:17.75 | 1:15.75 | |
19 | 28 | Tapio Juhani | 2002 | KemTU | 02A020 | 50 m | 1:18.93 | 1:16.93 | |
20 | 132 | Kukkula Lasse | 2002 | OU | 02B184 | 25 m | 1:19.86 | 1:19.86 | |
21 | 55 | Huttunen Kalle | 2002 | OuLo | 02A728 | 25 m | 1:29.57 | 1:29.57 |
Tekij: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspivmr | 27 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uinti 1906 | Tulostusaika | 23:30 |