Startliste for IKM aluekilpailu, Pohjois-Suomi
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Laji 49, T13,14,15 100m Vapaauinti |
T15 IKU-ennätys Reetta Kanervo, OU, 55,30 2014 |
T14 IKU-ennätys Roosa Mört, AUi, 56,68 2013 |
T13 IKU-ennätys Marjo Hienonen, RaisU, 58,10 2000 |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | 193 | Jouhten Senni | 2002 | KemPy | 02A428 | 25 m | 1:05.43 | 1:05.43 | |
2 | 52 | Huotari Alina | 2002 | OuLo | 02A198 | 50 m | 1:09.29 | 1:07.29 | |
3 | 170 | Vehkaoja Isa | 2002 | OU | 02A158 | 50 m | 1:09.65 | 1:07.65 | |
4 | 38 | Kourula Katariina | 2002 | KemUS | 02A350 | 50 m | 1:09.70 | 1:07.70 | |
5 | 114 | Heikkinen Petra | 2002 | OU | 02A103 | 25 m | 1:07.85 | 1:07.85 | |
6 | 187 | Elorinne Iina | 2002 | KemPy | 02A605 | 25 m | 1:08.84 | 1:08.84 | |
7 | 84 | Perätalo Enni-sofia | 2002 | OuLo | 02A378 | 25 m | 1:10.00 | 1:10.00 | |
8 | 42 | Rantanen Hanna | 2002 | KemUS | 02A808 | 50 m | 1:12.85 | 1:10.85 | |
9 | 237 | Nätynki Ronja | 2002 | SCR | 02A807 | 25 m | 1:11.11 | 1:11.11 | |
10 | 218 | Nurmela Jessi | 2002 | HAHE | 02A878 | 25 m | 1:12.26 | 1:12.26 | |
11 | 96 | Siekkinen Amalia | 2002 | OuLo | 02A189 | 25 m | 1:13.32 | 1:13.32 | |
12 | 14 | Sulasalmi Aada | 2002 | KemjK | 02A357 | 50 m | 1:16.52 | 1:14.52 | |
13 | 73 | Lankinen Viivi | 2002 | OuLo | 02B220 | 25 m | 1:16.66 | 1:16.66 | |
14 | 225 | Karjalainen Ida | 2002 | SCR | 02B025 | 25 m | 1:18.95 | 1:18.95 | |
15 | 67 | Kinnunen Anette | 2002 | OuLo | 02B043 | 25 m | 1:23.14 | 1:23.14 | |
16 | 82 | Pasma Liisa | 2002 | OuLo | 02B095 | 50 m | 1:37.41 | 1:35.41 | |
17 | 250 | Piirainen Meri | 2002 | SCV | 02A510 | 25 m | 1:36.40 | 1:36.40 | |
18 | 68 | Kivimäki Vilma | 2002 | OuLo | 02B222 | 25 m | 1:43.44 | 1:43.44 |
14 v |
1 | 136 | Louhimo Jenni | 2001 | OU | 01A246 | 50 m | 1:02.57 | 1:00.57 | |
2 | 190 | Haipus Henna | 2001 | KemPy | 01A060 | 50 m | 1:04.17 | 1:02.17 | |
3 | 72 | Laine Iida-Maria | 2001 | OuLo | 01A626 | 25 m | 1:02.69 | 1:02.69 | |
4 | 47 | Blankenstein Heidi | 2001 | OuLo | 01A271 | 50 m | 1:05.13 | 1:03.13 | |
5 | 16 | Brännkärr Anna-Sofia | 2001 | KemTU | 01A450 | 50 m | 1:05.49 | 1:03.49 | |
6 | 81 | Pajuluoma Emma | 2001 | OuLo | 01A210 | 25 m | 1:06.55 | 1:06.55 | |
7 | 147 | Pirhonen Moonica | 2001 | OU | 01A964 | 50 m | 1:09.37 | 1:07.37 | |
8 | 64 | Keisu Senni | 2001 | OuLo | 01A419 | 25 m | 1:08.35 | 1:08.35 | |
9 | 11 | Meriläinen Viveca | 2001 | KemjK | 01A746 | 50 m | 1:15.34 | 1:13.34 | |
10 | 240 | Saukko Sofia | 2001 | SCR | 01A634 | 25 m | 1:13.42 | 1:13.42 | |
11 | 89 | Raappana Aino | 2001 | OuLo | 01A535 | 25 m | 1:13.65 | 1:13.65 | |
12 | 27 | Remes Pipsa | 2001 | KemTU | 01A070 | 25 m | 1:17.50 | 1:17.50 | |
13 | 200 | Niemelä Katariina | 2001 | KemPy | 01B040 | 50 m | 1:21.07 | 1:19.07 |
15 v |
1 | 53 | Hurskainen Katri | 2000 | OuLo | 00A084 | 25 m | 59.77 | 59.77 | |
2 | 185 | Pulkkinen Kaisa | 2000 | TorUS | 00A227 | 50 m | 1:03.58 | 1:01.58 | |
3 | 143 | Pesonen Fanny | 2000 | OU | 00A061 | 50 m | 1:04.19 | 1:02.19 | |
4 | 85 | Perätalo Reetta-Maija | 2000 | OuLo | 00A182 | 25 m | 1:03.34 | 1:03.34 | |
5 | 153 | Rajaniemi Anni | 2000 | OU | 00A259 | 50 m | 1:08.91 | 1:06.91 | |
6 | 117 | Hekkala Mari | 2000 | OU | 00A082 | 50 m | 1:11.23 | 1:09.23 | |
7 | 120 | Jyrälä Katariina | 2000 | OU | 00A062 | 50 m | 1:11.79 | 1:09.79 | |
8 | 127 | Kortetjärvi Milla | 2000 | OU | 00A624 | 50 m | 1:13.38 | 1:11.38 | |
9 | 36 | Kanto Silja | 2000 | KemUS | 00A879 | 50 m | 1:14.71 | 1:12.71 |
Tekijä: WinGrodan 1.24.00 | Tulostuspäivämäärä | 27 lokakuu 2015 |
Lisenssinhaltija: Oulun Uinti 1906 | Tulostusaika | 23:30 |