2020-07-11   16:48:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

11_S
Laji 11, T13,14,15 200m Selkäuinti 
T15 LRIKM-ennätys Roosa Mört, ÅSK, 2:14,31 2014 
T14 LRIKM-ennätys Jenna Ovaska, RaisU, 2:15,98 2010 
T13 LRIKM-ennätys Jenna Laukkanen, SCV, 2:22,54 2008 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
182  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  2:26.64  2:22.64   
42  Laakso Oona  2002  RaisU  02A301  50 m  2:33.15  2:29.15   
57  Pinomäki Peppi  2002  RaisU  02A049  25 m  2:32.35  2:32.35   
251  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  2:38.53  2:34.53   
291  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  2:38.91  2:34.91   
175  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  2:40.84  2:36.84   
27  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  2:37.02  2:37.02   
152  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  2:43.42  2:39.42   
165  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  50 m  2:45.07  2:41.07   
10  256  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  2:41.71  2:41.71   
11  149  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  50 m  2:48.59  2:44.59   
12  293  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  2:53.33  2:49.33   
13  Donning Stella  2002  IFÅ  02A983  25 m  2:51.52  2:51.52   
14  12  Marcus Emma  2002  IFÅ  02A820  25 m  3:08.70  3:08.70   
15  64  Rintala Wilma  2002  RaisU  02A052  25 m       
16  244  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m       
14 v 
274  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  2:24.92  2:20.92   
29  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  2:28.59  2:28.59   
135  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  25 m  2:29.45  2:29.45   
171  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  25 m  2:43.30  2:43.30   
11  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  25 m  2:49.74  2:49.74   
228  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  2:50.99  2:50.99   
198  Vallenius Ronja  2001  ÅSK  01A787  50 m  3:03.23  2:59.23   
18  Woivalin Ellen  2001  IFÅ  01B291  25 m  3:04.60  3:04.60   
267  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  25 m       
15 v 
32  Kalliomäki Sanni  2000  RaisU  00A820  25 m  2:33.15  2:33.15   
187  Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  2:33.41  2:33.41   
36  Kaukinen Vilja  2000  RaisU  00A303  25 m  2:35.43  2:35.43   
261  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  50 m  2:54.08  2:50.08   
306  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  2:50.41  2:50.41   
281  Rosnell Jasmin  2000  AUi  00A594  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  23 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner