2020-06-02   01:34:18
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

2_S
Laji 2, P14,15,16 100m Selkäuinti 
P16 LRIKM-ennätys Martin Kartau, SGR, 57,08 2011 
P15 LRIKM-ennätys Manu Mäntymäki, NumKis, 56,29 2000 
P14 LRIKM-ennätys Niki Karlsson, HSS, 0:59,63 2014 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
14 v 
100  Hynynen Oskari  2001  SalU  01A113  25 m  1:04.14  1:04.14   
147  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:07.01  1:07.01   
241  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  1:09.94  1:07.94   
199  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  1:12.34  1:12.34   
270  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  1:12.73  1:12.73   
158  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  1:17.42  1:17.42   
159  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:18.90  1:18.90   
137  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  1:19.64  1:19.64   
150  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  1:24.73  1:24.73   
10  304  Kinnala Kalle  2001  UiKaa  01A082  25 m  1:26.28  1:26.28   
11  168  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  50 m  1:29.12  1:27.12   
15 v 
136  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:05.88  1:05.88   
23  Aflecht Olli  2000  RaisU  00A307  25 m  1:10.56  1:10.56   
235  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  50 m  1:19.91  1:17.91   
Ahlgren Alexander  2000  IFÅ  00A776  50 m  1:22.52  1:20.52   
173  Meltovaara Frans  2000  ÅSK  00A771  50 m  1:30.34  1:28.34   
307  Kytölä Eeli  2000  UiKaa  00B278  25 m       
16 v 
196  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  25 m  59.00  59.00   
169  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  25 m  59.62  59.62   
191  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  50 m  1:04.24  1:02.24   
Fellman Jonas  1999  IFÅ  99B052  25 m  1:02.52  1:02.52   
142  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  1:02.78  1:02.78   
145  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  25 m  1:04.45  1:04.45   
70  Suominen Konsta  1999  RaisU  99A911  25 m  1:10.99  1:10.99   
Eriksson Eddie  1999  IFÅ  99B051  50 m  1:14.11  1:12.11   
17  Wikström Frej-oskar  1999  IFÅ  99B272  25 m  1:22.43  1:22.43   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  23 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner