2020-06-02   01:14:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

5_S
Laji 5, T10 50m Rintauinti 
T10 LRIKM-ennätys Pinja Taskila, OU, 39,35 2014 
VAIN ALKUKILPAILUSSA 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
10 v 
257  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  49.58  48.08   
155  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  49.95  48.45   
276  Poutala Sara  2005  AUi  05A485  50 m  50.02  48.52   
55  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  49.54  49.54   
34  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  50 m  51.52  50.02   
323  Lempiälä Milla  2005  LUS  05A436  25 m  51.11  51.11   
195  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  52.79  51.29   
120  Villanen Silja  2005  SalU  05A285  50 m  53.06  51.56   
153  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  25 m  51.80  51.80   
10  190  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  25 m  51.81  51.81   
11  292  Vuorinen Alina  2005  AUi  05A491  25 m  52.23  52.23   
12  288  Tran Phan Vy Anh  2005  AUi  05A539  25 m  52.35  52.35   
13  81  Äijälä Jenna  2005  RaisU  05A289  25 m  52.64  52.64   
14  134  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  54.53  53.03   
15  286  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  53.49  53.49   
16  139  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  55.50  54.00   
17  162  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  54.05  54.05   
18  41  Laakso Fiona  2005  RaisU  05A262  25 m  54.81  54.81   
19  250  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  57.35  55.85   
20  325  Pitkänen Nelli-noora  2005  LUS  05A433  25 m  57.26  57.26   
21  242  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  58.83  57.33   
22  82  Österman Pilvi  2005  RaisU  05A026  25 m  57.34  57.34   
23  117  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  50 m  58.98  57.48   
24  163  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  50 m  1:00.03  58.53   
25  176  Nieminen Emma  2005  ÅSK  05A269  50 m  1:01.49  59.99   
26  78  Virtanen Aada  2005  RaisU  05A507  25 m  1:05.13  1:05.13   
27  Flöjt Céline  2005  IFÅ  05A453  25 m  1:07.82  1:07.82   
28  66  Salminen Ida  2005  RaisU  05A502  25 m  1:11.24  1:11.24   
29  61  Rauhanen Nelli  2005  RaisU  05A585  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  23 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner