2020-06-03   12:58:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma IKM aluekilpailu, Varsinais-Suomi

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

7_S
Laji 7, T13,14,15 100mPerhosuinti 
T15 LRIKM-ennätys Sohvi Nenonen, Cetus, 1:00,55 2014 
T14 LRIKM-ennätys Roosa Mört, AUi 2013, 1:02,64 
T13 LRIKM-ennätys Laura Mäki, RaisU, 1:04,52 2010 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 
 
13 v 
31  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  1:07.33  1:05.33   
192  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:09.63  1:07.63   
234  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  50 m  1:13.02  1:11.02   
279  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  1:14.36  1:12.36   
27  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  1:13.30  1:13.30   
253  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  1:16.15  1:14.15   
83  Österman Pinja  2002  RaisU  02A320  25 m  1:23.29  1:23.29   
247  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  50 m  1:27.09  1:25.09   
293  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  1:32.85  1:30.85   
10  14  Melin Ellen  2002  IFÅ  02A853  25 m  1:43.52  1:43.52   
14 v 
278  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  1:07.19  1:07.19   
11  Lindholm Jessica  2001  IFÅ  01B019  50 m  1:11.16  1:09.16   
283  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  50 m  1:14.33  1:12.33   
271  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  25 m  1:12.74  1:12.74   
285  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  50 m  1:14.91  1:12.91   
140  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m  1:17.71  1:17.71   
171  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  50 m  1:22.34  1:20.34   
128  Laurila Matilda  2001  SomE  01B077  25 m  1:20.68  1:20.68   
111  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  25 m  1:24.28  1:24.28   
10  299  Haarala Aino  2001  UiKaa  01A877  25 m  1:36.17  1:36.17   
11  300  Haarala Martta  2001  UiKaa  01A882  25 m  1:36.88  1:36.88   
15 v 
156  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  1:07.57  1:05.57   
65  Roman Vilma  2000  RaisU  00A592  25 m  1:05.88  1:05.88   
185  Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  25 m  1:07.61  1:07.61   
263  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi  00A641  50 m  1:19.80  1:17.80   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.24.04  Tulostuspäivämäärä  23 lokakuu 2015 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  13:02 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner