Ohjelma Østdanske Årgangsmesterskaber gr. 1
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Løb 17, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Blomsterberg Thea | 2002 | BIRKERØD | 0272AC | 25 m | 2:33.19 | |
2 | 77 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 25 m | 2:33.24 | |
3 | 23 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 2:39.10 | |
4 | 132 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 25 m | 2:39.84 | |
5 | 72 | Kruse Josephine | 2002 | ALLERØD | 0242AQ | 25 m | 2:40.01 | |
6 | 105 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 25 m | 2:43.32 | |
7 | 210 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH-MK | 0156AG | 25 m | 2:44.02 | |
8 | 94 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:44.23 | |
9 | 167 | Gotthard Regitze | 2002 | SLAGELSE | 0228AA | 25 m | 2:45.82 | |
10 | 42 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 25 m | 2:46.57 | |
11 | 138 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | 2:47.07 | |
12 | 123 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 2:47.26 | |
13 | 116 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 25 m | 2:47.99 | |
14 | 265 | Hansen Cassandra L. L. | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 25 m | 2:49.10 | |
15 | 176 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:50.31 | |
16 | 181 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:50.31 | |
17 | 266 | Ingeman-Petersen Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 25 m | 2:51.54 | |
18 | 245 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 2:51.58 | |
19 | 126 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 25 m | 2:53.42 | |
20 | 47 | Bistrup Jamilla | 2001 | HVIDOVRE | 0124AC | 25 m | 2:53.76 | |
21 | 183 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:54.00 | |
22 | 295 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 25 m | 2:54.26 | |
23 | 218 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | VI39 | 0298AO | 25 m | 2:54.27 | |
24 | 319 | Køhler Mette S. | 2001 | TUNE | 0192AK | 25 m | 2:54.41 | |
25 | 276 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | 2:54.60 | |
26 | 227 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:55.32 | |
27 | 261 | Aarestrup Zenia | 2001 | GLADSAXE | 0104AS | 25 m | 2:55.46 | |
28 | 95 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:55.78 | |
29 | 310 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TVS IF | 0162AD | 25 m | 2:56.16 | |
30 | 189 | Ebbesen Elisabeth Sabroe | 2002 | GENTOFTE | 0206AG | 25 m | 2:57.18 | |
31 | 108 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 25 m | 2:57.47 | |
32 | 127 | Kristensen Victoria Bæts | 2002 | NÆSTVED | 0286AP | 25 m | 2:57.67 | |
33 | 316 | Fejer Nicoline | 2001 | TUNE | 0116AK | 25 m | 2:57.87 | |
34 | 118 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 25 m | 2:58.13 | |
35 | 31 | Lindegaard Sophia | 2001 | NAKSKOV | 0132AV | 25 m | 2:59.14 | |
36 | 248 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 2:59.27 | |
37 | 58 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:59.78 | |
38 | 253 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 2:59.84 | |
39 | 15 | Toudal Frida | 2001 | RØNNE | 0196AU | 25 m | 2:59.96 | |
40 | 61 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:00.04 | |
41 | 209 | Hjarsø Cecilie | 2001 | VAT CPH-MK | 0124AU | 25 m | 3:00.83 | |
42 | 107 | Eriksen Isabel K. | 2001 | TRITON B | 0122AH | 25 m | 3:01.10 | |
43 | 83 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 25 m | 3:03.51 | |
44 | 285 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 3:04.14 | |
45 | 143 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | 3:05.23 | |
Oprettet af WinGrodan 1.24.06 | Udskriftsdato | 11 december 2015 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 15:16 |