2020-06-02   16:54:22
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för TomteCupen

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 4
Heatlista 
 
  Tävling  TomteCupen 2015    Utskriftsdatum  05 december 2015   
  Tävlingsort  Nässjö    Utskriftstid  10:43   
  Arrangör  Nässjö SLS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  05 december 2015         
 
 
 
Gren 4, 50m Ryggsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
38  William Johansson  2006  AH1706  JÖNKÖPING    25m   
William Grönbeck  2002  AY4302  HULTSFRED    25m   
119  Mario Babana  2004  AU3104  JÖNKÖPING    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
122  Leo Eyyub  2005  AM5705  JÖNKÖPING    25m   
17  Johan Wall  2005  AH3505  HULTSFRED    25m  1:03.62 
70  Hannes Nyström Abrahamsson  2003  AO2703  NÄSSJÖ    25m  56.20 
10  Erik Havskog  2007  AA6707  HULTSFRED    25m  1:03.38 
137  Sebastian Florez  2004    HVETLANDA    25m   
94  Mio Jungmalm  2003  AS2703  NÄSSJÖ    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
43  Jakob Lindström  2005  AE6105  JÖNKÖPING    25m  55.70 
41  Tobias Karlsson  2002  AX2902  JÖNKÖPING    25m  53.92 
31  Leopold Grinnemo  2005  AG9105  JÖNKÖPING    25m  53.22 
50  Viggo Stjärnås  2006  AA9506  JÖNKÖPING    25m  53.89 
124  Lucas Gerleman  2005  AG3305  JÖNKÖPING    25m  54.90 
45  Theo Nordholm  2006  AE0906  JÖNKÖPING    25m  55.91 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
69  Sebastian Mörk  2003  AG1503  NÄSSJÖ    25m  52.44 
25  Victor Ekblad  2004  AJ5304  JÖNKÖPING    25m  51.52 
40  Liam Jonsson  2004  AH6104  JÖNKÖPING    25m  50.43 
52  Viktor Zelic  2003  AT2103  JÖNKÖPING    25m  51.19 
64  Daniel Kljajic  2003  AL6703  NÄSSJÖ    25m  52.43 
29  Gabriel Eriksson  2004  AT2504  JÖNKÖPING    25m  53.10 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
23  Felix Birgerheim  2005  AK5305  JÖNKÖPING    25m  49.74 
Melwin Axelsson  2005  AC2705  HULTSFRED    25m  46.24 
73  Jakob Ribe  2004  AD2704  NÄSSJÖ    25m  39.90 
63  Phillip Johansson  2002  AU8302  NÄSSJÖ    25m  40.85 
22  David Bergqvist  2005  AA7505  JÖNKÖPING    25m  46.61 
78  Isak Öijerstedt  2003  AG4503  NÄSSJÖ    25m  50.07 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  05 december 2015 
Licensierad till: Nässjö SLS  Utskriftstid  10:43 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner