Program för Sum-Sim region 6, Lund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 34
|
Tävling |
Sum-Sim region 6 |
|
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
|
|
Tävlingsort |
Lund |
|
Utskriftstid |
20:10 |
|
|
Arrangör |
SK Poseidon |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
14 november 2015 |
|
|
|
|
Gren 34, 100m Bröstsim P 15-16 |
Finaler (4) |
Beräknad start 10:06 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
458 |
1 |
Tim Linck-Riedhamer |
2000 |
AH6100 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:20.91 |
394 |
2 |
Erik af Klinteberg |
2000 |
AB2700 |
SK TRITON |
|
25m |
1:20.80 |
25 |
3 |
Rickard Wemlén |
2000 |
AF0900 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:18.59 |
313 |
4 |
Gustav Östlund |
2000 |
AH1100 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.42 |
579 |
5 |
Roy Hangård |
1999 |
AH0999 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:18.49 |
137 |
6 |
Simon Ljungbeck |
2000 |
AK2700 |
SS IDEN |
|
25m |
1:20.11 |
418 |
7 |
Oscar Palmqvist |
2000 |
AF9300 |
SK TRITON |
|
25m |
1:20.87 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
510 |
1 |
Simon Tufvesson |
1999 |
AN3599 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:16.00 |
44 |
2 |
Andreas Edman |
1999 |
AS6599 |
HS |
|
25m |
1:15.12 |
36 |
3 |
Ricky Barabas |
2000 |
AR6300 |
HS |
|
25m |
1:13.98 |
543 |
4 |
Marvin Kaminski |
1999 |
AL8599 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:13.79 |
170 |
5 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:13.82 |
289 |
6 |
Alexander Hedre |
1999 |
AJ9799 |
POSEIDON |
|
25m |
1:14.19 |
376 |
7 |
Georg Emmanouilidis |
2000 |
AG2100 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.93 |
23 |
8 |
Hugo Rogmark |
1999 |
AD0199 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:16.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Philip Tran |
1999 |
AC8999 |
MKK |
|
25m |
1:13.31 |
89 |
2 |
Måns Segerlund |
2000 |
AH1900 |
HS |
|
25m |
1:12.77 |
370 |
3 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:11.98 |
282 |
4 |
Victor Bergstrand |
2000 |
AI8100 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.04 |
312 |
5 |
Marko Vasilijevic |
1999 |
AH1999 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.58 |
381 |
6 |
Jonathan Hiltonsson |
2000 |
AH1300 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:12.62 |
204 |
7 |
Lucas Lindblom |
2000 |
AG8500 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.79 |
406 |
8 |
Samuel Kvist |
2000 |
AB0700 |
SK TRITON |
|
25m |
1:13.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
299 |
1 |
Linus Ljunghusen |
2000 |
AT6900 |
POSEIDON |
|
25m |
1:10.50 |
560 |
2 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:09.42 |
337 |
3 |
Philip Chen |
2000 |
AC4700 |
S 71 |
|
25m |
1:08.14 |
528 |
4 |
Daniel Kertes |
1999 |
AD8399 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:02.90 |
200 |
5 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:05.05 |
148 |
6 |
Elias Kromnow |
1999 |
AL5799 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:08.72 |
207 |
7 |
Tim Petersson |
1999 |
AB9799 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.05 |
278 |
8 |
Sebastian Andersson |
1999 |
AE0599 |
POSEIDON |
|
25m |
1:10.70 |
Skapad av WinGrodan 1.24.00 |
Utskriftsdatum |
14 november 2015 |
Licensierad till: Simklubben Poseidon |
Utskriftstid |
20:10 |
|