2019-10-16   14:18:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Region 3, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 26
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 3    Utskriftsdatum  14 november 2015   
  Tävlingsort  Södertälje    Utskriftstid  15:04   
  Arrangör  Södertälje Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 november 2015         
 
 
 
Gren 26, 100m Ryggsim P 15-16  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
550  Olle Hennert  1999  AS1999  SS04    25m  1:11.50 
36  Nikolaus Siotis  2000  AJ6900  JÄRFÄLLA S    25m  1:09.43 
45  Pontus Westberg  2000  AS9500  JÄRFÄLLA S    25m  1:11.44 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
464  Cosmos Sharman  2000  AL4700  WISBY SS    25m  1:08.80 
254  Guillermo Illanes  2000  AE8100  SÖDERTÄLJE    25m  1:07.47 
365  Daniel Redelius  2000  AT7300  TYRESÖ SS    25m  1:06.17 
56  Wiggo Frohde  2000  AX3300  LIDINGÖ SK    25m  1:05.20 
491  Niklas Nyblom  1999  AK2999  VÄSBY SS    25m  1:05.80 
169  Alex Kaufmann  1999  AN2799  SPÅRVÄGEN    25m  1:06.22 
97  Kacper Zalomski  2000  AK7100  SK NEPTUN    25m  1:08.70 
106  Elias Folkesson  1999  AO6599  NORRTÄLJE    25m  1:08.86 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
427  Victor Simic  2000  AD5500  TÄBY SIM    25m  1:04.74 
424  Anton Sandberg  1999  AR0199  TÄBY SIM    25m  1:04.54 
343  Oskar Iwarsson  2000  AI0300  TUREBERG    25m  1:03.48 
383  Isak Alin  1999  AP0799  TÄBY SIM    25m  1:03.22 
364  Philip Parsons  1999  AJ8199  TYRESÖ SS    25m  1:03.25 
479  Simon Brandt  2000  AJ4700  VÄSBY SS    25m  1:04.46 
180  Erik Ottosson  1999  AM9799  SPÅRVÄGEN    25m  1:04.55 
497  Max Sundberg  1999  AS5399  VÄSBY SS    25m  1:05.04 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
501  Anton Widholm  1999  AE6199  VÄSBY SS    25m  1:01.83 
574  Martin Falk  1999  AC1199  SPIF SF    25m  1:00.96 
246  Erik Brandt  1999  AD5999  SÖDERTÄLJE    25m  58.44 
366  Olle Sköld  1999  AK4599  TYRESÖ SS    25m  56.26 
272  Björn Seeliger  2000  AB0101  SÖDERTÄLJE    25m  57.29 
314  Anton Marijanovic  2000  AG0100  SÖDERTÖRN    25m  59.61 
Stefan Varga  2000  AH3500  DANDERYD    25m  1:01.00 
39  Samuel Talback  2000  AB8500  JÄRFÄLLA S    25m  1:02.83 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  14 november 2015 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  15:04 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner