2019-10-20   10:46:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Region 3, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 46
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 3    Utskriftsdatum  15 november 2015   
  Tävlingsort  Södertälje    Utskriftstid  15:05   
  Arrangör  Södertälje Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 november 2015         
 
 
 
Gren 46, 200m Medley F 14  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
400  Smilla Hedlund  2001  BH5801  TÄBY SIM    25m  2:46.36 
328  Rebecca Zerne  2001  AS8401  SÖDERTÖRN    25m  2:44.55 
477  Julia Björkén  2001  AL1601  VÄSBY SS    25m  2:42.41 
474  Ebba Andersson  2001  AL2601  VÄSBY SS    25m  2:41.49 
585  Alexandra Lindén  2001  BG4801  SPIF SF    25m  2:42.22 
486  Linnea Lindgren  2001  AQ2801  VÄSBY SS    25m  2:43.04 
494  Matilda Pfeiff  2001  AI3801  VÄSBY SS    25m  2:45.39 
43  Linnea Wall  2001  AV1601  JÄRFÄLLA S    25m  2:47.72 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
187  Zafira Vaamonde  2001  AU9601  SPÅRVÄGEN    25m  2:40.95 
492  Louise Peacock  2001  AL3601  VÄSBY SS    25m  2:39.04 
417  Johanna Persson  2001  AY6601  TÄBY SIM    25m  2:35.61 
475  Tova Andersson  2001  AH8201  VÄSBY SS    25m  2:33.84 
206  Amanda Eriksson  2001  AH9801  SKK    25m  2:35.52 
401  Kristina Isacson  2001  BH5601  TÄBY SIM    25m  2:37.12 
502  Wilma Wiiand  2001  AE9601  VÄSBY SS    25m  2:39.59 
577  Lea Granert  2001  BQ1401  SPIF SF    25m  2:41.24 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
341  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    25m  2:33.37 
215  Elsa Nordström  2001  AV9401  SKK    25m  2:31.89 
547  Mathilda Eriksson  2001  AE2201  SS04    25m  2:30.41 
274  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    25m  2:23.84 
66  Vilma Brolund  2001  AO9801  SK NEPTUN    25m  2:28.36 
347  Elin Swerlander  2001  AE7801  TUREBERG    25m  2:31.43 
94  Alexandra Vartiainen  2001  BW1801  SK NEPTUN    50m  2:33.08 
70  Tess Engvall  2001  BQ8801  SK NEPTUN    25m  2:33.47 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  15 november 2015 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  15:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner