2019-10-17   22:59:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Region 3, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 54
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 3    Utskriftsdatum  15 november 2015   
  Tävlingsort  Södertälje    Utskriftstid  15:05   
  Arrangör  Södertälje Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 november 2015         
 
 
 
Gren 54, 100m Bröstsim F 13 o y  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
11  Moa Arvehed  2003  AT7803  JÄRFÄLLA S    25m  1:26.23 
275  Isabel Teglöf  2003  AZ3203  SÖDERTÄLJE    25m  1:25.71 
74  Alva Hagström  2003  AU1203  SK NEPTUN    25m  1:26.13 
               
               
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
256  Carolina Jonsson  2002  AU5402  SÖDERTÄLJE    25m  1:24.57 
92  Erica Sundholm  2002  BO9202  SK NEPTUN    25m  1:24.27 
26  Louise Larsson  2002  AH2802  JÄRFÄLLA S    25m  1:23.60 
23  Josefine Iwarson  2003  AT1603  JÄRFÄLLA S    25m  1:23.08 
447  Embla Börjesson  2002  AZ1802  TÄBY SIM    25m  1:23.30 
525  Lovisa Liljeblad  2002  AF5402  ÅKERSBERGA    25m  1:24.06 
476  Elin Bergman  2003  AI8203  VÄSBY SS    25m  1:24.39 
168  Maja Karlsson Karlström  2002  BF6602  SPÅRVÄGEN    25m  1:24.87 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
490  Jennifer Nyblom  2003  AC1603  VÄSBY SS    25m  1:22.18 
22  Emma Hansson  2002  AQ9602  JÄRFÄLLA S    25m  1:21.97 
14  Ebba Edbom  2002  AQ4602  JÄRFÄLLA S    25m  1:21.81 
478  Tuva Björkén  2003  AC0603  VÄSBY SS    25m  1:20.35 
142  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  1:21.73 
551  Sofia Karls  2002  AH7202  SS04    25m  1:21.96 
261  Filippa Malmström  2003  AK3803  SÖDERTÄLJE    25m  1:22.07 
396  Ingrid Franks  2003  AT5603  TÄBY SIM    25m  1:22.37 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
163  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    25m  1:19.25 
320  Emma Roloff  2002  AT6402  SÖDERTÖRN    25m  1:18.43 
10  Ella Arrhén Andersson  2002  AX8402  JÄRFÄLLA S    25m  1:16.53 
462  Tone Sandsjö  2003  AF5403  WISBY SS    25m  1:13.89 
301  Emelie Fast  2004  AR4204  SÖDERTÖRN    25m  1:16.47 
412  Smilla Malm  2003  AQ4203  TÄBY SIM    25m  1:18.03 
294  Isabell Barrios  2002  AP8602  SÖDERTÖRN    25m  1:18.69 
278  Nadia Welin-Berger  2002  AU4402  SÖDERTÄLJE    25m  1:19.70 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  15 november 2015 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  15:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner