2019-11-13   00:10:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för SUM-SIM Region 3, Södertälje

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 55
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim Region 3    Utskriftsdatum  15 november 2015   
  Tävlingsort  Södertälje    Utskriftstid  15:05   
  Arrangör  Södertälje Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  14 november 2015         
 
 
 
Gren 55, 100m Fjärilsim P 15-16  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
383  Isak Alin  1999  AP0799  TÄBY SIM    25m  1:05.82 
79  Victor Klingeryd Jalamo  2000  AT4500  SK NEPTUN    25m  1:05.72 
56  Wiggo Frohde  2000  AX3300  LIDINGÖ SK    25m  1:04.77 
180  Erik Ottosson  1999  AM9799  SPÅRVÄGEN    25m  1:04.10 
399  Victor Halldén  2000  AP7300  TÄBY SIM    50m  1:04.66 
394  Tobias Fernandez  1999  AN7799  TÄBY SIM    25m  1:04.79 
77  Oscar Johansson  2000  AN1500  SK NEPTUN    25m  1:05.75 
45  Pontus Westberg  2000  AS9500  JÄRFÄLLA S    25m  1:06.56 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
365  Daniel Redelius  2000  AT7300  TYRESÖ SS    25m  1:02.62 
491  Niklas Nyblom  1999  AK2999  VÄSBY SS    25m  1:01.81 
314  Anton Marijanovic  2000  AG0100  SÖDERTÖRN    25m  1:01.26 
481  Karl Frylmark  1999  AK6599  VÄSBY SS    25m  1:00.39 
39  Samuel Talback  2000  AB8500  JÄRFÄLLA S    25m  1:00.73 
Stefan Varga  2000  AH3500  DANDERYD    25m  1:01.72 
580  Elias Hysing  2000  AR1500  SPIF SF    25m  1:02.42 
65  Simon Blom  1999  AQ9199  SK NEPTUN    25m  1:02.70 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
169  Alex Kaufmann  1999  AN2799  SPÅRVÄGEN    25m  1:00.08 
386  Josef Al-Khalili  2000  AE5700  TÄBY SIM    50m  59.79 
342  Hugo Eriksson  1999  AB8599  TUREBERG    25m  59.43 
246  Erik Brandt  1999  AD5999  SÖDERTÄLJE    25m  56.36 
343  Oskar Iwarsson  2000  AI0300  TUREBERG    25m  59.26 
73  Karl Gustav Gérnyi  1999  AG9599  SK NEPTUN    25m  59.61 
574  Martin Falk  1999  AC1199  SPIF SF    25m  59.97 
423  Daniel Räisänen  1999  AE0199  TÄBY SIM    25m  1:00.35 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  15 november 2015 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  15:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner