Program for Swim Open Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 8
|
Tävling |
Swim Open Stockholm |
|
Utskriftsdatum |
29 mars 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
20:42 |
|
|
Arrangör |
Swedish Swimming Federation |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 mars 2016 |
|
|
|
|
Gren 8, 1500m Freestyle Women |
Försök (4) |
WR: Katie Ledecky (1997) 15:25.48 2015-08-04 |
ER: Lotte Friis (1988) 15:38.88 2013-07-30 |
NR: Gabriella Fagundez (1985) 16:39.98 2007-07-26 |
EM: 16:49.44 EJM: 17:21.22/17:41.34 |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Code |
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
298 |
3 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
SWE |
50m |
19:33.43 |
671 |
4 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
SWE |
50m |
18:54.20 |
670 |
5 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
SWE |
50m |
19:24.72 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Code |
Bassäng |
Tid |
|
356 |
0 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
LANDSKRONA |
SWE |
50m |
18:45.17 |
612 |
1 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
SWE |
50m |
18:36.41 |
289 |
2 |
Linnéa Sandh |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
SWE |
50m |
18:21.94 |
427 |
3 |
Rebecka Ehn |
2000 |
AO7600 |
SK NEPTUN |
SWE |
50m |
18:16.54 |
724 |
4 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
SWE |
50m |
18:13.56 |
290 |
5 |
Linda Lidström |
1997 |
AD7497 |
JÄRFÄLLA S |
SWE |
50m |
18:16.34 |
413 |
6 |
Josephine Mikkelsen |
2002 |
AI5202 |
MKK |
SWE |
50m |
18:18.42 |
601 |
7 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
SWE |
50m |
18:36.32 |
529 |
8 |
Erica Staflund |
1999 |
AC9699 |
SKÖVDE SS |
SWE |
50m |
18:37.92 |
497 |
9 |
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
S 71 |
SWE |
50m |
18:50.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
Code |
Bassäng |
Tid |
|
803 |
0 |
Cornelia Eklund |
2000 |
AC1800 |
JÄRFÄLLA S |
SWE |
50m |
18:10.33 |
260 |
1 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
SWE |
50m |
18:06.64 |
295 |
2 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
SWE |
50m |
17:54.55 |
516 |
3 |
Lina Sjöholm |
2000 |
AD7200 |
SJÖBO SS |
SWE |
50m |
17:52.79 |
286 |
4 |
Isabelle Hanson |
1998 |
AB4298 |
JÄRFÄLLA S |
SWE |
50m |
17:43.82 |
139 |
5 |
Majken Smith |
1997 |
|
Bærum |
NOR |
50m |
17:49.37 |
654 |
6 |
Alexandra Uusaro |
1995 |
AN0295 |
TÄBY SIM |
SWE |
50m |
17:53.47 |
422 |
7 |
Ida Swegmark |
2000 |
AZ6600 |
MASS |
SWE |
50m |
17:58.63 |
600 |
8 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
SWE |
50m |
18:08.52 |
510 |
9 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
SWE |
50m |
18:10.92 |
Skapad av WinGrodan 1.25.01 |
Utskriftsdatum |
29 mars 2016 |
Licensierad till: IC Control |
Utskriftstid |
20:42 |
|