Program for Alm Brand Aalborg Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag formiddag
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Løkken Idrætscenter |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2002 |
1 | 405 | Sørensen Karoline | 2002 | THISTED | 0236AI | 25 m | 1:04.92 | |
2 | 288 | Poulsen Johanne Marie | 2001 | AALBORG | 0144AC | 25 m | 1:07.08 | |
3 | 657 | Nielsen Lenette | 1997 | AALBORG | 25 m | 1:07.75 | ||
4 | 157 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | 1:08.09 | |
5 | 279 | Pallesen Victoria Haahr | 2002 | AALBORG | 0226AC | 25 m | 1:08.81 | |
6 | 196 | Andersen Louise Bach | 2001 | AALBORG | 0164AM | 25 m | 1:09.31 | |
7 | 206 | Brøgger-Andersen Camilla | 2002 | AALBORG | 0246AQ | 25 m | 1:09.77 | |
8 | 256 | Koch Stefanie Brun | 2001 | AALBORG | 0196AC | 25 m | 1:09.89 | |
9 | 401 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:10.01 | |
10 | 264 | Madsen Nete Lund | 2001 | AALBORG | 0186AZ | 25 m | 1:10.15 | |
11 | 366 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | AGF | 0076AQ | 25 m | 1:11.07 | |
12 | 603 | Nielsen Lærke Juul | 2000 | PINGVINEN | 0006AN | 25 m | 1:12.12 | |
13 | 213 | Djørup Emma Ildal | 2002 | AALBORG | 0274AQ | 25 m | 1:12.14 | |
14 | 399 | Mathiasen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 1:12.25 | |
15 | 400 | Petersen Julie Kappel | 2002 | THISTED | 0282AN | 25 m | 1:12.25 | |
16 | 148 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 1:12.38 | |
17 | 45 | Christensen Caroline | 1999 | SMUT | 9962AR | 25 m | 1:12.49 | |
18 | 306 | Villumsen Signe | 2001 | AALBORG | 0146AQ | 25 m | 1:12.74 | |
19 | 350 | Kristiansen Nicoline | 2002 | AGF | 0278AL | 25 m | 1:12.76 | |
20 | 290 | Rijkhoff Lisa | 2001 | AALBORG | 0136AF | 25 m | 1:12.96 | |
21 | 322 | Bruun Selma | 2001 | AGF | 0182AS | 25 m | 1:12.97 | |
22 | 622 | Kristensen Katrine | 1997 | SØHESTEN | 9706AN | 25 m | 1:12.97 | |
23 | 586 | Johnson Freya Bloch | 2000 | HOBRO | 0074AB | 25 m | 1:13.09 | |
24 | 122 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:14.20 | |
25 | 463 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 25 m | 1:15.01 | |
26 | 397 | Lindemann-Larsen Lise | 2002 | THISTED | 0254AR | 25 m | 1:16.32 | |
27 | 124 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:16.83 | |
28 | 490 | Kornum Maria | 2001 | NORD | 0114AV | 25 m | 1:16.86 | |
29 | 604 | Sørensen Cecilie Tommerup | 2001 | PINGVINEN | 0118AM | 25 m | 1:17.10 | |
30 | 246 | Johansen Sine | 2000 | AALBORG | 0098AH | 25 m | 1:17.38 | |
31 | 512 | Ingeberg Sofia | 2002 | ODDER | 0252AV | 25 m | 1:17.64 | |
32 | 484 | Jensen Charlotte S. | 2002 | NORD | 0242AF | 25 m | 1:18.21 | |
33 | 476 | Als Lærke | 2002 | NORD | 0214AU | 25 m | 1:18.73 | |
34 | 3 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:19.39 | |
35 | 650 | Christensen Signe | 2001 | S 68 | 0194AT | 25 m | 1:20.72 | |
36 | 572 | Johansen Mia Sommer | 2002 | ST-NEPTUN | 0292AV | 25 m | 1:22.50 | |
37 | 175 | Jespersen Astrid Crone | 2002 | AAS | 0214AT | 25 m | 1:23.03 | |
38 | 623 | Steen Emma | 2000 | SØHESTEN | 0076BC | 25 m | 1:24.02 | |
39 | 380 | Brimstrond Mirantee | 2000 | STIDSHOLT | 25 m | 1:25.00 | ||
40 | 605 | Sørensen Katrine Munch | 2001 | PINGVINEN | 0164BD | 25 m | 1:25.48 | |
41 | 65 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:25.76 | |
42 | 571 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:28.18 | |
43 | 398 | Mardal Therese | 2002 | THISTED | 0224AY | 25 m | 1:30.00 | |
44 | 568 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:32.58 | |
45 | 616 | Nielsen Sofie | 2001 | PINGVINEN | 0198AU | 25 m | 1:36.26 | |
46 | 485 | Kanstrup Lykke | 2002 | NORD | 0244AT | 25 m | 1:40.93 | |
47 | 192 | Sørensen Gro | 2002 | AAS | 0248BC | 25 m | 1:42.52 | |
48 | 379 | Johansen Caroline T.b. | 1999 | HINNERUP | 9978BD | 25 m | 1:45.80 | |
49 | 533 | Sabroe Ida | 2002 | ODDER | 0262BC | 25 m | 1:46.65 | |
50 | 592 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 0238BD | 25 m | 1:48.84 |
Årg. 2003-2004 |
1 | 429 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:07.80 | |
2 | 11 | Jakobsen Rebecca E. | 2003 | VIBORG | 0318AO | 25 m | 1:08.81 | |
3 | 275 | Olesen Ida S | 2003 | AALBORG | 0356AA | 25 m | 1:08.86 | |
4 | 450 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 1:09.41 | |
5 | 430 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:10.75 | |
6 | 428 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:12.18 | |
7 | 323 | Carugati Sarah | 2004 | AGF | 0466AG | 25 m | 1:12.30 | |
8 | 658 | Hingebjerg Cecilie | 2004 | TRITON V | 25 m | 1:13.18 | ||
9 | 79 | Ehrenreich-Birn Alberte | 2003 | TRITON V | 0382AJ | 25 m | 1:13.41 | |
10 | 39 | Thomsen Signe | 2003 | SMUT | 0304AS | 25 m | 1:13.42 | |
11 | 173 | Jensen Mille Kjær | 2004 | AAS | 0418AF | 50 m | 1:13.77 | |
12 | 191 | Sørensen Emilie Wolf | 2003 | AAS | 0362AL | 25 m | 1:13.86 | |
13 | 320 | Borgensgaard Mia | 2003 | AGF | 0368AT | 25 m | 1:14.53 | |
14 | 2 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:14.74 | |
15 | 521 | Lauridsen Cecilie | 2003 | ODDER | 0354AB | 25 m | 1:15.43 | |
16 | 632 | Høgsted Lærke | 2003 | S 68 | 0332AG | 25 m | 1:15.97 | |
17 | 526 | Nielsen Kathrine Bech | 2004 | ODDER | 0432AJ | 25 m | 1:16.38 | |
18 | 284 | Petersen Anna Toft | 2004 | AALBORG | 0438AI | 25 m | 1:16.63 | |
19 | 630 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:16.95 | |
20 | 241 | Jensen Emma Kutsko | 2004 | AALBORG | 0458AO | 50 m | 1:17.17 | |
21 | 607 | Fog Mathilde Wisborg | 2003 | PINGVINEN | 0332BB | 25 m | 1:17.19 | |
22 | 402 | Pruzljanin Selma | 2003 | THISTED | 0338AI | 25 m | 1:17.35 | |
23 | 104 | Hvarre Mia | 2004 | TRITON V | 0498AH | 25 m | 1:18.16 | |
24 | 189 | Skrydstrup Clara | 2004 | AAS | 0488AK | 25 m | 1:18.41 | |
25 | 162 | Bjerg Martha | 2004 | AAS | 0454AK | 25 m | 1:18.70 | |
26 | 164 | Dige Laura Marie | 2004 | AAS | 0404AE | 25 m | 1:18.85 | |
27 | 361 | Reitan Marlene | 2003 | AGF | 0326AY | 25 m | 1:19.22 | |
28 | 608 | Dyrman Nicoline | 2004 | PINGVINEN | 0446AM | 25 m | 1:19.56 | |
29 | 81 | Bruun Marie Egeskjold | 2003 | TRITON V | 0324AN | 25 m | 1:19.74 | |
30 | 610 | Friborg Freja | 2004 | PINGVINEN | 0404AT | 25 m | 1:19.75 | |
31 | 97 | Turner Holly Lønne | 2003 | TRITON V | 0376AW | 25 m | 1:20.11 | |
32 | 562 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:20.17 | |
33 | 321 | Brix Veronica | 2003 | AGF | 0372AW | 25 m | 1:20.44 | |
34 | 451 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 1:20.52 | |
35 | 482 | Hassing Astrid | 2004 | NORD | 0494AM | 25 m | 1:21.71 | |
36 | 22 | Hansen Alberthe Skovborg | 2004 | VIBORG | 0482AT | 25 m | 1:22.12 | |
37 | 24 | Kristensen Lea Kjær | 2004 | VIBORG | 0466AS | 25 m | 1:22.22 | |
38 | 161 | Aagaard Sia | 2004 | AAS | 0434AB | 25 m | 1:22.31 | |
39 | 147 | Bak Helga | 2004 | NYBORG | 0494AA | 25 m | 1:22.79 | |
40 | 639 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:23.03 | |
41 | 136 | Bjerre Victoria | 2003 | AABYBRO | 0334AW | 25 m | 1:23.15 | |
42 | 354 | Mehlsen Maria | 2003 | AGF | 0392AX | 25 m | 1:24.46 | |
43 | 110 | Jæger Marie | 2003 | TRITON V | 0336AX | 25 m | 1:24.97 | |
44 | 569 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:25.03 | |
45 | 105 | Bülow Emilie Johanna | 2003 | TRITON V | 0386AK | 25 m | 1:25.19 | |
46 | 61 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:25.85 | |
47 | 360 | Rasmussen Lucca Bisgaard | 2004 | AGF | 0448AN | 25 m | 1:26.00 | |
48 | 537 | Winther Maria Dyrhauge | 2004 | ODDER | 0468AN | 25 m | 1:26.04 | |
49 | 106 | Jepsen Ea Pakula | 2003 | TRITON V | 0314AM | 25 m | 1:26.30 | |
50 | 638 | Kjærsgaard Lærke | 2004 | S 68 | 0488AQ | 25 m | 1:26.76 | |
51 | 492 | Lind Frida | 2004 | NORD | 0416AH | 25 m | 1:27.29 | |
52 | 636 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:29.34 | |
53 | 580 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 1:29.89 | |
54 | 589 | Nielsen Mie Holst | 2004 | HOBRO | 0482AU | 25 m | 1:29.95 | |
55 | 436 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:30.06 | |
56 | 170 | Hansen Mathilde Tilsted | 2003 | AAS | 0306AR | 50 m | 1:30.91 | |
57 | 27 | Mortensen Sille | 2004 | VIBORG | 0484AL | 25 m | 1:31.27 | |
58 | 544 | Sørensen Emma Rask | 2003 | AARS | 0388AP | 25 m | 1:31.44 | |
59 | 480 | Christensen Marie Martens | 2004 | NORD | 0424AK | 25 m | 1:31.76 | |
60 | 153 | Kaysen Sofie | 2004 | NYBORG | 0456AU | 25 m | 1:31.95 | |
61 | 235 | Høeg Louise | 2003 | AALBORG | 0324AR | 25 m | 1:32.18 | |
62 | 71 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:32.51 | |
63 | 587 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 0334BD | 25 m | 1:35.92 | |
64 | 109 | Kjær Kathrine Erbo | 2004 | TRITON V | 0496AO | 25 m | 1:36.50 | |
65 | 618 | Mygdam Line | 2003 | BSK08 | 0382AX | 25 m | 1:36.58 | |
66 | 527 | Nielsen Katrine Skyt | 2003 | ODDER | 0326BB | 25 m | 1:37.95 | |
67 | 536 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ODDER | 0418AV | 25 m | 1:39.63 | |
68 | 566 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:40.20 | |
69 | 588 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 0468AX | 25 m | 1:40.50 | |
70 | 23 | Therkildsen Malena Pind | 2004 | VIBORG | 0488AR | 50 m | 1:41.96 | |
71 | 529 | Nonbye Emma | 2003 | ODDER | 0306AS | 25 m | 1:42.37 | |
72 | 29 | Nielsen Freja Jungersen | 2004 | VIBORG | 0484AS | 25 m | 1:44.64 | |
73 | 530 | Nonbye Kathrine | 2004 | ODDER | 0474AL | 25 m | 1:49.69 | |
74 | 619 | Møhlenberg Sofie Søe | 2004 | BSK08 | 0456AZ | 25 m | 1:58.64 | |
75 | 98 | Pedersen Mille Trier | 2003 | TRITON V | 0386AI | 25 m | ||
76 | 280 | Pedersen Anna Christine | 2003 | AALBORG | 25 m | |||
77 | 591 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 0398BC | 25 m |
Årg. 2005-2017 |
1 | 48 | Romanski Fenja | 2005 | SMUT | 0598AH | 25 m | 1:17.83 | |
2 | 14 | Varming Anna | 2005 | VIBORG | 0574AJ | 25 m | 1:18.36 | |
3 | 301 | Thisted Louise Lie | 2005 | AALBORG | 0578AC | 25 m | 1:18.64 | |
4 | 362 | Sejr Malou | 2005 | AGF | 0572AB | 25 m | 1:22.35 | |
5 | 20 | Sunesen Louise | 2005 | VIBORG | 0598AC | 25 m | 1:24.72 | |
6 | 108 | Moberg Emilie | 2005 | TRITON V | 0534AI | 25 m | 1:26.19 | |
7 | 242 | Jensen Jazmin | 2005 | AALBORG | 0584AA | 25 m | 1:26.37 | |
8 | 416 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:29.40 | |
9 | 439 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 50 m | 1:29.49 | |
10 | 578 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:29.89 | |
11 | 43 | Vorgod Liva Lauridsen | 2005 | SMUT | 0566AR | 25 m | 1:32.29 | |
12 | 237 | Iversen Karoline | 2005 | AALBORG | 0528AM | 25 m | 1:32.60 | |
13 | 58 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:35.11 | |
14 | 523 | Nedergaard Laura G. | 2005 | ODDER | 0572AF | 25 m | 1:35.74 | |
15 | 426 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 50 m | 1:38.63 | |
16 | 221 | Gjelstrup Line | 2006 | AALBORG | 0658AC | 25 m | 1:40.03 | |
17 | 386 | Bach Tilde Søe | 2005 | THISTED | 0524AH | 25 m | 1:41.20 | |
18 | 552 | Ibsen Line | 2005 | AARS | 0518AK | 25 m | 1:45.36 | |
19 | 333 | Gadegaard Lucia Ruiz | 2006 | AGF | 0638AC | 25 m | 1:51.72 | |
20 | 340 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 25 m | 1:52.96 | ||
21 | 508 | Halle Caden | 2005 | ODDER | 0596AS | 25 m | 1:55.99 | |
22 | 582 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 1:57.40 | |
23 | 111 | Svensen Silke Bruun | 2005 | TRITON V | 0568AJ | 25 m | ||
24 | 234 | Hyltoft Caroline Lærke | 2006 | AALBORG | 0678AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 26 november 2016 |
Licens til Aalborg Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 10:05 |