Ohjelma Nuorisouinnit 2016
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantaiaamu
Lähtölista Laji 5
|
Kilpailu |
Nuorisouinnit 2016 |
|
Tulostuspäivämäärä |
02 huhtikuu 2016 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
09:28 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
02 huhtikuu 2016 |
|
|
|
|
Laji 5, 100m Selkäuinti Naiset |
Loppukilpailut (14) |
Oletettu alkamisaika 11:17 |
Erä 1 (14) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Sofia Ylihannu |
1997 |
97A255 |
OU |
|
25m |
|
|
2 |
Vilmiina Grekula |
2005 |
05A441 |
OU |
|
25m |
|
|
3 |
Tiina Duan |
2003 |
03B027 |
OuLo |
|
25m |
|
|
4 |
Pinja Perälä |
2006 |
06A379 |
KemjK |
|
25m |
|
|
5 |
Pinja Junttari |
2006 |
06A106 |
KemTU |
|
25m |
|
|
6 |
Nanna Savolainen |
2004 |
04A430 |
OuLo |
|
25m |
|
|
7 |
Anniina Törmi |
2005 |
05A648 |
OU |
|
25m |
|
|
8 |
Noora Aikio |
2004 |
04A939 |
KemUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jenni Pyörälä |
2002 |
02A909 |
OuLo |
|
50m |
2:00.95 |
2:00.95 |
2 |
Emma Autio |
2007 |
07A049 |
OuLo |
|
25m |
1:55.52 |
1:57.52 |
3 |
Amanda Riuttanen |
2005 |
05A383 |
OU |
|
25m |
1:53.37 |
1:55.37 |
4 |
Jatta Nurmela |
2004 |
04A556 |
HAHE |
|
50m |
1:52.09 |
1:52.09 |
5 |
Eveliina Vakkuri |
2005 |
05A392 |
KemTU |
|
25m |
1:50.73 |
1:52.73 |
6 |
Teresa Pulkkinen |
2005 |
05A314 |
OuLo |
|
25m |
1:54.40 |
1:56.40 |
7 |
Pinja Lohiniva |
2005 |
05A541 |
OU |
|
25m |
1:58.15 |
2:00.15 |
8 |
Oona Lipponen |
2006 |
06A127 |
KemUS |
|
25m |
2:07.95 |
2:09.95 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mikaela Laaksola |
2004 |
04A880 |
SCV |
|
25m |
1:47.35 |
1:49.35 |
2 |
Saga Tuisku |
2005 |
05A593 |
KemTU |
|
25m |
1:46.29 |
1:48.29 |
3 |
Mea Siltanen |
2001 |
01B105 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:43.22 |
1:45.22 |
4 |
Sanni Taskinen |
2003 |
03A831 |
SWIM |
|
50m |
1:43.85 |
1:43.85 |
5 |
Ronja Kämäräinen |
2004 |
04A905 |
SCV |
|
50m |
1:43.89 |
1:43.89 |
6 |
Vanessa Onatsu |
2002 |
02B082 |
SWIM |
|
50m |
1:47.39 |
1:47.39 |
7 |
Helmi Viertorinne |
2003 |
03A826 |
SWIM |
|
25m |
1:46.87 |
1:48.87 |
8 |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
06A113 |
KemTU |
|
50m |
1:51.54 |
1:51.54 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Meri Piirainen |
2002 |
02A510 |
SCV |
|
25m |
1:39.99 |
1:41.99 |
2 |
Veera Kinnunen |
2004 |
04A579 |
SWIM |
|
25m |
1:38.82 |
1:40.82 |
3 |
Julia Minttu-Maria Tiensuu |
2005 |
05A375 |
KemUS |
|
50m |
1:39.81 |
1:39.81 |
4 |
Riina Niemi |
2005 |
05A089 |
SCR |
|
25m |
1:36.91 |
1:38.91 |
5 |
Iida Heiko |
2004 |
04A798 |
OU |
|
50m |
1:39.27 |
1:39.27 |
6 |
Sara Seppänen |
2006 |
06A236 |
OuLo |
|
50m |
1:40.29 |
1:40.29 |
7 |
Vanessa Ventelä |
2002 |
02A449 |
KemTU |
|
25m |
1:39.48 |
1:41.48 |
8 |
Reetta Piira |
2004 |
04A190 |
SCR |
|
25m |
1:40.69 |
1:42.69 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emmi Palo |
2003 |
03A487 |
KemUS |
|
25m |
1:36.51 |
1:38.51 |
2 |
Miina Torvikoski |
2006 |
06A219 |
KemUS |
|
25m |
1:36.05 |
1:38.05 |
3 |
Hanna-Maria Korpilähde |
2004 |
04A536 |
SCR |
|
25m |
1:35.75 |
1:37.75 |
4 |
Anniina Kanste |
2004 |
04A594 |
HAHE |
|
25m |
1:33.17 |
1:35.17 |
5 |
Aada Tourunen |
2004 |
04A323 |
SWIM |
|
25m |
1:33.92 |
1:35.92 |
6 |
Maiju Huttunen |
2005 |
05A659 |
SCR |
|
25m |
1:35.89 |
1:37.89 |
7 |
Teea Jestoi |
2005 |
05A173 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:38.16 |
1:38.16 |
8 |
Emilia Juutilainen |
2004 |
04A789 |
RoiUS |
|
50m |
1:38.69 |
1:38.69 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lotta Jokinen |
2000 |
00B289 |
SWIM |
|
50m |
1:34.68 |
1:34.68 |
2 |
Satu Immonen |
2003 |
03B028 |
SCV |
|
50m |
1:34.14 |
1:34.14 |
3 |
Joanna Lehto |
2002 |
02A646 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:30.94 |
1:32.94 |
4 |
Katariina Niemelä |
2001 |
01B040 |
KemPy |
|
50m |
1:32.41 |
1:32.41 |
5 |
Pipsa Remes |
2001 |
01A070 |
KemTU |
|
25m |
1:30.58 |
1:32.58 |
6 |
Iida Saraniemi |
2003 |
03A421 |
RoiUS |
|
50m |
1:32.97 |
1:32.97 |
7 |
Sara Meissner |
2004 |
04A419 |
OU |
|
50m |
1:34.36 |
1:34.36 |
8 |
Noora Kuparinen |
2004 |
04A288 |
SWIM |
|
25m |
1:32.94 |
1:34.94 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Veera Laakkonen |
2003 |
03A241 |
Plaani |
|
25m |
1:28.94 |
1:30.94 |
2 |
Laura Vierikko |
2000 |
00A416 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:29.71 |
1:29.71 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Noora Leppänen |
2001 |
01A088 |
SWIM |
|
50m |
1:27.81 |
1:27.81 |
5 |
Jessica Ingalsuo |
2002 |
02A373 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:25.96 |
1:27.96 |
6 |
Ida Karjalainen |
2002 |
02B025 |
SCR |
|
25m |
1:27.65 |
1:29.65 |
7 |
Karolina Arola |
2001 |
01A713 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:28.93 |
1:30.93 |
8 |
Ida Rantala |
2002 |
02A937 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:29.33 |
1:31.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anniina Kylkisalo |
2001 |
01A990 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:24.96 |
1:26.96 |
2 |
Hanna Mangeloja |
2001 |
01B126 |
SWIM |
|
50m |
1:25.91 |
1:25.91 |
3 |
Eveliina Palo |
1999 |
99A060 |
KemUS |
|
25m |
1:16.87 |
1:18.87 |
4 |
Olivia Viitala |
2000 |
00A356 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:14.24 |
1:16.24 |
5 |
Tiia Pudas |
1999 |
99B268 |
ViesU |
|
50m |
1:18.77 |
1:18.77 |
6 |
Emma Nikula |
1998 |
98A916 |
ViesU |
|
25m |
1:18.01 |
1:20.01 |
7 |
Kristiina Ruotsalainen |
2001 |
01A721 |
RoiUS |
|
25m |
1:24.64 |
1:26.64 |
8 |
Pauliina Haarala |
2000 |
00A139 |
VUS-VSS |
|
50m |
1:27.32 |
1:27.32 |
|
|
Erä 9 (14) (11 v ja nuoremmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Laura Rajavaara |
2005 |
05A443 |
OU |
|
25m |
1:35.00 |
1:37.00 |
2 |
Lidia Evans |
2005 |
05A543 |
SCV |
|
50m |
1:33.15 |
1:33.15 |
3 |
Essi Vilhelmiina Virta |
2005 |
05A168 |
OU |
|
25m |
1:27.52 |
1:29.52 |
4 |
Saara Niemi |
2005 |
05A356 |
HAHE |
|
50m |
1:27.06 |
1:27.06 |
5 |
Viivi Säntti |
2005 |
05A161 |
OU |
|
25m |
1:26.70 |
1:28.70 |
6 |
Reetta Ollonen |
2006 |
|
SSV ULM |
|
25m |
1:29.83 |
1:31.83 |
7 |
Alexia Tahkola |
2005 |
05A363 |
OuLo |
|
25m |
1:32.87 |
1:34.87 |
8 |
Tuulia Harju |
2005 |
05A151 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:37.56 |
1:37.56 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anna Kajosmäki |
2004 |
04A310 |
SWIM |
|
25m |
1:30.63 |
1:32.63 |
2 |
Tessa Tattari |
2004 |
04A374 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:31.52 |
1:31.52 |
3 |
Olga Emilia Mattila |
2004 |
04A143 |
OU |
|
25m |
1:24.52 |
1:26.52 |
4 |
Petra Ansaranta |
2004 |
04A064 |
OU |
|
50m |
1:17.71 |
1:17.71 |
5 |
Pinja Taskila |
2004 |
04A073 |
OU |
|
50m |
1:19.22 |
1:19.22 |
6 |
Viivi Tonteri |
2004 |
04A452 |
OU |
|
50m |
1:26.94 |
1:26.94 |
7 |
Lilja Ukkola |
2004 |
04A199 |
OU |
|
50m |
1:32.08 |
1:32.08 |
8 |
Anastasia Parfenova |
2004 |
04A195 |
KemjK |
|
25m |
1:31.06 |
1:33.06 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Katariina Kuulasmaa |
2003 |
03A130 |
SCR |
|
25m |
1:25.07 |
1:27.07 |
2 |
Siiri Pellinen |
2003 |
03A581 |
SWIM |
|
25m |
1:20.80 |
1:22.80 |
3 |
Wilma Lakanen |
2003 |
03A711 |
KUS-GSS |
|
50m |
1:19.53 |
1:19.53 |
4 |
Laura Lahtinen |
2003 |
03A386 |
OU |
|
25m |
1:10.83 |
1:12.83 |
5 |
Roosa Kärkkäinen |
2003 |
03A051 |
OuLo |
|
25m |
1:13.95 |
1:15.95 |
6 |
Minja Lukkari |
2003 |
03A364 |
OU |
|
25m |
1:17.96 |
1:19.96 |
7 |
Emma Laatikainen |
2003 |
03A208 |
SCV |
|
25m |
1:21.82 |
1:23.82 |
8 |
Inka Metiäinen |
2003 |
03A640 |
SWIM |
|
50m |
1:27.15 |
1:27.15 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Katariina Kourula |
2002 |
02A350 |
KemUS |
|
25m |
1:22.73 |
1:24.73 |
2 |
Maiju Rajaniemi |
2002 |
02A716 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:21.48 |
1:23.48 |
3 |
Peppi Palokangas |
2002 |
02A100 |
SWIM |
|
50m |
1:17.49 |
1:17.49 |
4 |
Pauliina Lohilahti |
2002 |
02A196 |
OuLo |
|
50m |
1:15.54 |
1:15.54 |
5 |
Enni-Sofia Perätalo |
2002 |
02A378 |
OuLo |
|
25m |
1:15.39 |
1:17.39 |
6 |
Alina Huotari |
2002 |
02A198 |
OuLo |
|
50m |
1:18.91 |
1:18.91 |
7 |
Jessi Nurmela |
2002 |
02A878 |
HAHE |
|
25m |
1:21.94 |
1:23.94 |
8 |
Sole Piirainen |
2002 |
02A509 |
SCV |
|
25m |
1:23.93 |
1:25.93 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Elizaveta Parfenova |
2001 |
01A727 |
KemjK |
|
25m |
1:20.48 |
1:22.48 |
2 |
Emilia Härkönen |
2001 |
01A441 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:17.85 |
1:19.85 |
3 |
Anna-Sofia Brännkärr |
2001 |
01A450 |
KemTU |
|
25m |
1:13.69 |
1:15.69 |
4 |
Iida-Maria Laine |
2001 |
01A626 |
OuLo |
|
25m |
1:08.05 |
1:10.05 |
5 |
Riika Huttula |
2001 |
01A540 |
OuLo |
|
25m |
1:13.62 |
1:15.62 |
6 |
Ruusa Eiserbeck |
2001 |
01A283 |
JoUS |
|
25m |
1:16.53 |
1:18.53 |
7 |
Stina Roth |
2001 |
01A765 |
VUS-VSS |
|
25m |
1:20.24 |
1:22.24 |
8 |
Sofia Saukko |
2001 |
01A634 |
SCR |
|
25m |
1:20.57 |
1:22.57 |
|
|
Erä 14 (14) (16 v ja vanhemmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Inna Pajuluoma |
1999 |
99A141 |
OuLo |
|
25m |
1:13.89 |
1:15.89 |
2 |
Jonna Laukkanen |
1998 |
98A328 |
SCV |
|
25m |
1:13.65 |
1:15.65 |
3 |
Heidi Kivioja |
2000 |
00B005 |
ViesU |
|
25m |
1:13.14 |
1:15.14 |
4 |
Lotta Kuulasmaa |
1994 |
94A644 |
SCR |
|
50m |
1:09.00 |
1:09.00 |
5 |
Noora Siltari |
2000 |
00A857 |
KemUS |
|
50m |
1:13.66 |
1:13.66 |
6 |
Mari Hekkala |
2000 |
00A082 |
OU |
|
25m |
1:13.58 |
1:15.58 |
7 |
Elina Pulkkinen |
1999 |
99A140 |
OU |
|
25m |
1:13.86 |
1:15.86 |
8 |
Milja Lahtinen |
1999 |
99A621 |
KUS-GSS |
|
25m |
1:14.03 |
1:16.03 |
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
02 huhtikuu 2016 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
09:28 |
|