Program för UGP 4 2016, Sjöbo
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Sjöbo |
|
Utskriftstid |
13:28 |
|
|
Arrangör |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
22 oktober 2016 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
2 |
Seth Nillund |
2005 |
AA7705 |
MKK |
|
25m |
|
189 |
3 |
Pavli Rafael |
2002 |
AS5902 |
SK RAN |
|
25m |
6:46.40 |
130 |
4 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
25m |
6:09.11 |
268 |
5 |
Erik Simonsson |
2004 |
AF2904 |
VELLINGE-N |
|
50m |
6:27.05 |
329 |
6 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
25m |
|
273 |
7 |
Emil Svensson |
2002 |
AK2302 |
VELLINGE-N |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
32 |
1 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:56.07 |
247 |
2 |
Isaac Barrett |
2005 |
AK6305 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:44.79 |
266 |
3 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
50m |
5:42.83 |
243 |
4 |
Noel Ahlbin |
2004 |
AI8304 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:40.84 |
111 |
5 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
50m |
5:41.75 |
12 |
6 |
Oskar Strandqvist |
2004 |
AG0304 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
5:44.26 |
14 |
7 |
Axel Thelin |
2002 |
AW4902 |
ESLÖVS SS |
|
50m |
5:46.77 |
154 |
8 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
5:56.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Hugo Leandersson |
2002 |
AT9102 |
POSEIDON |
|
25m |
5:37.75 |
79 |
2 |
Alexander Kulagowski |
2002 |
AV3502 |
MKK |
|
25m |
5:28.49 |
11 |
3 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
5:23.01 |
180 |
4 |
Albert Gudermanis |
2000 |
AY6100 |
SK RAN |
|
50m |
5:16.02 |
105 |
5 |
Ludvig Romare |
2004 |
AA2704 |
MKK |
|
25m |
5:17.02 |
226 |
6 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
5:25.69 |
225 |
7 |
Jesper Franzén |
2002 |
AG3902 |
SK SYDSIM |
|
25m |
5:35.61 |
166 |
8 |
Axel Sandberg |
2004 |
AA7307 |
POSEIDON |
|
25m |
5:39.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
313 |
1 |
Melker Svensson |
2002 |
AG4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
5:11.95 |
50 |
2 |
Jacob Baxmann |
2003 |
AP2103 |
MKK |
|
25m |
5:05.27 |
29 |
3 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:58.70 |
177 |
4 |
Joel Dahlgren |
2002 |
AC1102 |
SK RAN |
|
50m |
4:54.18 |
84 |
5 |
Hugo Lennartsson |
2004 |
AE0904 |
MKK |
|
25m |
4:57.84 |
325 |
6 |
Gabriel Olsson |
2004 |
AA3704 |
TRELLEBORG |
|
25m |
5:04.30 |
210 |
7 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
25m |
5:05.79 |
87 |
8 |
Karl Liljegren |
2001 |
AE7901 |
MKK |
|
50m |
5:15.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Marcus Karlin-Reteike |
1999 |
AS3599 |
SK RAN |
|
25m |
4:41.61 |
110 |
2 |
Philip Stenberg |
2001 |
AB9101 |
MKK |
|
25m |
4:36.03 |
284 |
3 |
Felix Hansson |
2000 |
AO9900 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:28.72 |
203 |
4 |
Isak Larsson |
2000 |
AF4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:25.62 |
10 |
5 |
Filip Salbrink |
2002 |
AH6502 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
4:26.95 |
286 |
6 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:34.41 |
126 |
7 |
Pascal Björkman |
2001 |
AF6701 |
POSEIDON |
|
25m |
4:38.41 |
51 |
8 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
25m |
4:45.03 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
23 oktober 2016 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
Utskriftstid |
13:28 |
|