2020-01-25   09:35:52
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för LSS Väsman Open 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

26_S
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar ABC 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
227  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  1:04.41   
285  Dooley Kristofer  1991  SKURU IK  AH8991  25 m  1:05.94   
218  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m  1:07.32   
246  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:10.23   
261  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:10.95   
254  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:12.16   
252  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:14.78   
249  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:15.34   
240  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:16.27   
10  268  Allberg Johan  2002  SKURU IK  AH7502  25 m  1:19.70   
11  241  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m  1:21.25   
12  333  Åkerblom Lukas  2002  SKURU IK  AO2302  25 m  1:21.35   
13  328  Soneborg Oliver  2000  SKURU IK  AV4300  25 m  1:21.91   
14  229  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:26.09   
15  226  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:26.50   
16  320  Randqvist Charles  2001  SKURU IK  AY0701  25 m  1:27.21   
17  238  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:27.37   
18  276  Bergman Nils  2001  SKURU IK  AX2901  25 m  1:30.74   
19  223  Henry Örtlund Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  1:32.55   
20  230  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:34.85   
21  296  Hägbom Anton  2002  SKURU IK  AT9302  25 m  1:34.85   
22  311  Mueller Hjalmar  2004  SKURU IK  AR8104  25 m  1:35.52   
23  282  Bäckström Victor  2003  SKURU IK  AQ1303  25 m  1:41.94   
24  293  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  1:43.26   
25  323  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:44.48   
26  317  Perrone Eskil  2004  SKURU IK  AP6304  25 m  1:52.88   
27  237  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m     
28  278  Bränström Eskil  2006  SKURU IK  AE3506  25 m     
29  279  Bränström Manfred  2005  SKURU IK  AI6705  25 m     
30  302  Lanestrand Mikael  2005  SKURU IK  AI7705  25 m     
31  304  Lekander Gabriel  2005  SKURU IK  AO6505  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  20 februari 2016 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  15:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner