2020-06-06   22:59:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 11
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:04   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2016         
 
 
 
Laji 11, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (13) 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Kia Leinonen  2003  03A740  OuLo    50m     
Wenla Niemi  2004  04A922  SCR    25m     
Pinja Perälä  2006  06A379  KemjK    25m     
Raita Virtanen  2005  05A530  KemjK    25m  1:00.36  1:01.36 
Emma Autio  2007  07A049  OuLo    25m  1:00.49  1:01.49 
Annika Koistinen  2004  04A600  OuLo    25m     
Aada Tapio  2003  03A930  ROIUS    25m     
               

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Pinja Lohiniva  2005  05A541  OU    25m  53.47  54.47 
Lotta Heino  2004  04B016  OU    50m  53.39  53.39 
Martta Ryynänen  2005  05A532  OuLo    50m  52.63  52.63 
Ella-Olivia Tikkanen  2005  05A632  OU    50m  51.01  51.01 
Teresa Pulkkinen  2005  05A314  OuLo    50m  51.84  51.84 
Merete Lätti  2006  06A125  JoUS    25m  52.04  53.04 
Sofia Kilpeläinen  2005  05A542  OU    25m  52.47  53.47 
Pihla Pyykönen  2005  05A233  JoUS    25m  54.31  55.31 

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Riuttanen  2005  05A383  OU    50m  50.43  50.43 
Eveliina Vakkuri  2005  05A392  KemTU    25m  48.04  49.04 
Ronja Kämäräinen  2004  04A905  SCV    50m  47.52  47.52 
Noora Aikio  2004  04A939  KemUS    25m  45.88  46.88 
Emilia Karppinen  2004  04A837  KaUS    50m  46.93  46.93 
Saana Lauhava  2005  05A581  SCR    25m  47.52  48.52 
Maria Korkalainen  2005  05A667  JoUS    25m  48.30  49.30 
Pinja Junttari  2006  06A106  KemTU    25m  49.51  50.51 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Janina Paakkolanvaara  2006  06A113  KemTU    50m  45.95  45.95 
Aada Hirvasoja  2005  05A577  HaHe    50m  45.49  45.49 
Saga Tuisku  2005  05A593  KemTU    25m  43.93  44.93 
Tessa Tattari  2004  04A374  KUS-GSS    25m  43.48  44.48 
Reetta Piira  2004  04A190  SCR    25m  43.56  44.56 
Lidia Evans  2005  05A543  SCV    50m  45.43  45.43 
Milla Siira  2005  05A720  KemPy    50m  45.72  45.72 
Hanna Kinnunen  1999  99B250  JoUS    25m  45.73  46.73 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Reeta Kallunki  2003  03A236  OU    25m  43.36  44.36 
Ruth Risberg  2002  BS5202  SKELLEFTEÅ    25m  43.20  44.20 
Satu Immonen  2003  03B028  SCV    50m  44.02  44.02 
Tuulia Harju  2005  05A151  KUS-GSS    50m  43.13  43.13 
Anastasia Parfenova  2004  04A195  KemjK    50m  43.76  43.76 
Lotta Moilanen  2006  06A240  OU    50m  44.17  44.17 
Maiju Huttunen  2005  05A659  SCR    50m  44.33  44.33 
Alexia Tahkola  2005  05A363  OuLo    25m  43.37  44.37 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Kivijärvi  2004  04A673  ROIUS    25m  42.08  43.08 
Henna Känsäkangas  2004  04A431  KUS-GSS    25m  41.22  42.22 
Meeri Kerkkänen  2004  04A520  JoUS    25m  40.87  41.87 
Iiris Saranpää  2002  02A912  JoUS    25m  40.20  41.20 
Elina Turunen  2005  05A444  OU    50m  41.75  41.75 
Essi Vilhelmiina Virta  2005  05A168  OU    50m  42.18  42.18 
Elina Gavrilov  2004  04A825  JoUS    25m  41.25  42.25 
Maija Lämsä  2005  05A591  KaUS    50m  43.09  43.09 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Fanny Koivisto  2001  01A809  KUS-GSS    50m  40.68  40.68 
Riina Niemi  2005  05A089  SCR    25m  39.06  40.06 
Astrid Lövgren  2002  AH1202  SKELLEFTEÅ    25m  38.78  39.78 
Mimosa Seijari  2001  01B195  SWIM    50m  39.67  39.67 
Kiia Junttari  2004  04A131  KemTU    25m  38.74  39.74 
Sofia Nurkkala  2004  04A067  KUS-GSS    25m  39.04  40.04 
Katariina Niemelä  2001  01B040  KemPy    50m  40.36  40.36 
Saga Alisa Bruun  2003  03A670  OU    25m  39.70  40.70 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lotta Niskanen  2002  02B229  OuLo    50m  39.25  39.25 
Netta Vesanen  2000  00A868  SWIM    50m  38.83  38.83 
Teea Jestoi  2005  05A173  KUS-GSS    25m  37.40  38.40 
Sofia Saukko  2001  01A634  SCR    50m  38.06  38.06 
Pinja Pyykönen  2002  02A793  JoUS    25m  37.27  38.27 
Almiina Ketola  2001  01A447  ROIUS    25m  37.50  38.50 
Iiris Jurmu  2003  03A615  KemPy    50m  38.97  38.97 
Inka Lytz  2004  04A438  SCR    50m  39.30  39.30 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Säntti  2005  05A161  OU    50m  37.95  37.95 
Lotta Jokinen  2000  00B289  SWIM    50m  37.90  37.90 
Heidi Ruonavaara  1996  96A053  KemTU    25m  35.86  36.86 
Saara Niemi  2005  05A356  HaHe    50m  36.35  36.35 
Emma Pajuluoma  2001  01A210  OuLo    50m  36.41  36.41 
Jonna Laukkanen  1998  98A328  SCV    50m  37.62  37.62 
Kristiina Ruotsalainen  2001  01A721  ROIUS    50m  37.91  37.91 
Andrea Martnes  2001    NORDLYS    50m  36.96  37.96 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stine Lise Johansen  2000    NORDLYS    50m  35.01  36.01 
Petra Heikkinen  2002  02A103  OU    50m  35.25  35.25 
Iida Kunnari  2000  00A121  ROIUS    25m  34.19  35.19 
Aino Raappana  2001  01A535  OuLo    50m  34.71  34.71 
Riikka Korpi  1998  98A656  OuLo    50m  35.07  35.07 
Angelica Kuoksa  2001  01A513  OuLo    50m  35.22  35.22 
Senni Keisu  2001  01A419  OuLo    25m  34.33  35.33 
Pipsa Remes  2001  01A070  KemTU    25m  35.19  36.19 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Stine Søderholm  2000    NORDLYS    50m  33.68  34.68 
Heta Järvenpää  2001  01A065  HK    50m  34.60  34.60 
Silja Kanto  2000  00A879  KemUS    50m  34.36  34.36 
Tiia Pudas  1999  99B268  ViesU    50m  34.22  34.22 
Milla Kortetjärvi  2000  00A624  OU    50m  34.26  34.26 
Hanna Mangeloja  2001  01B126  SWIM    50m  34.59  34.59 
Oona Parviainen  2002  02A431  JoUS    25m  33.63  34.63 
Anni Willman  2001  01A189  OuLo    50m  34.70  34.70 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Paukkunen  2002  02A895  SWIM    50m  33.97  33.97 
Emma Nikula  1998  98A916  ViesU    50m  33.68  33.68 
Moonica Pirhonen  2001  01A964  OU    25m  32.61  33.61 
Inna Pajuluoma  1999  99A141  OuLo    50m  33.05  33.05 
Reetta-Maija Perätalo  2000  00A182  OuLo    50m  33.29  33.29 
Milla Lackman  1997  97A316  OuLo    50m  33.65  33.65 
Pinja Raassina  2002  02A845  JoUS    25m  32.95  33.95 
Stine Naess Holmgren  2000    NORDLYS    25m  32.21  34.21 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Katriina Korpi  2000  00A190  OuLo    50m  32.84  32.84 
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OuLo    50m  32.21  32.21 
Sonja Portin  1998  98A105  OuLo    50m  31.78  31.78 
Reetta Kanervo  1999  99A565  OU    50m  27.50  27.50 
Jenni Louhimo  2001  01A246  OU    50m  31.68  31.68 
Aada Sulasalmi  2002  02A357  KemjK    50m  32.05  32.05 
Vilhelmiina Wegelius  2002  02A466  JoUS    50m  32.32  32.32 
Heidi Blankenstein  2001  01A271  OuLo    50m  33.00  33.00 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner