2020-06-06   23:44:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 33
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  09:03   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2016         
 
 
 
Laji 33, 100m Selkäuinti Miehet  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Paavo Tapio  2005  05A177  OuLo    25m     
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    25m  1:48.61  1:50.61 
Jere Heikkilä  2004  04B056  KemPy    25m  1:42.70  1:44.70 
Elias Laukka  2005  05A457  KemPy    25m  1:43.57  1:45.57 
Onni Kelloniemi  2004  04A997  KemjK    50m  1:51.09  1:51.09 
Anton Ukkola  2000  00A217  OU    25m     
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lassi Lahtinen  2004  04A350  KUS-GSS    50m  1:43.52  1:43.52 
Joona Suorsa  2003  03A708  OU    50m  1:40.08  1:40.08 
Atte Linnolahti  2004  04A234  JoUS    25m  1:37.55  1:39.55 
Topi Fordell  2005  05A548  SCV    50m  1:38.54  1:38.54 
Karlo Kilpinen  2003  03A893  KemUS    25m  1:36.99  1:38.99 
Visa Nissinen  2004  04A432  KUS-GSS    50m  1:39.90  1:39.90 
Kalle Pesälä  2006  06A178  KemPy    25m  1:38.86  1:40.86 
Jere Hannuksela  2004  04A877  HaHe    25m  1:42.06  1:44.06 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikhail Vilesov  2005  05A393  JoUS    25m  1:35.67  1:37.67 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    25m  1:34.23  1:36.23 
Vili Rantasuo  2004  04A522  OuLo    50m  1:34.07  1:34.07 
Eemeli Korhonen  2003  03A319  KemPy    50m  1:32.31  1:32.31 
Aleksi Hämäläinen  2004  04A525  JoUS    25m  1:31.50  1:33.50 
Miikka Mattila  1977  77A112  OU    50m  1:35.16  1:35.16 
Julius Schroderus  2006  06A155  KemPy    25m  1:35.47  1:37.47 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    50m  1:38.53  1:38.53 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Eetu Haipus  2004  04A718  KemPy    25m  1:29.68  1:31.68 
Valtteri Setälä  2002  02B252  SCR    25m  1:28.60  1:30.60 
Arttu Haipus  2004  04A723  KemPy    25m  1:27.35  1:29.35 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    25m  1:26.42  1:28.42 
Lauri Saarela  2003  03A056  OuLo    25m  1:27.04  1:29.04 
Egor Konev  2003  03A756  KUS-GSS    25m  1:27.85  1:29.85 
William Lundmark  2004  AA7704  SKELLEFTEÅ    25m  1:29.18  1:31.18 
Emil Ulander  2003  AE2303  SKELLEFTEÅ    25m  1:29.98  1:31.98 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Topi Myyry  2003  03A886  JoUS    25m  1:26.24  1:28.24 
Alexander Beresnev  2001  AY3901  SKELLEFTEÅ    25m  1:24.31  1:26.31 
Teppo Jestoi  2003  03A402  KUS-GSS    25m  1:22.38  1:24.38 
Veikka Ijäs  2004  04A233  OuLo    50m  1:22.61  1:22.61 
Robin Andersson  2003  AP5503  SKELLEFTEÅ    25m  1:21.77  1:23.77 
Cedric Decena  2004  04A521  OuLo    50m  1:24.70  1:24.70 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    25m  1:25.28  1:27.28 
Marcus Lundmark  2002  AN7302  SKELLEFTEÅ    25m  1:26.29  1:28.29 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oliver Kela  2002  02A668  SCR    25m  1:16.91  1:18.91 
Samu Peltonen  2000  00A949  KUS-GSS    50m  1:16.19  1:16.19 
Esa Hyrynkangas  2002  02B072  OuLo    50m  1:14.38  1:14.38 
Arttu Pirneskoski  2000  00A675  KemTU    25m  1:11.65  1:13.65 
Sietse Halbertsma  1999    NORDLYS    50m  1:12.13  1:14.13 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    50m  1:15.87  1:15.87 
Eemeli Puhakka  2001  01A537  JoUS    25m  1:16.87  1:18.87 
Petteri Maijala  2001  01B180  SCR    25m  1:18.34  1:20.34 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Miikka Willman  1998  98A208  OuLo    50m  1:11.75  1:11.75 
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    50m  1:08.71  1:08.71 
Juho Herva  1998  98A434  OuLo    50m  1:05.38  1:05.38 
Janne Lantto  1994  94A666  OuLo    50m  1:02.19  1:02.19 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  1:04.78  1:04.78 
Perttu Somero  2001  01A317  La-Ka    25m  1:06.36  1:08.36 
Onni Kartimo  2000  00A956  SCR    25m  1:09.14  1:11.14 
Robin Ulander  2001  AN7901  SKELLEFTEÅ    25m  1:11.33  1:13.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  29 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  09:03 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner