2020-06-06   22:17:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Lohiuinnit 2016    Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016   
  Kilpailun paikkakunta  Oulu    Tulostusaika  14:04   
  Järjestäjä  Oulun Lohet         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2016         
 
 
 
Laji 4, 100m Perhosuinti Miehet  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Miikka Mattila  1977  77A112  OU    25m     
William Lundmark  2004  AA7704  SKELLEFTEÅ    25m  1:30.39  1:32.39 
Marcus Lundmark  2002  AN7302  SKELLEFTEÅ    25m  1:21.61  1:23.61 
Otto Mikkonen  2003  03A190  JoUS    25m  1:29.84  1:31.84 
Tudor Ratiu  2003  03A703  SCR    50m  1:45.11  1:45.11 
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Maxim Kolomainen  2001  01A890  SWIM    50m  1:20.56  1:20.56 
Paavo Erkinaro  2003  03A020  OU    50m  1:16.88  1:16.88 
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    50m  1:15.94  1:15.94 
Ville Korpilähde  2002  02B141  SCR    25m  1:12.37  1:14.37 
Petteri Maijala  2001  01B180  SCR    25m  1:12.77  1:14.77 
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    50m  1:16.28  1:16.28 
Kimmo Viinamäki  1995  95A036  KemTU    25m  1:15.67  1:17.67 
Vladyslav Mykhailov  2002  02B213  KaUS    25m  1:19.91  1:21.91 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anton Ukkola  2000  00A217  OU    50m  1:11.71  1:11.71 
Veeti Veijonen  2001  01A297  SWIM    50m  1:09.03  1:09.03 
Miikka Willman  1998  98A208  OuLo    25m  1:05.61  1:07.61 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    50m  1:05.64  1:05.64 
Ronny Brännkärr  2002  02A150  KemTU    25m  1:04.33  1:06.33 
Topias Nygård  2000  00A602  OU    50m  1:08.05  1:08.05 
Tuomas Järvelä  1994  94A366  OuLo    50m  1:09.35  1:09.35 
Leevi Kärnä  2001  01A391  KaUS    25m  1:09.81  1:11.81 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Teppola  1994  94A686  OU    50m  1:04.89  1:04.89 
Tapio Roiko-Jokela  1996  96A016  SWIM    50m  1:04.66  1:04.66 
Topi Lukkarinen  2000  00A133  SCR    50m  1:03.52  1:03.52 
Arttu Erkinaro  1992  92A595  OU    50m  56.96  56.96 
Juho Herva  1998  98A434  OuLo    50m  1:02.76  1:02.76 
Arttu Pirneskoski  2000  00A675  KemTU    25m  1:02.64  1:04.64 
Atte Somero  1999  99A522  La-Ka    50m  1:04.79  1:04.79 
Juho Laatikainen  1999  99A790  SCV    50m  1:05.12  1:05.12 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  28 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  14:04 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner