2020-06-06   23:40:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

17_S
Laji 17, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
270  Portin Sonja  1998  OuLo  98A105  50 m  59.99  59.99   
376  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU  98A096  50 m  1:00.41  1:00.41   
335  Lahtinen Laura  2003  OU  03A386  25 m  59.93  1:01.93   
343  Louhimo Jenni  2001  OU  01A246  50 m  1:02.57  1:02.57   
178  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  1:01.10  1:03.10   
143  Ojakippola Nelle  2001  ViesU  01A440  50 m  1:03.40  1:03.40   
119  Nygård Nea  2002  KUS-GSS  02A188  50 m  1:03.66  1:03.66   
254  Laine Iida-Maria  2001  OuLo  01A626  25 m  1:01.98  1:03.98   
80  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  1:04.05  1:04.05   
10  222  Huttula Riika  2001  OuLo  01A540  50 m  1:04.34  1:04.34   
11  297  Åman Nadja  1996  OuLo  96A616  50 m  1:04.51  1:04.51   
12  320  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  1:04.54  1:04.54   
13  269  Perätalo Reetta-Maija  2000  OuLo  00A182  25 m  1:03.01  1:05.01   
14  208  Blankenstein Heidi  2001  OuLo  01A271  50 m  1:05.13  1:05.13   
15  127  Viitala Olivia  2000  KUS-GSS  00A356  50 m  1:05.31  1:05.31   
16  51  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  50 m  1:06.10  1:06.10   
17  247  Korpi Katriina  2000  OuLo  00A190  50 m  1:06.44  1:06.44   
18  263  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  50 m  1:06.79  1:06.79   
19  57  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  25 m  1:04.90  1:06.90   
20  146  Pudas Tiia  1999  ViesU  99B268  25 m  1:05.02  1:07.02   
21  305  Ansaranta Petra  2004  OU  04A064  50 m  1:07.24  1:07.24   
22  248  Korpi Riikka  1998  OuLo  98A656  50 m  1:07.31  1:07.31   
23  Holmgren Stine Naess  2000  NORDLYS    50 m  1:05.38  1:07.38   
24  264  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  50 m  1:07.60  1:07.60   
25  461  Saloranta Laura  1997  HaHe  97A350  50 m  1:07.63  1:07.63   
26  142  Nikula Emma  1998  ViesU  98A916  50 m  1:07.66  1:07.66   
27  399  Vehkaoja Isa  2002  OU  02A158  50 m  1:07.83  1:07.83   
28  382  Säntti Venla  2003  OU  03A589  50 m  1:07.96  1:07.96   
29  169  Airisniemi Jonna  2000  KemjK  00A667  25 m  1:06.22  1:08.22   
30  114  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS  03A711  25 m  1:06.30  1:08.30   
31  372  Rajaniemi Anni  2000  OU  00A259  50 m  1:08.36  1:08.36   
32  135  Hämäläinen Emma  2003  ViesU  03A424  50 m  1:08.60  1:08.60   
33  268  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  50 m  1:08.86  1:08.86   
34  113  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  25 m  1:06.95  1:08.95   
35  Søderholm Stine  2000  NORDLYS    50 m  1:07.07  1:09.07   
36  238  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  1:09.17  1:09.17   
37  353  Nygård Martta  2003  OU  03A230  50 m  1:09.25  1:09.25   
38  317  Heiskanen Aada  2004  OU  04A409  50 m  1:09.27  1:09.27   
39  362  Pirhonen Moonica  2001  OU  01A964  25 m  1:07.28  1:09.28   
40  484  Saukko Sofia  2001  SCR  01A634  25 m  1:07.32  1:09.32   
41  499  Laukkanen Jonna  1998  SCV  98A328  50 m  1:09.39  1:09.39   
42  191  Ruonavaara Heidi  1996  KemTU  96A053  25 m  1:07.46  1:09.46   
43  500  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  1:09.48  1:09.48   
44  479  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  50 m  1:09.49  1:09.49   
45  56  Tiittanen Lotta  2001  JoUS  01A805  50 m  1:09.54  1:09.54   
46  318  Hekkala Mari  2000  OU  00A082  25 m  1:07.57  1:09.57   
47  366  Puutio Mathilda  2003  OU  03A347  50 m  1:09.62  1:09.62   
48  117  Nurkkala Olivia  2002  KUS-GSS  02A382  50 m  1:09.85  1:09.85   
49  253  Lackman Milla  1997  OuLo  97A316  25 m  1:08.02  1:10.02   
50  150  Heikkinen Enni  1997  KaUS  97A259  50 m  1:10.56  1:10.56   
51  93  Raudaskoski Cecilia  2002  SWIM  02B205  50 m  1:10.60  1:10.60   
52  14  Johansen Emmy  1999  SKELLEFTEÅ  BN2499  25 m  1:08.73  1:10.73   
53  416  Elorinne Iina  2002  KemPy  02A605  25 m  1:08.84  1:10.84   
54  511  Kunnari Iida  2000  ROIUS  00A121  25 m  1:08.93  1:10.93   
55  271  Poutiainen Nita  2003  OuLo  03A041  25 m  1:09.01  1:11.01   
56  175  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  25 m  1:09.07  1:11.07   
57  496  Laatikainen Emma  2003  SCV  03A208  50 m  1:11.20  1:11.20   
58  122  Rajaniemi Maiju  2002  KUS-GSS  02A716  50 m  1:11.30  1:11.30   
59  89  Mangeloja Hanna  2001  SWIM  01B126  50 m  1:11.37  1:11.37   
60  422  Jouhten Helmi  2004  KemPy  04A360  50 m  1:11.48  1:11.48   
61  377  Saastamoinen Hilla  2003  OU  03A341  50 m  1:11.55  1:11.55   
62  383  Säntti Viivi  2005  OU  05A161  50 m  1:11.77  1:11.77   
63  513  Ruotsalainen Kristiina  2001  ROIUS  01A721  50 m  1:11.81  1:11.81   
64  38  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  1:12.01  1:12.01   
65  98  Vesanen Netta  2000  SWIM  00A868  50 m  1:12.05  1:12.05   
66  259  Markuksela Laura  2004  OuLo  04A336  25 m  1:10.27  1:12.27   
67  67  Kettunen Minna  2002  PieKu  02A616  25 m  1:10.46  1:12.46   
68  468  Kuulasmaa Katariina  2003  SCR  03A130  25 m  1:10.52  1:12.52   
69  386  Taskila Pinja  2004  OU  04A073  50 m  1:12.62  1:12.62   
70  115  Lindholm Matilda  2001  KUS-GSS  01A744  25 m  1:10.88  1:12.88   
71  77  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  25 m  1:10.95  1:12.95   
72  423  Jurmu Iiris  2003  KemPy  03A615  25 m  1:11.09  1:13.09   
73  Martnes Andrea  2001  NORDLYS    50 m  1:11.14  1:13.14   
74  37  Kinnunen Hanna  1999  JoUS  99B250  50 m  1:13.29  1:13.29   
75  473  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  50 m  1:13.42  1:13.42   
76  101  Harju Tinja  2002  KUS-GSS  02A384  50 m  1:13.45  1:13.45   
77  190  Remes Pipsa  2001  KemTU  01A070  25 m  1:11.53  1:13.53   
78  251  Kuoksa Angelica  2001  OuLo  01A513  25 m  1:11.61  1:13.61   
79  396  Ukkola Lilja  2004  OU  04A199  50 m  1:13.62  1:13.62   
80  46  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  1:13.74  1:13.74   
81  347  Mattila Olga Emilia  2004  OU  04A143  50 m  1:13.80  1:13.80   
82  469  Lassila Sini  2003  SCR  03A710  50 m  1:13.91  1:13.91   
83  91  Paapio Eeva  2001  SWIM  01A891  50 m  1:14.13  1:14.13   
84  12  Forsberg Fanny  1998  SKELLEFTEÅ  BC1498  25 m  1:12.16  1:14.16   
85  171  Meriläinen Viveca  2001  KemjK  01A746  50 m  1:14.30  1:14.30   
86  36  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  1:12.62  1:14.62   
87  482  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  50 m  1:14.66  1:14.66   
88  212  Elamaa Inka  2004  OuLo  04A328  50 m  1:14.82  1:14.82   
89  83  Järvinen Saana  2003  SWIM  03A761  50 m  1:15.05  1:15.05   
90  96  Seijari Mimosa  2001  SWIM  01B195  50 m  1:15.05  1:15.05   
91  505  Ketola Almiina  2001  ROIUS  01A447  25 m  1:13.21  1:15.21   
92  105  Ingalsuo Jessica  2002  KUS-GSS  02A373  25 m  1:13.40  1:15.40   
93  126  Tattari Tessa  2004  KUS-GSS  04A374  50 m  1:15.43  1:15.43   
94  215  Hahto Nadja  1999  OuLo  99B199  25 m  1:13.74  1:15.74   
95  111  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  1:13.89  1:15.89   
96  50  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  50 m  1:16.41  1:16.41   
97  118  Nurkkala Sofia  2004  KUS-GSS  04A067  25 m  1:14.55  1:16.55   
98  459  Niemi Saara  2005  HaHe  05A356  50 m  1:16.59  1:16.59   
99  392  Tonteri Viivi  2004  OU  04A452  50 m  1:16.82  1:16.82   
100  523  Holm Ada  2002  OuLo  02A242  50 m  1:16.82  1:16.82   
101  463  Karjalainen Ida  2002  SCR  02B025  25 m  1:14.99  1:16.99   
102  172  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  50 m  1:17.78  1:17.78   
103  129  Yli-Yrjänäinen Erika  2001  KUS-GSS  01A999  25 m  1:15.90  1:17.90   
104  512  Rajaniemi Liina  2003  ROIUS  03A942  50 m  1:17.94  1:17.94   
105  109  Koivisto Fanny  2001  KUS-GSS  01A809  25 m  1:15.98  1:17.98   
106  30  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  1:16.29  1:18.29   
107  181  Junttari Kiia  2004  KemTU  04A131  50 m  1:18.38  1:18.38   
108  492  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  50 m  1:18.81  1:18.81   
109  348  Meissner Sara  2004  OU  04A419  25 m  1:17.14  1:19.14   
110  87  Mangeloja Emma  2003  SWIM  03A757  50 m  1:19.19  1:19.19   
111  491  Huotari Riina  1998  SCV  98A554  25 m  1:17.21  1:19.21   
112  375  Ryynänen Hilla-Elli  2000  OU  00B111  50 m  1:19.47  1:19.47   
113  106  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS  05A173  25 m  1:17.51  1:19.51   
114  71  Lehikoinen Iina  2003  PieKu  03A253  25 m  1:17.69  1:19.69   
115  261  Mönttinen Viona  2003  OuLo  03A433  25 m  1:17.82  1:19.82   
116  70  Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  50 m  1:19.88  1:19.88   
117  315  Heiko Iida  2004  OU  04A798  50 m  1:19.88  1:19.88   
118  430  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  50 m  1:19.91  1:19.91   
119  514  Saraniemi Iida  2003  ROIUS  03A421  50 m  1:20.00  1:20.00   
120  466  Korpilähde Hanna-Maria  2004  SCR  04A536  25 m  1:18.26  1:20.26   
121  436  Niemelä Katariina  2001  KemPy  01B040  50 m  1:20.34  1:20.34   
122  108  Kauppinen Salla-Maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  1:18.66  1:20.66   
123  53  Saranpää Iiris  2002  JoUS  02A912  25 m  1:18.70  1:20.70   
124  401  Virta Essi Vilhelmiina  2005  OU  05A168  25 m  1:18.79  1:20.79   
125  81  Jokinen Lotta  2000  SWIM  00B289  50 m  1:20.89  1:20.89   
126  370  Rahikkala Siiri  2004  OU  04A462  50 m  1:20.93  1:20.93   
127  515  Tapio Aada  2003  ROIUS  03A930  25 m  1:19.25  1:21.25   
128  102  Harju Tuulia  2005  KUS-GSS  05A151  50 m  1:21.33  1:21.33   
129  123  Rintala Vilma  2005  KUS-GSS  05A060  25 m  1:19.95  1:21.95   
130  68  Kivimäki Maria  2000  PieKu  00B131  25 m  1:20.20  1:22.20   
131  242  Kinnunen Anette  2002  OuLo  02B043  50 m  1:22.21  1:22.21   
132  200  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m  1:20.26  1:22.26   
133  256  Laukkanen Petra  2004  OuLo  04A647  50 m  1:22.57  1:22.57   
134  517  Vedenjuoksu Lotta  2003  ROIUS  03A935  25 m  1:20.61  1:22.61   
135  160  Lämsä Maija  2005  KaUS  05A591  50 m  1:23.46  1:23.46   
136  61  Somero Kreetta  2004  La-Ka  04A700  50 m  1:23.63  1:23.63   
137  393  Turunen Elina  2005  OU  05A444  25 m  1:21.73  1:23.73   
138  462  Huttunen Maiju  2005  SCR  05A659  50 m  1:23.89  1:23.89   
139  494  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  50 m  1:24.00  1:24.00   
140  128  Vikström Jasmine  2002  KUS-GSS  02A972  50 m  1:24.22  1:24.22   
141  262  Niskanen Lotta  2002  OuLo  02B229  50 m  1:24.24  1:24.24   
142  40  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  1:22.67  1:24.67   
143  79  Vehviläinen Veera  2002  PieKu  02A625  25 m  1:23.21  1:25.21   
144  447  Sipilä Noora  2002  KemPy  02B102  25 m  1:23.33  1:25.33   
145  134  Autio Kiia-Linnea  2004  ViesU  04B072  25 m  1:23.72  1:25.72   
146  426  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  25 m  1:23.79  1:25.79   
147  504  Juutilainen Emilia  2004  ROIUS  04A789  25 m  1:23.85  1:25.85   
148  284  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  50 m  1:25.97  1:25.97   
149  391  Tikkanen Ella-Olivia  2005  OU  05A632  50 m  1:26.00  1:26.00   
150  439  Peltokorpi Vilja  2004  KemPy  04A068  25 m  1:24.61  1:26.61   
151  489  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  25 m  1:24.65  1:26.65   
152  433  Marttila Milla  2005  KemPy  05A452  25 m  1:24.99  1:26.99   
153  495  Laaksola Mikaela  2004  SCV  04A880  50 m  1:27.06  1:27.06   
154  21  Risberg Ruth  2002  SKELLEFTEÅ  BS5202  25 m  1:25.08  1:27.08   
155  441  Piisilä Julia  2004  KemPy  04A867  25 m  1:25.17  1:27.17   
156  203  Tiensuu Julia  2005  KemUS  05A375  50 m  1:27.81  1:27.81   
157  434  Moilanen Henna  2004  KemPy  04A468  25 m  1:26.10  1:28.10   
158  450  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  1:26.61  1:28.61   
159  153  Juntunen Veera  2003  KaUS  03A034  25 m  1:26.63  1:28.63   
160  156  Kortelainen Viivi  2004  KaUS  04B062  50 m  1:28.69  1:28.69   
161  182  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  1:27.32  1:29.32   
162  481  Piira Reetta  2004  SCR  04A190  50 m  1:29.57  1:29.57   
163  328  Kiviniemi Vilma  2005  OU  05A181  25 m  1:27.85  1:29.85   
164  42  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  1:27.89  1:29.89   
165  378  Salonen Jenna  2004  OU  04A689  50 m  1:30.24  1:30.24   
166  65  Hjelt Milla  2002  PieKu  02A602  25 m  1:28.46  1:30.46   
167  341  Lohiniva Pinja  2005  OU  05A541  50 m  1:30.64  1:30.64   
168  76  Rautiainen Jenny  2000  PieKu  00B279  25 m  1:28.85  1:30.85   
169  159  Liuski Anni  2004  KaUS  04A005  25 m  1:29.06  1:31.06   
170  470  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  25 m  1:29.98  1:31.98   
171  471  Leinonen Tuuli Maaria  2004  SCR  04A955  25 m  1:29.99  1:31.99   
172  72  Leskinen Aino  2001  PieKu  01B353  25 m  1:30.27  1:32.27   
173  480  Nätynki Sani  2005  SCR  05A430  25 m  1:30.34  1:32.34   
174  49  Pyykönen Pihla  2005  JoUS  05A233  25 m  1:30.43  1:32.43   
175  265  Pasma Liisa  2002  OuLo  02B095  25 m  1:30.56  1:32.56   
176  446  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  25 m  1:30.75  1:32.75   
177  29  Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  1:30.83  1:32.83   
178  460  Ollonen Minja  2004  HaHe  04B053  25 m  1:30.90  1:32.90   
179  373  Riuttanen Amanda  2005  OU  05A383  50 m  1:33.21  1:33.21   
180  427  Koponen Henna  2004  KemPy  04B014  25 m  1:31.62  1:33.62   
181  187  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  50 m  1:33.89  1:33.89   
182  154  Karppinen Emilia  2004  KaUS  04A837  50 m  1:34.07  1:34.07   
183  75  Nikulainen Nelli  2002  PieKu  02B158  25 m  1:32.16  1:34.16   
184  192  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  50 m  1:34.33  1:34.33   
185  453  Hirvasoja Aada  2005  HaHe  05A577  50 m  1:34.54  1:34.54   
186  478  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  50 m  1:35.47  1:35.47   
187  205  Alarvo Juulia  2004  OuLo  04A753  25 m  1:34.16  1:36.16   
188  431  Leinonen Riina  2004  KemPy  04A645  25 m  1:34.52  1:36.52   
189  424  Kaarre Lotta  2005  KemPy  05A721  25 m  1:35.05  1:37.05   
190  33  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  1:35.20  1:37.20   
191  274  Pyörälä Jenni  2002  OuLo  02A909  25 m  1:35.33  1:37.33   
192  140  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  1:35.66  1:37.66   
193  163  Tolonen Emma  2004  KaUS  04A841  50 m  1:37.72  1:37.72   
194  272  Pulkkinen Teresa  2005  OuLo  05A314  50 m  1:38.49  1:38.49   
195  457  Keränen Reetta  2006  HaHe  06A296  25 m  1:38.33  1:40.33   
196  141  Linna Noora-Maria  2006  ViesU  06A468  25 m  1:38.58  1:40.58   
197  273  Pulkkinen Veera  2004  OuLo  04A590  50 m  1:40.60  1:40.60   
198  280  Ryynänen Martta  2005  OuLo  05A532  25 m  1:38.83  1:40.83   
199  43  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  1:39.23  1:41.23   
200  425  Kivelä Sofia  2005  KemPy  05A575  25 m  1:39.50  1:41.50   
201  162  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  50 m  1:42.70  1:42.70   
202  157  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  50 m  1:43.22  1:43.22   
203  176  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  25 m  1:41.36  1:43.36   
204  139  Kokko Emma  2004  ViesU  04B076  25 m  1:42.27  1:44.27   
205  174  Perälä Pinja  2006  KemjK  06A379  50 m  1:44.72  1:44.72   
206  47  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  1:42.94  1:44.94   
207  250  Kukkonen Jenny  1994  OuLo  94A208  50 m  1:45.15  1:45.15   
208  144  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  1:45.82  1:47.82   
209  165  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  50 m  1:47.83  1:47.83   
210  249  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  25 m  1:49.99  1:51.99   
211  448  Tuovinen Anna  2004  KemPy  04B031  25 m  1:55.81  1:57.81   
212  216  Heikkinen Miina  1993  OuLo  93A181  50 m  2:00.20  2:00.20   
213  66  Hjelt Vilma  2004  PieKu  04B036  25 m       
214  78  Remes Iida  2007  PieKu  07A135  25 m       
215  145  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m       
216  147  Pudas Tuulia  2005  ViesU  05A798  25 m       
217  316  Heino Lotta  2004  OU  04B016  25 m       
218  507  Kivijärvi Emilia  2004  ROIUS  04A673  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  20:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner