2020-06-06   23:20:09
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

37_S
Laji 37, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
95  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  25 m  2:12.72  2:17.72   
349  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  50 m  2:22.29  2:22.29   
387  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  2:21.02  2:26.02   
179  Brännkärr Ronny  2002  KemTU  02A150  25 m  2:21.37  2:26.37   
365  Pulkkinen Lasse  2002  OU  02A039  50 m  2:27.01  2:27.01   
62  Somero Perttu  2001  La-Ka  01A317  50 m  2:32.75  2:32.75   
340  Lieto Severi  1998  OU  98A153  50 m  2:32.76  2:32.76   
331  Kuitunen Julius  2002  OU  02A043  25 m  2:29.55  2:34.55   
152  Hirvonen Antti  2000  KaUS  00A684  50 m  2:35.49  2:35.49   
10  310  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  25 m  2:32.74  2:37.74   
11  195  Viinamäki Kimmo  1995  KemTU  95A036  50 m  2:43.76  2:43.76   
12  97  Veijonen Veeti  2001  SWIM  01A297  50 m  2:44.08  2:44.08   
13  359  Pietarila Olli-Pekka  2003  OU  03A223  50 m  2:44.60  2:44.60   
14  467  Korpilähde Ville  2002  SCR  02B141  25 m  2:40.89  2:45.89   
15  183  Karhunen Kalle  2001  KemTU  01A813  50 m  2:47.34  2:47.34   
16  161  Mykhailov Vladyslav  2002  KaUS  02B213  25 m  2:43.11  2:48.11   
17  332  Kuitunen Magnus  2004  OU  04A088  50 m  2:53.63  2:53.63   
18  54  Shadrin Arsenij  2003  JoUS  03A929  50 m  2:58.02  2:58.02   
19  107  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  50 m  2:59.32  2:59.32   
20  44  Mikkonen Otto  2003  JoUS  03A190  25 m  2:58.14  3:03.14   
21  281  Ryynänen Mikael  2003  OuLo  03A344  50 m  3:03.35  3:03.35   
22  227  Ijäs Veikka  2004  OuLo  04A233  25 m  2:58.53  3:03.53   
23  120  Nygård Niklas  2001  KUS-GSS  01A536  50 m  3:04.53  3:04.53   
24  483  Ratiu Tudor  2003  SCR  03A703  50 m  3:11.06  3:11.06   
25  278  Rantasuo Vili  2004  OuLo  04A522  50 m  3:12.61  3:12.61   
26  32  Hämäläinen Aleksi  2004  JoUS  04A525  50 m  3:15.89  3:15.89   
27  185  Luokkala Otto  2001  KemTU  01A072  25 m  3:14.19  3:19.19   
28  110  Konev Egor  2003  KUS-GSS  03A756  25 m  3:16.70  3:21.70   
29  428  Korhonen Eemeli  2003  KemPy  03A319  25 m  3:18.63  3:23.63   
30  346  Mattila Miikka  1977  OU  77A112  50 m  3:24.05  3:24.05   
31  180  Hyvärinen Roope  2003  KemTU  03A201  25 m  3:25.11  3:30.11   
32  490  Fordell Topi  2005  SCV  05A548  50 m  3:41.23  3:41.23   
33  27  Bobin Vyacheslav  2002  JoUS  02B075  25 m  3:45.73  3:50.73   
34  104  Ikola Ville  2005  KUS-GSS  05A206  25 m  3:50.53  3:55.53   
35  246  Korhonen Noa  2005  OuLo  05A261  25 m       
36  260  Mikkonen Elias  2005  OuLo  05A583  25 m       
37  309  Erkinaro Jaakko  1963  OU  63A066  25 m       
38  367  Päätalo Esa  1965  OU  65A041  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  20:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner