2020-06-06   23:42:45
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohiuinnit 2016

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

41_S
Laji 41, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
376  Räihä Sanna-Riikka  1998  OU  98A096  50 m  27.97  27.97   
270  Portin Sonja  1998  OuLo  98A105  50 m  28.03  28.03   
343  Louhimo Jenni  2001  OU  01A246  50 m  28.43  28.43   
178  Brännkärr Anna-Sofia  2001  KemTU  01A450  25 m  28.09  29.09   
297  Åman Nadja  1996  OuLo  96A616  50 m  29.21  29.21   
319  Huusko Malla  1999  OU  99A357  50 m  29.35  29.35   
235  Karppinen Janette  1996  OuLo  96A303  50 m  29.47  29.47   
269  Perätalo Reetta-Maija  2000  OuLo  00A182  50 m  29.53  29.53   
80  Järvenpää Heta  2001  HK  01A065  50 m  29.71  29.71   
10  320  Hökkä Henna  2003  OU  03A216  50 m  29.76  29.76   
11  208  Blankenstein Heidi  2001  OuLo  01A271  50 m  30.18  30.18   
12  252  Kärkkäinen Roosa  2003  OuLo  03A051  50 m  30.46  30.46   
13  500  Piirainen Sole  2002  SCV  02A509  50 m  30.46  30.46   
14  266  Pelkonen Niina  1997  OuLo  97B245  50 m  30.49  30.49   
15  Søderholm Stine  2000  NORDLYS    50 m  29.54  30.54   
16  264  Pajuluoma Inna  1999  OuLo  99A141  50 m  30.55  30.55   
17  356  Pesonen Jemina  1998  OU  98A069  50 m  30.65  30.65   
18  358  Peuralahti Seela  2001  OU  01A205  25 m  29.71  30.71   
19  51  Raassina Pinja  2002  JoUS  02A845  25 m  29.76  30.76   
20  268  Perätalo Enni-Sofia  2002  OuLo  02A378  50 m  30.83  30.83   
21  Holmgren Stine Naess  2000  NORDLYS    50 m  30.04  31.04   
22  57  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS  02A466  50 m  31.06  31.06   
23  499  Laukkanen Jonna  1998  SCV  98A328  25 m  30.16  31.16   
24  364  Pulkkinen Elina  1999  OU  99A140  25 m  30.27  31.27   
25  146  Pudas Tiia  1999  ViesU  99B268  50 m  31.30  31.30   
26  461  Saloranta Laura  1997  HaHe  97A350  25 m  30.30  31.30   
27  294  Willman Anni  2001  OuLo  01A189  50 m  31.36  31.36   
28  238  Keisu Senni  2001  OuLo  01A419  50 m  31.42  31.42   
29  175  Sulasalmi Aada  2002  KemjK  02A357  50 m  31.43  31.43   
30  251  Kuoksa Angelica  2001  OuLo  01A513  50 m  31.58  31.58   
31  248  Korpi Riikka  1998  OuLo  98A656  50 m  31.63  31.63   
32  103  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS  01A441  50 m  31.69  31.69   
33  263  Pajuluoma Emma  2001  OuLo  01A210  50 m  31.70  31.70   
34  93  Raudaskoski Cecilia  2002  SWIM  02B205  50 m  31.72  31.72   
35  479  Nätynki Ronja  2002  SCR  02A807  25 m  30.74  31.74   
36  363  Pravato Silvia  1998  OU  98B335  25 m  30.91  31.91   
37  Johansen Stine Lise  2000  NORDLYS    50 m  30.95  31.95   
38  113  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS  02A123  50 m  31.99  31.99   
39  253  Lackman Milla  1997  OuLo  97A316  50 m  32.18  32.18   
40  513  Ruotsalainen Kristiina  2001  ROIUS  01A721  50 m  32.33  32.33   
41  77  Remes Emma  2002  PieKu  02A624  25 m  31.43  32.43   
42  329  Kortetjärvi Milla  2000  OU  00A624  50 m  32.47  32.47   
43  313  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  25 m  31.60  32.60   
44  511  Kunnari Iida  2000  ROIUS  00A121  25 m  31.60  32.60   
45  14  Johansen Emmy  1999  SKELLEFTEÅ  BN2499  25 m  31.65  32.65   
46  484  Saukko Sofia  2001  SCR  01A634  50 m  32.65  32.65   
47  482  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR  04A369  50 m  32.95  32.95   
48  173  Parfenova Elizaveta  2001  KemjK  01A727  50 m  33.03  33.03   
49  38  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  25 m  32.05  33.05   
50  473  Lytz Inka  2004  SCR  04A438  50 m  33.09  33.09   
51  28  Eiserbeck Ruusa  2001  JoUS  01A283  25 m  32.12  33.12   
52  36  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  50 m  33.14  33.14   
53  12  Forsberg Fanny  1998  SKELLEFTEÅ  BC1498  25 m  32.15  33.15   
54  90  Metiäinen Inka  2003  SWIM  03A640  50 m  33.33  33.33   
55  50  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  25 m  32.35  33.35   
56  46  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  25 m  32.39  33.39   
57  81  Jokinen Lotta  2000  SWIM  00B289  50 m  33.48  33.48   
58  215  Hahto Nadja  1999  OuLo  99B199  25 m  32.95  33.95   
59  190  Remes Pipsa  2001  KemTU  01A070  25 m  32.98  33.98   
60  109  Koivisto Fanny  2001  KUS-GSS  01A809  50 m  34.04  34.04   
61  512  Rajaniemi Liina  2003  ROIUS  03A942  50 m  34.07  34.07   
62  505  Ketola Almiina  2001  ROIUS  01A447  25 m  33.13  34.13   
63  74  Markkanen Emilia  2001  PieKu  01B061  25 m  33.57  34.57   
64  239  Keisu Siiri  2003  OuLo  03A311  50 m  34.60  34.60   
65  430  Laukka Miina  2003  KemPy  03A196  50 m  34.60  34.60   
66  79  Vehviläinen Veera  2002  PieKu  02A625  50 m  34.61  34.61   
67  19  Lövgren Astrid  2002  SKELLEFTEÅ  AH1202  25 m  33.74  34.74   
68  262  Niskanen Lotta  2002  OuLo  02B229  50 m  34.80  34.80   
69  514  Saraniemi Iida  2003  ROIUS  03A421  50 m  34.82  34.82   
70  172  Parfenova Anastasia  2004  KemjK  04A195  25 m  33.91  34.91   
71  105  Ingalsuo Jessica  2002  KUS-GSS  02A373  25 m  33.94  34.94   
72  375  Ryynänen Hilla-Elli  2000  OU  00B111  50 m  35.11  35.11   
73  30  Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  34.16  35.16   
74  463  Karjalainen Ida  2002  SCR  02B025  25 m  34.20  35.20   
75  491  Huotari Riina  1998  SCV  98A554  50 m  35.28  35.28   
76  492  Immonen Satu  2003  SCV  03B028  50 m  35.37  35.37   
77  71  Lehikoinen Iina  2003  PieKu  03A253  50 m  35.53  35.53   
78  70  Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  50 m  35.67  35.67   
79  111  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS  04A431  25 m  34.69  35.69   
80  275  Raappana Aino  2001  OuLo  01A535  25 m  34.89  35.89   
81  466  Korpilähde Hanna-Maria  2004  SCR  04A536  50 m  36.01  36.01   
82  350  Moilanen Lotta  2006  OU  06A240  50 m  36.03  36.03   
83  200  Aikio Noora  2004  KemUS  04A939  25 m  35.07  36.07   
84  76  Rautiainen Jenny  2000  PieKu  00B279  25 m  35.20  36.20   
85  478  Niemi Wenla  2004  SCR  04A922  25 m  35.31  36.31   
86  75  Nikulainen Nelli  2002  PieKu  02B158  25 m  35.48  36.48   
87  476  Niemi Riina  2005  SCR  05A089  25 m  35.79  36.79   
88  85  Kuula Eveliina  2002  SWIM  02A927  50 m  36.88  36.88   
89  108  Kauppinen Salla-Maaria  2002  KUS-GSS  02A724  25 m  35.98  36.98   
90  454  Isokoski Iiris  2003  HaHe  03A890  50 m  37.04  37.04   
91  242  Kinnunen Anette  2002  OuLo  02B043  50 m  37.06  37.06   
92  156  Kortelainen Viivi  2004  KaUS  04B062  50 m  37.09  37.09   
93  517  Vedenjuoksu Lotta  2003  ROIUS  03A935  50 m  37.20  37.20   
94  153  Juntunen Veera  2003  KaUS  03A034  25 m  36.71  37.71   
95  509  Kortesalmi Anna  2006  ROIUS  06A003  50 m  37.84  37.84   
96  134  Autio Kiia-Linnea  2004  ViesU  04B072  25 m  37.09  38.09   
97  61  Somero Kreetta  2004  La-Ka  04A700  50 m  38.30  38.30   
98  160  Lämsä Maija  2005  KaUS  05A591  25 m  37.57  38.57   
99  241  Keränen Kaisa  2007  OuLo  07A021  50 m  38.60  38.60   
100  489  Evans Lidia  2005  SCV  05A543  50 m  38.61  38.61   
101  284  Seppänen Sara  2006  OuLo  06A236  50 m  38.62  38.62   
102  494  Kämäräinen Ronja  2004  SCV  04A905  25 m  37.70  38.70   
103  391  Tikkanen Ella-Olivia  2005  OU  05A632  25 m  37.76  38.76   
104  470  Lauhava Saana  2005  SCR  05A581  50 m  38.76  38.76   
105  213  Eskelinen Emmi  2003  OuLo  03A302  25 m  37.86  38.86   
106  389  Tennilä Noora  2007  OU  07A122  50 m  38.97  38.97   
107  516  Teppo Unna  2003  ROIUS  03B050  25 m  38.00  39.00   
108  426  Koivuranta Katariina  2005  KemPy  05A446  25 m  38.45  39.45   
109  72  Leskinen Aino  2001  PieKu  01B353  25 m  38.49  39.49   
110  243  Kivimäki Vilma  2002  OuLo  02B222  25 m  38.50  39.50   
111  40  Korkalainen Maria  2005  JoUS  05A667  25 m  38.78  39.78   
112  66  Hjelt Vilma  2004  PieKu  04B036  25 m  39.18  40.18   
113  257  Leskelä Kaisla  2003  OuLo  03A452  50 m  40.31  40.31   
114  384  Säntti Vilja  2008  OU  08A001  50 m  40.31  40.31   
115  316  Heino Lotta  2004  OU  04B016  50 m  40.34  40.34   
116  234  Karjalainen Annabella  2007  OuLo  07A084  25 m  39.35  40.35   
117  29  Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  39.40  40.40   
118  49  Pyykönen Pihla  2005  JoUS  05A233  25 m  39.49  40.49   
119  450  Utriainen Vilma  2005  KemPy  05A461  25 m  39.60  40.60   
120  42  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  39.66  40.66   
121  159  Liuski Anni  2004  KaUS  04A005  25 m  39.69  40.69   
122  182  Junttari Pinja  2006  KemTU  06A106  25 m  40.18  41.18   
123  446  Siira Milla  2005  KemPy  05A720  25 m  40.19  41.19   
124  311  Grekula Vilmiina  2005  OU  05A441  25 m  40.37  41.37   
125  192  Tuisku Saga  2005  KemTU  05A593  50 m  41.64  41.64   
126  187  Paakkolanvaara Janina  2006  KemTU  06A113  25 m  40.72  41.72   
127  276  Rantala Aurora  2006  OuLo  06A303  25 m  40.94  41.94   
128  460  Ollonen Minja  2004  HaHe  04B053  50 m  42.11  42.11   
129  194  Vakkuri Eveliina  2005  KemTU  05A392  50 m  42.18  42.18   
130  280  Ryynänen Martta  2005  OuLo  05A532  50 m  42.38  42.38   
131  33  Hämäläinen Inka  2007  JoUS  07A072  25 m  41.42  42.42   
132  207  Autio Emma  2007  OuLo  07A049  50 m  42.63  42.63   
133  157  Kärkkäinen Anette  2006  KaUS  06A318  25 m  41.80  42.80   
134  140  Kähkönen Saaga  2006  ViesU  06A470  25 m  41.94  42.94   
135  274  Pyörälä Jenni  2002  OuLo  02A909  25 m  42.14  43.14   
136  162  Takalo Vilja  2006  KaUS  06A331  25 m  42.87  43.87   
137  519  Koppström Sofia  2003  OuLo  03B097  50 m  43.94  43.94   
138  427  Koponen Henna  2004  KemPy  04B014  25 m  42.96  43.96   
139  480  Nätynki Sani  2005  SCR  05A430  25 m  43.11  44.11   
140  249  Krüger Ellen  2007  OuLo  07A037  50 m  44.31  44.31   
141  289  Tapaninen Iina  2006  OuLo  06A343  25 m  43.81  44.81   
142  471  Leinonen Tuuli Maaria  2004  SCR  04A955  25 m  44.35  45.35   
143  176  Virtanen Raita  2005  KemjK  05A530  25 m  44.57  45.57   
144  165  Uusitalo Iiris  2006  KaUS  06A409  25 m  44.68  45.68   
145  78  Remes Iida  2007  PieKu  07A135  25 m  44.89  45.89   
146  47  Pesonen Viivi  2006  JoUS  06A233  25 m  44.90  45.90   
147  43  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  44.98  45.98   
148  174  Perälä Pinja  2006  KemjK  06A379  25 m  45.13  46.13   
149  144  Ojakippola Peppi  2006  ViesU  06A464  25 m  45.26  46.26   
150  394  Törmi Anniina  2005  OU  05A648  25 m  45.90  46.90   
151  250  Kukkonen Jenny  1994  OuLo  94A208  50 m  47.06  47.06   
152  147  Pudas Tuulia  2005  ViesU  05A798  25 m  49.25  50.25   
153  448  Tuovinen Anna  2004  KemPy  04B031  25 m  49.98  50.98   
154  438  Näykki Aava  2007  KemPy  07A180  25 m  50.70  51.70   
155  216  Heikkinen Miina  1993  OuLo  93A181  50 m  52.40  52.40   
156  327  Kilpeläinen Sofia  2005  OU  05A542  50 m  52.84  52.84   
157  345  Mattila Emma Olivia  2007  OU  07A008  50 m  54.51  54.51   
158  444  Sarajärvi Janette  2006  KemPy  06A439  25 m  1:07.12  1:08.12   
159  136  Hämäläinen Malla  2008  ViesU  08A079  25 m       
160  137  Hämäläinen Nella  2008  ViesU  08A081  25 m       
161  145  Pelkonen Elsa  2007  ViesU  07A207  25 m       
162  437  Nissinen Pinja  2006  KemPy  06A437  25 m       
163  522  Leinonen Kia  2003  OuLo  03A740  50 m       
164  525  Ylipahkala Inka  2006  OuLo  06A384  50 m       
165  526  Tolonen Inka  2006  OuLo  06A460  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  27 toukokuu 2016 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  20:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner