2020-01-18   08:06:27
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 19
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  12 mars 2016   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  13:47   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  12 mars 2016         
 
 
 
Gren 19, 50m Frisim Damer  Finaler (11) 
Heat 1 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
87  Matilda Presthus  2003  BZ6403  UPPLANDS-B    25m   
189  Emma Wärn  2004  BT7404  SS04    25m   
171  Tove Dicander  2005  BI0805  SS04    25m   
               
               

 
Heat 2 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
172  Linn Emanuelsson  2004  BO8804  SS04    25m   
185  Sigrid Svanberg  2004  BT9404  SS04    25m   
30  Johanna Elmqvist  2004  BQ8604  KANAANS SS    25m   
182  Klara Pettersson  2004  BP9204  SS04    25m   
               

 
Heat 3 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
181  Melissa Muhic  2004  BT6404  SS04    25m   
17  Ebba Rosander  2005  BH9605  DANDERYD    25m   
208  Bryndis Magnusdottir  2003  BX3203  SS04    25m   
192  Selma Dolama  2003    NORRTÄLJE    25m   
76  Ester Jogfors  2005  AY7805  UPPLANDS-B    25m   
114  Saga Karlung  2003  BW9803  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 4 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
183  Felicia Rydheim  2005  BI5805  SS04    25m   
94  Vera Vincent  2003  BY6203  UPPLANDS-B    25m  57.83 
116  Elise Klingh  2005  AT7605  VÄSBY SS    25m  48.93 
141  Filippa Bonorden  2005  AH5805  ÅKERSBERGA    25m  53.35 
60  Theodora Kidane  2005  BG7205  SPÅRVÄGEN    25m  59.96 
215  Armita Mosavi  2003  BR9603  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 5 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
127  Beatrice Scuderi  2005  AY5805  VÄSBY SS    25m  47.24 
104  Elin Burman  2004  BS0804  VÄSBY SS    25m  46.52 
110  Emma Forsman  2004  AT9204  VÄSBY SS    25m  45.02 
150  Frida Josefsson  2005  AA6805  ÖSMO SS    25m  45.18 
130  Clara Sundgren  2005  AT0805  VÄSBY SS    25m  46.69 
145  Signe Kling  2005  AT8605  ÅKERSBERGA    25m  48.77 

 
Heat 6 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
207  Linnea Andreasson  2003  BQ1603  SS04    25m  43.41 
143  Cajsa Jansson  2004  BH4204  ÅKERSBERGA    25m  43.22 
34  Anna Sjöberg  2005  AH8605  KANAANS SS    25m  42.25 
15  Felicia Malkan-Juvelin  2005  BH1805  DANDERYD    25m  42.88 
179  Isidora Mitrovic  2005  AS2205  SS04    25m  43.39 
84  Anastasija Lindström  2004  BD8804  UPPLANDS-B    25m  43.86 

 
Heat 7 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
152  Bianca Kokoric  2003  BW9603  ÖSMO SS    25m  41.33 
101  Diana Azarian  2003  AV6803  VÄSBY SS    25m  40.91 
170  Adéla Darvish  2003  BX0203  SS04    25m  40.74 
37  Estrid Söder  2004  BQ4604  KANAANS SS    25m  40.81 
31  Möja Flink  2005  AH9605  KANAANS SS    25m  41.22 
206  Stella Garbrant  2004  BH2204  VÄSBY SS    25m  42.17 

 
Heat 8 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
42  Tilde Pettersson  2004  AD9404  NORRTÄLJE    25m  39.05 
68  Louise Berggren  2003  BM1403  UPPLANDS-B    25m  38.43 
157  Tyra Marsten  2004  AE9404  ÖSMO SS    25m  38.13 
187  Alice Velden  2005  AO2405  SS04    25m  38.31 
168  Maja Berngrim  2003  BR5403  SS04    50m  38.77 
129  Frida Steen  2005  AY1805  VÄSBY SS    25m  40.63 

 
Heat 9 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
151  Fiona Karlsson  2004  AE6404  ÖSMO SS    50m  37.24 
39  Emma Järnebrink  2003  BG3203  NORRTÄLJE    50m  36.98 
117  Alice Lindgren  2005  AK3405  VÄSBY SS    25m  36.71 
80  Tuva Kjellström  2003  AD2803  UPPLANDS-B    25m  36.95 
197  Leah Schöneberg  2004  AR0804  NORRTÄLJE    25m  37.08 
108  Amanda Fabel  2005  AC3805  VÄSBY SS    25m  38.08 

 
Heat 10 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Clara Serse  2004  AU1404  KANAANS SS    25m  36.28 
81  Filippa Kristoffersson  2003  AV2603  UPPLANDS-B    25m  35.42 
120  Moa Nyblom  2005  AA5605  VÄSBY SS    25m  34.70 
195  Ester Pettersson  2005  AD6405  KANAANS SS    25m  35.12 
41  Tuva Mattsson  2004  AP1804  NORRTÄLJE    25m  35.44 
89  Jennifer Sjöborg  2003  AJ9203  UPPLANDS-B    25m  36.48 

 
Heat 11 (11) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
180  Emma Montelius  2005  AY4805  SS04    25m  34.34 
97  Selma Åström  2003  AA5403  UPPLANDS-B    25m  33.13 
75  Mikaela Jogell  2003  AB8803  UPPLANDS-B    25m  32.48 
44  Thindra Åkerblom  2003  AK3603  NORRTÄLJE    25m  33.06 
174  Rebecka Ishaq  2003  AY8403  SS04    25m  34.12 
29  Hilma Brunnberg  2003  BI0603  KANAANS SS    25m  34.50 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  12 mars 2016 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner