2020-01-19   22:34:48
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 20
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  12 mars 2016   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  13:47   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  12 mars 2016         
 
 
 
Gren 20, 50m Frisim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
216  Isak Abdrahmanova  2004  AU9304  VÄSBY SS    25m   
107  Ansh Dua  2005  AO5505  VÄSBY SS    25m   
199  George Battah  2005  AB7105  UPPLANDS-B    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
51  Viktor Dahlberg  2005  AQ7105  SPÅRVÄGEN    25m   
175  Wilmer Jonsson  2003  AY4503  SS04    25m   
100  Gabriel Aho  2004  AP1904  VÄSBY SS    50m  1:02.27 
111  Mani Ghobadi  2005  AO0705  VÄSBY SS    25m   
58  Eskil Joss Erkenvåg  2005  AQ2305  SPÅRVÄGEN    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
128  Albin Slättman  2004  AP5904  VÄSBY SS    25m  46.99 
82  Oskar Kristoffersson  2003  AK0503  UPPLANDS-B    25m  45.65 
45  Wide Åkerblom  2005  AP4105  NORRTÄLJE    25m  42.74 
122  Anton Ovuka  2004  AL3904  VÄSBY SS    25m  45.16 
121  Isac Olsson  2004  AJ5704  VÄSBY SS    25m  46.68 
198  Benjamin Bahajroy  2005  AO4505  SPÅRVÄGEN    25m  49.02 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
144  Elias Kling  2003  AP7503  ÅKERSBERGA    25m  40.40 
109  Rikard Fabel  2003  AE5903  VÄSBY SS    25m  38.64 
Lukas Jakobsson  2005  AA1705  BÅLSTA SK    25m  37.91 
161  Teodor Sjöstrand  2004  AL2304  ÖSMO SS    25m  38.50 
119  Johan Montero  2005  AN1905  VÄSBY SS    25m  39.63 
133  Oskar van de Beek  2004  AM0904  VÄSBY SS    25m  42.21 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
169  Simon Brouzell  2003  AX3103  SS04    25m  37.56 
16  Benjamin Poehler  2005  AN7905  DANDERYD    25m  37.46 
43  Rasmus Skyving  2003  AB2703  NORRTÄLJE    25m  31.82 
40  Viktor Karell  2003  AF7103  NORRTÄLJE    25m  33.28 
95  Anton Wällstedt  2003  AG5103  UPPLANDS-B    25m  37.48 
19  Erik Sundström Curstedt  2005  AN5905  DANDERYD    25m  37.60 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  12 mars 2016 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  13:47 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner