2020-01-19   09:50:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  12 mars 2016   
  Tävlingsort  Bro    Utskriftstid  09:11   
  Arrangör           
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  12 mars 2016         
 
 
 
Gren 6, 25m Bröstsim Herrar  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
18  Aron Leon Salamon  2006  AL2706  DANDERYD    25m   
77  Melvin Johansson  2007  AE8307  UPPLANDS-B    25m   
142  Melvin Eriksson  2006  AD7906  ÅKERSBERGA    25m   
149  Axel Hartell  2007  AE0507  ÖSMO SS    25m   
126  Colin Rosén  2008  AB7108  VÄSBY SS    25m   
194  Vigor Söderström  2006  AE3106  BÅLSTA SK    25m   

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
154  Jonas Kvist  2006  AD0706  ÖSMO SS    25m   
78  Morits Johansson  2008  AB1708  UPPLANDS-B    25m   
153  Vincent Kokoric  2006  AL5506  ÖSMO SS    25m   
72  Arvid Holback  2008  AA9108  UPPLANDS-B    25m   
93  William Vide  2008  AA5308  UPPLANDS-B    25m   
115  Junes Khattab  2006  AK0106  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
53  Oliver Geaney  2006  AH0506  SPÅRVÄGEN    25m   
124  Jacob Pettersson  2008  AA5908  VÄSBY SS    25m  39.62 
162  Elliot Stranne  2008  AA8508  ÖSMO SS    25m  35.12 
Elvin Jandert  2007  AD9107  BÅLSTA SK    25m  36.17 
155  Gottfrid Lindroth  2006    ÖSMO SS    25m   
123  Anton Perisic  2006  AD9906  VÄSBY SS    25m   

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
91  Albert Sjögren  2007  AA8107  UPPLANDS-B    25m  32.83 
Isak Eriksson  2006  AD5906  BÅLSTA SK    25m  32.25 
131  Theo Takala  2007  AC5907  VÄSBY SS    25m  29.52 
69  Filip Bjällås  2007  AA7107  UPPLANDS-B    25m  30.84 
90  Lucas Sjöborg  2006  AA0306  UPPLANDS-B    25m  32.28 
73  Viktor Holback  2007  AA6307  UPPLANDS-B    25m  33.22 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
26  Sebastian Rosenberg  2006  AH5706  SK ENA    25m  28.14 
33  Leo Serse  2006  AB0106  KANAANS SS    25m  26.50 
188  Valentino Vrbanus  2006  AG9106  SS04    25m  23.49 
48  Nikolaj Alkas Alias  2008  AA7508  SPÅRVÄGEN    25m  26.24 
74  Henrik Jogell  2006  AA8106  UPPLANDS-B    25m  27.06 
118  Vilmer Lindström  2007  AB5307  VÄSBY SS    25m  28.37 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  12 mars 2016 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  09:11 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner