2020-01-19   08:23:18
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Caroline af Ugglas knattesim 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

15_S
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
162  Lindgren Alice  2005  VÄSBY SS  AK3405  25 m  38.02   
156  Jardelid Lovisa  2005  VÄSBY SS  AK1405  25 m  40.21   
254  Auxtova Dominika  2004  LIDINGÖ SK  BI4804  25 m  40.22   
243  Svanberg Sigrid  2004  SS04  BT9404  25 m  41.83   
51  Serse Clara  2004  KANAANS SS  AU1404  25 m  42.22   
45  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  42.26   
13  Malkan-Juvelin Felicia  2005  DANDERYD  BH1805  25 m  42.29   
244  Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  42.60   
201  Karlsson Fiona  2004  ÖSMO SS  AE6404  25 m  42.80   
10  213  Thunvall Meja  2006  ÖSMO SS  AG9206  25 m  43.22   
11  193  Westberg Magda  2005  ÅKERSBERGA  AT5805  25 m  43.37   
12  55  Söder Estrid  2004  KANAANS SS  BQ4604  25 m  43.51   
13  89  Hellenius Alva  2006  SPÅRVÄGEN  AB3806  25 m  43.51   
14  81  Geaney Jennifer  2005  SPÅRVÄGEN  AS9805  25 m  43.91   
15  239  Pettersson klara  2004  SS04  BP9204  25 m  43.92   
16  91  Hjort Mowitz Lola  2006  SPÅRVÄGEN  AI8406  25 m  44.22   
17  174  Scuderi Beatrice  2005  VÄSBY SS  AY5805  25 m  44.41   
18  15  Rosander Ebba  2005  DANDERYD  BH9605  25 m  44.57   
19  237  Muhic Melissa  2004  SS04  BT6404  25 m  44.69   
20  214  Vesterlund Freja  2006  ÖSMO SS  AA7606  25 m  45.04   
21  12  Hammargren Wilma  2005  DANDERYD  BH0805  25 m  45.10   
22  78  Egmar Stella  2006  SPÅRVÄGEN  AW9806  25 m  45.20   
23  151  Fabel Amanda  2005  VÄSBY SS  AC3805  25 m  46.04   
24  231  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  46.55   
25  192  Kanhamn Alexandra  2005  ÅKERSBERGA  AN5405  25 m  46.63   
26  127  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  46.80   
27  41  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  AI9604  25 m  46.86   
28  42  Orre Lova  2005  GUSTAVSBER  BK6605  25 m  46.86   
29  Ehrengren Irma  2005  DANDERYD  BN9605  25 m  46.91   
30  224  Darvish Elina  2005  SS04  BM9405  25 m  47.68   
31  33  Blomgren Vendela  2004  GUSTAVSBER  BO0604  25 m  47.80   
32  155  Höök Elin  2005  VÄSBY SS  BF0405  25 m  47.97   
33  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  48.17   
34  36  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  AI3604  25 m  48.21   
35  98  Rollvén Carla  2006  SPÅRVÄGEN  BA4406  25 m  48.32   
36  183  Wijk Vera  2006  VÄSBY SS  AY4206  25 m  48.34   
37  26  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  48.41   
38  Saranen Sofia  2006  BÅLSTA SK  AI1806  25 m  48.53   
39  246  Youssef Danielle  2006  SS04  AY3206  25 m  48.54   
40  38  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  48.62   
41  225  Deilert Lova  2006  SS04  BB7806  25 m  49.07   
42  124  Kjellström Elsa  2006  UPPLANDS-B  AA1406  25 m  49.20   
43  170  Renholm Ella  2006  VÄSBY SS  AY2206  25 m  49.22   
44  153  Funke Tindra  2006  VÄSBY SS  AC3606  25 m  49.55   
45  175  Skytt Isabelle  2005  VÄSBY SS  BE4205  25 m  49.71   
46  241  Rydheim Felicia  2005  SS04  BI5805  25 m  49.73   
47  126  Lindström Anastasija  2004  UPPLANDS-B  BD8804  25 m  49.79   
48  149  Eklund Cecilia  2005  VÄSBY SS  BF0205  25 m  49.95   
49  Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  50.09   
50  181  Unevik Maj  2006  VÄSBY SS  AC7606  25 m  50.50   
51  205  Mesipuu Emilia  2006  ÖSMO SS  AY9206  25 m  50.82   
52  56  Wallmark Emma  2005  KANAANS SS  AH0805  25 m  50.93   
53  47  Trennevik Linnea  2004  GUSTAVSBER  BS4404  25 m  51.31   
54  230  Hörberg Amanda  2006  SS04  BB8806  25 m  51.42   
55  10  Fang Ziyi  2006  DANDERYD  AX1806  25 m  51.64   
56  Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m  51.97   
57  40  Lundin Tuva  2004  GUSTAVSBER  BW2804  25 m  52.05   
58  24  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  52.17   
59  148  Ekfeldt Mila  2006  VÄSBY SS  BC2406  25 m  52.52   
60  159  Klingh Elise  2005  VÄSBY SS  AT7605  25 m  52.58   
61  160  Krekula Fanny  2006  VÄSBY SS  AU8606  25 m  52.84   
62  223  Blomström Elise  2006  SS04  BF3806  25 m  52.96   
63  37  Höglund Lundeberg Säva  2005  GUSTAVSBER  AC1805  25 m  53.14   
64  229  Hedlund Olivia  2006  SS04  BD2206  25 m  53.25   
65  165  Mehdizadeh Ellen  2005  VÄSBY SS  BO0605  25 m  54.51   
66  63  Brobacke Vilma  2005  LIDINGÖ SK  BB8605  25 m  56.59   
67  121  Jogfors Ester  2005  UPPLANDS-B  AY7805  25 m  57.27   
68  182  Van De Beek Emma  2006  VÄSBY SS  AV0206  25 m  57.30   
69  39  Lannér Elvira  2005  GUSTAVSBER  BA8405  25 m  58.26   
70  143  Ångman Leia  2006  UPPLANDS-B  AZ5606  25 m  1:00.64   
71  53  Sjöberg Anna  2005  KANAANS SS  AH8605  25 m  1:08.70   
72  69  Häll Malin  2005  NORRTÄLJE  BP1805  25 m     
73  71  Norman Widell Sara  2006  NORRTÄLJE  BH6606  25 m     
74  77  Dahl Liv  2005  SPÅRVÄGEN  BL0805  25 m     
75  84  Goulet Emma  2006  SPÅRVÄGEN  BB5806  25 m     
76  94  Loqvist Frida  2006  SPÅRVÄGEN  BB6806  25 m     
77  95  Malmring Anna  2006  SPÅRVÄGEN  BC4206  25 m     
78  99  Rosenholm Lea  2006  SPÅRVÄGEN  BH0606  25 m     
79  102  Wik Iris  2006  SPÅRVÄGEN  BC8406  25 m     
80  119  Jakob Stephanie  2006  UPPLANDS-B  AM4806  25 m     
81  131  Olsson Amanda  2006  UPPLANDS-B  AU1406  25 m     
82  138  Sundquist Ellen  2006  UPPLANDS-B  AU8406  25 m     
83  227  Gilbert Gabriella  2004  SS04  BP4204  25 m     
84  233  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m     
85  235  Lynch Linn  2005  SS04  BP7805  25 m     
86  238  Nietzsche Olivia  2006  SS04  BI2806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  20 mars 2017 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsällskap  Utskriftstid  18:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner