Program for Swedish Grand Prix
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Event 4, 100m Breaststroke Women |
World Seniors: Ruta Meilutyte (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
Europe Seniors: Ruta Meilutyte (1997) 1:04.35 2013-07-29 |
Nation Seniors: Jennie Johansson (1988) 1:06.68 2013-04-27 |
Nation Juniors: Sophie Hansson (1998) 1:07.77 2015-08-28 |
# | ID | Name | Born | Club | License | Pool | EntryTime | Status |
1 | 24 | Ivri Amit | 1989 | ISRAEL | 50 m | 1:07.77 | ||
2 | 91 | Hansson Sophie | 1998 | HS | AM1298 | 50 m | 1:07.77 | |
3 | 286 | Eriksson Jessica | 1993 | SÖDERTÖRN | AT2293 | 50 m | 1:09.52 | |
4 | 186 | Ekström Vilma | 1994 | LASS | AE4494 | 50 m | 1:10.44 | |
5 | 349 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 50 m | 1:10.66 | |
6 | 76 | Rutqvist Amanda | 1991 | GÖTEBORG | BC8291 | 50 m | 1:11.29 | |
7 | 161 | Thormalm Klara | 1998 | JÖNKÖPING | AA4898 | 50 m | 1:12.21 | |
8 | 228 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 50 m | 1:12.85 | |
9 | 109 | Tran Mari Louise | 1997 | HS | AL2897 | 50 m | 1:12.86 | |
10 | 230 | Berglund Olivia | 1998 | POSEIDON | AR9898 | 50 m | 1:13.07 | |
11 | 314 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | AQ7896 | 50 m | 1:13.50 | |
12 | 238 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 50 m | 1:13.88 | |
13 | 300 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | AZ0294 | 50 m | 1:14.28 | |
14 | 334 | Westerlund Lina | 1995 | WISBY SS | BD5295 | 50 m | 1:14.39 | |
15 | 105 | Rosvall Lina | 1997 | HS | AC2897 | 50 m | 1:14.50 | |
16 | 246 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 1:14.52 | |
17 | 93 | Holm Johanna | 1996 | HS | AI7896 | 50 m | 1:15.21 | |
18 | 75 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 1:15.31 | |
19 | 261 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 1:15.48 | |
20 | 136 | Atzmannstorfer Nilla | 1998 | JÖNKÖPING | AB6498 | 50 m | 1:15.58 | |
21 | 311 | Ståhl Moa | 1995 | SK TRITON | AV4695 | 50 m | 1:15.60 | |
22 | 104 | Rasmusson Nelly | 2001 | HS | AO7201 | 50 m | 1:16.03 | |
23 | 241 | Huynh Felicia | 2000 | S 71 | AW8400 | 50 m | 1:16.05 | |
24 | 372 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 1:16.15 | |
25 | 197 | Wallin Sarah | 2000 | LUDVIKA SS | AH9800 | 50 m | 1:16.34 | |
26 | 146 | Johansson Wilma | 2001 | JÖNKÖPING | AT7401 | 50 m | 1:16.43 | |
27 | 367 | Månsson Julia | 2002 | ÖSA | BL9202 | 50 m | 1:16.63 | |
28 | 152 | Müllern Alice | 1998 | JÖNKÖPING | AQ7498 | 50 m | 1:16.70 | |
29 | 177 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 1:16.71 | |
30 | 118 | Juliusson Klara | 1997 | HÖGANÄS SS | AH3897 | 50 m | 1:16.74 | |
31 | 194 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 50 m | 1:16.80 | |
32 | 333 | Sandsjö Tone | 2003 | WISBY SS | AF5403 | 50 m | 1:16.81 | |
33 | 30 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:17.02 | |
34 | 191 | Axelsson-Wiesel Edith | 2002 | LJUNGBY SS | AO3602 | 50 m | 1:17.02 | |
35 | 243 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 50 m | 1:17.37 | |
36 | 58 | Andersen Laura Findal | 2001 | KVIK | 0142AA | 50 m | 1:18.23 | |
37 | 142 | Hansson Emma | 1998 | JÖNKÖPING | AP1498 | 50 m | 1:18.86 | |
38 | 34 | Lendt Sandra | 2000 | HVIDOVRE | 0400AH | 25 m | 1:12.94 | |
39 | 56 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:13.54 | |
40 | 35 | Mertins Frederikke | 2000 | HVIDOVRE | 0014AE | 25 m | 1:13.63 | |
41 | 273 | Christensen Weistrand Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 1:17.54 | RES |
42 | 259 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:17.60 | RES |
43 | 242 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 1:18.13 | RES |
Generated by WinGrodan 1.24.06 | Print Date | 19 januari 2016 |
Licensed to: Svenska Simförbundet | Print Time | 11:52 |