2020-01-26   13:49:34
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyr Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 13
Heatlista 
 
  Tävling  TYR Sprint Meet 2016    Utskriftsdatum  07 februari 2016   
  Tävlingsort  Burlöv    Utskriftstid  13:08   
  Arrangör  Simklubben Sydsim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 februari 2016         
 
 
 
Gren 13, 50m Ryggsim Damer  Finaler (3) 
Sponsor: Nordic Sugar 
14 år och yngre: Amanda Granborg (1999) 31.91 
15 - 16 år: Dinah Jönsson (1998) 31.08 2014-02-03 
17 - 99 år: Michelle Coleman (1993) 28.94 2014-02-03 
 
Heat 1 (3) (14 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
566  Lovisa Vesterlund Kocsis  2002  AJ0802  SK SYDSIM    50m  35.71 
202  Sara Nobrell  2002  BM1402  SK HAJEN    50m  35.49 
79  Johanna Ingner  2002  AI4202  MKK    50m  34.87 
320  Natalie Noreblad  2002  AS0202  VÄXJÖ SS    50m  33.58 
305  Isabelle Sering  2002  AI2602  TRELLEBORG    50m  33.97 
164  Lisa Bergman  2002  AQ9802  S 77    50m  35.25 
32  Matilda Hoff  2003  AG6803  LANDSKRONA    50m  35.59 
414  Viktoria Dellhede  2003  AD2403  SS IDEN    50m  35.84 

 
Heat 2 (3) (15 - 16 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
586  Malin Sangfelt  2001  AC3801  TÄBY SIM    50m  33.91 
348  Amanda Dittlau  2000  AN5200  HS    50m  33.82 
635  Frederikke Mertins  2000  0014AE  HVIDOVRE    50m  33.32 
398  Julia Stenhård  2000  AN1200  HS    50m  31.64 
147  Elin Melin  2000  AB4800  POSEIDON    50m  32.91 
336  Emma Vileus  2001  AW1401  VELLINGE-N    50m  33.42 
133  Amanda Björkman  2001  AF3101  POSEIDON    50m  33.89 
280  Cornelia Jerresand  2000  AG6800  TÄBY SIM    50m  34.05 

 
Heat 3 (3) (17 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
234  Ida Borg  1997  AB8897  SK TRITON    50m  33.25 
44  Elin Rundblad  1999  AN3299  LANDSKRONA    50m  33.14 
124  Cassandra Tran  1997  AN5697  MKK    50m  32.51 
193  Emma Johansson  1991  AQ8691  SK HAJEN    50m  30.26 
239  Amanda Granborg  1999  AE7699  SK TRITON    50m  32.48 
291  Hanna Sangfelt  1997  AC4497  TÄBY SIM    50m  32.95 
542  My Grewell  1998  BE2698  SK SYDSIM    50m  33.18 
315  Fanny Elingfors  1998  AU8298  VÄXJÖ SS    50m  33.78 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  07 februari 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  13:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner