2020-05-27   08:36:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Tyr Sprint Meet

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndagen den 7 februari

Heatlista Gren 11
Heatlista 
 
  Tävling  TYR Sprint Meet 2016    Utskriftsdatum  07 februari 2016   
  Tävlingsort  Burlöv    Utskriftstid  13:08   
  Arrangör  Simklubben Sydsim         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  06 februari 2016         
 
 
 
Gren 11, 200m Medley Damer  Finaler (3) 
Sponsor: SCHENKER 
14 år och yngre: Sandra Lendt (2000) 2:34.54 2014-02-03 
15 - 16 år: Sophie Hansson (1998) 2:26.25 
17 - 99 år: Mathilde Huss-Hansen (1994) 2:24.56 2014-02-03 
 
Heat 1 (3) (14 år och yngre) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
577  Josephine Junehed  2002  AN1202  TÄBY SIM    50m  2:45.80 
312  Saga Bodsjö  2002  AE1402  VÄXJÖ SS    50m  2:44.71 
102  Josephine Mikkelsen  2002  AI5202  MKK    50m  2:40.13 
324  Clara Örnhem  2002  AE2402  VÄXJÖ SS    50m  2:39.84 
55  Johanna Andersson  2002  AK8202  MKK    50m  2:40.13 
285  Smilla Malm  2003  AQ4203  TÄBY SIM    50m  2:41.04 
566  Lovisa Vesterlund Kocsis  2002  AJ0802  SK SYDSIM    50m  2:44.98 
341  Emma Andersson  2002  AO1802  HS    50m  2:46.07 

 
Heat 2 (3) (15 - 16 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
288  Johanna Persson  2001  AY6601  TÄBY SIM    50m  2:41.55 
98  Nicola Lindell  2001  BV2401  MKK    50m  2:40.34 
351  Alva Ericsson  2000  AN8200  HS    50m  2:37.23 
359  Rebecca Hesslevik  2000  AZ0800  HS    50m  2:33.73 
142  Sara Jendbro  2000  BA7800  POSEIDON    50m  2:37.16 
357  Ebba Hallbäck  2000  AL0600  HS    50m  2:37.67 
348  Amanda Dittlau  2000  AN5200  HS    50m  2:40.68 
213  Vickie Berg  2000  AS2800  SK RAN    50m  2:42.11 

 
Heat 3 (3) (17 - 99 år) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
355  Annika Gren  1999  BL2499  HS    50m  2:46.51 
11  Josefin Nilsson  1999  AK4899  ESLÖVS SS    50m  2:41.76 
34  Elin Johannesson  1999  AM4299  LANDSKRONA    50m  2:37.75 
81  Annelie Jönsson  1983  AG3283  MKK    50m  2:36.07 
551  Malin Johansson  1997  AL0497  SK SYDSIM    50m  2:36.72 
422  Sara Nilsson  1998  AF3498  SS IDEN    50m  2:38.39 
241  Madeleine Grönberg  1999  AH3699  SK TRITON    50m  2:42.41 
207  Malin Svensson  1999  AE5499  SK HAJEN    50m  2:52.64 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  07 februari 2016 
Licensierad till: Simklubben Sydsim  Utskriftstid  13:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner