2020-02-19   04:44:21
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för NUSS Yngre 2016

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag 6/2 Klockan 08.30 (Insim kl. 07.15)

7_S
Gren 7, 100m Ryggsim Po 13 
 
NR: Linus Junefelt 1992 Jönköpings 01:02.24 år 2005 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
409  Sandqvist Jonathan  2003  SÖDERTÖRN  AO3703  25 m  1:06.08   
77  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  1:09.15   
147  Vaide Hugo  2003  SK LAXEN  AD8903  25 m  1:09.46   
109  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:10.36   
368  Lööw Erik  2003  SÖDERTÄLJE  AH1303  25 m  1:11.86   
30  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:12.09   
495  Kvist Mattias  2003  ÖSMO SS  AB5503  25 m  1:13.03   
208  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  1:14.38   
445  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:15.08   
10  281  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  25 m  1:15.68   
11  264  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  1:15.87   
12  33  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:17.40   
13  371  Oerther Theo  2003  SÖDERTÄLJE  AF0503  25 m  1:17.96   
14  91  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:18.48   
15  265  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  1:18.52   
16  302  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  1:19.02   
17  254  Iséni Elliot  2003  MASS  AF1103  25 m  1:19.37   
18  21  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:19.56   
19  174  Barkehed William  2003  LASS  AH3903  25 m  1:20.21   
20  308  Shen Kevin  2003  S 02  AL7503  25 m  1:20.34   
21  255  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  25 m  1:20.50   
22  352  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:20.76   
23  268  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  1:21.20   
24  301  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  25 m  1:21.46   
25  455  Berglund Vilgot  2003  VÄSTERÅS  AH6703  25 m  1:22.49   
26  100  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:22.83   
27  140  Jonsson Gustaf  2003  SK LAXEN  AH3103  25 m  1:23.52   
28  46  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  AR2703  25 m  1:25.76   
29  339  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  25 m  1:26.38   
30  166  Almén Olle  2003  LASS  AH3503  25 m  1:27.01   
31  354  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:27.94   
32  430  Andersson Oskar  2003  UPSALA S  AG6503  25 m  1:27.97   
33  129  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:28.16   
34  328  Haargaard Malte  2003  SKURU IK  AP2703  25 m  1:28.19   
35  63  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  1:28.24   
36  419  Åslund Albin  2003  SÖDERTÖRN  AT1103  25 m  1:29.34   
37  366  Fällman Oscar  2003  SÖDERTÄLJE  AM5103  25 m  1:29.52   
38  249  Fredholm Lukas  2003  MASS  AE9903  25 m  1:29.59   
39  248  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  1:30.10   
40  492  Björklund Liam  2003  ÖSMO SS  AB6503  25 m  1:30.34   
41  337  Sartor Gustav  2003  SKURU IK  AR8903  25 m  1:30.40  RES 
42  173  Aziz Kristian  2003  LASS  AH2503  25 m  1:31.62  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  06 februari 2016 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner