2019-10-21   12:05:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska GP

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

4_S
Gren 4, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Thormalm Klara  1998  JÖNKÖPING  AA4898  25 m  1:08.57   
325  Sandsjö Tone  2003  WISBY SS  AF5403  25 m  1:12.54   
73  Johansson Wilma  2001  JÖNKÖPING  AT7401  25 m  1:12.71   
423  Norén Sophia  1998  SS04  AN9698  25 m  1:12.75   
278  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  25 m  1:12.98   
411  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:13.42   
62  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  AP1498  25 m  1:13.61   
38  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  AB6498  25 m  1:13.82   
206  Gidlöf Emelie  1997  LASS  AF6697  25 m  1:14.19   
10  281  Rönningdal Emilia  2002  S 71  AC6202  25 m  1:14.82   
11  241  Axelsson-Wiesel Edith  2002  LJUNGBY SS  AO3602  25 m  1:14.85   
12  384  Örnhem Clara  2002  VÄXJÖ SS  AE2402  25 m  1:14.85   
13  277  Jönsson Micaela  2001  S 71  AD3801  25 m  1:15.04   
14  349  Wedel Agnes  2000  VÄSTERVIK  AX7200  25 m  1:15.10   
15  192  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  25 m  1:15.62   
16  213  Holmertz Wilma  2003  LASS  AD1803  25 m  1:16.00   
17  276  Huynh Felicia  2000  S 71  AW8400  50 m  1:16.05   
18  172  Rudolf Vilma  2002  KK KARPEN  AW1202  25 m  1:16.37   
19  340  Ekström Thea  2001  VÄSTERVIK  AW5801  25 m  1:17.17   
20  412  Nederman Ida  2000  ÖSA  AU7400  25 m  1:17.52   
21  191  Morin Tilde  2002  SK LAXEN  AM5202  25 m  1:17.72   
22  296  Schimmel Hilja  2003  SKÖVDE SS  AV3603  25 m  1:18.41   
23  451  Skjæveland Elise  1997  Ullensaker    50 m  1:18.58   
24  452  Skjæveland Thea  1999  Ullensaker    50 m  1:19.15   
25  205  Gidlöf Elise  1999  LASS  AI8499  25 m  1:19.21   
26  240  Årebo Lena  2002  LASS  AJ1202  25 m  1:19.33   
27  416  Berndtson Filippa  1997  SS04  BD4297  25 m  1:19.51   
28  428  Haga Famestad Millie  1999  Elverum    25 m  1:19.60   
29  413  Nederman Lina  2000  ÖSA  AP0600  25 m  1:19.73   
30  422  Höglind Rebecca  1998  SS04  AL7898  25 m  1:19.91   
31  100  Sabic Nadija  2002  JÖNKÖPING  AI7802  25 m  1:20.18   
32  152  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  AA2202  25 m  1:20.63   
33  314  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  AC5200  25 m  1:21.27   
34  236  Tudegård Erika  2001  LASS  AR8801  25 m  1:21.33   
35  144  Wolfgang Tilde  2001  KALMAR SS  AH7601  25 m  1:21.38   
36  433  Kleppang Kamilla  2000  Elverum    25 m  1:21.48   
37  391  Ingvarsson Miranda  2001  ÄNGELHOLM  AE6401  25 m  1:21.68   
38  290  Kramer Linn  2001  SKÖVDE SS  AD8801  25 m  1:21.83   
39  147  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  1:22.58   
40  215  Järvikari Felicia  2002  LASS  AH9802  25 m  1:23.08   
41  175  Henriksson Gabriella  2000  KLIPPAN  AS8400  25 m  1:23.11   
42  461  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  AA9203  25 m  1:23.28   
43  341  Juneskog Emma  1998  VÄSTERVIK  AU2298  25 m  1:23.49   
44  49  Davis Emmie  2002  JÖNKÖPING  AK7202  25 m  1:23.57   
45  209  Gunnarsson Johanna  1999  LASS  BA5699  25 m  1:24.31   
46  220  Lampi Lovisa  1999  LASS  AQ4899  25 m  1:24.65   
47  143  Winblad Tea  2004  KALMAR SS  AH7404  25 m  1:24.87   
48  130  Karlsson Leia  2002  KALMAR SS  AR2202  25 m  1:25.39   
49  174  Bengtsson Alice  2000  KLIPPAN  AM0200  25 m  1:25.42   
50  118  Andersson Lisa  2001  KALMAR SS  BC0601  25 m  1:25.56   
51  385  Andersson Emmie  2003  ÄNGELHOLM  AR1403  25 m  1:25.60   
52  439  Ingedotter Øyen Silje  1995  Elverum    25 m  1:25.61   
53  63  Hegmegi Annie  2003  JÖNKÖPING  AA1403  25 m  1:25.82   
54  Åstrand Julia  1999  ALVESTA SS  AT7499  50 m  1:26.28   
55  176  Johansson Jennie  2001  KLIPPAN  AX0401  25 m  1:26.30   
56  46  Carlheim Wilma  2003  JÖNKÖPING  AI6403  25 m  1:26.35   
57  382  Widqvist Liv  1999  VÄXJÖ SS  AP6699  25 m  1:27.77   
58  319  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  AC3402  25 m  1:28.03   
59  181  Vedlugaite Belinda  2000  KLIPPAN  BK5200  25 m  1:28.31   
60  259  Delibaltas Iza  1999  OSKARSHAMN  BK1899  25 m  1:28.36   
61  110  Thollström Evelina  1999  JÖNKÖPING  BQ1299  25 m  1:28.49   
62  261  Duong Maria  2001  OSKARSHAMN  BD7201  25 m  1:28.60   
63  16  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  AK1401  50 m  1:28.95   
64  210  Gustafsson Olivia  2004  LASS  AA8604  25 m  1:28.96   
65  214  Högberg Alva  2002  LASS  BF0202  25 m  1:29.34   
66  338  Björnberg Maria  1998  VÄSTERVIK  AK2698  25 m  1:29.79   
67  123  Hofer Anna  2000  KALMAR SS  BQ4600  25 m  1:30.00   
68  113  Tubbin Felicia  2003  JÖNKÖPING  BK3203  25 m  1:30.01   
69  219  Koutchinskaia Darja  2003  LASS  AQ5203  25 m  1:30.28   
70  332  Rönnäng Clara  2001  VÄRNAMO SS  BM9801  50 m  1:30.96   
71  312  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  AC8203  25 m  1:31.17   
72  430  Andrea Hamoudeh Sirin  2001  Elverum    25 m  1:31.44   
73  443  Fjelland Leknesund Marita  1999  Ullensaker    50 m  1:31.67   
74  161  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  AC7803  25 m  1:31.93   
75  96  Rogö Nora  2004  JÖNKÖPING  AW7604  25 m  1:33.47   
76  36  Arberg Alba  2005  JÖNKÖPING  AA1405  25 m  1:34.50   
77  251  Eriksson Emilia  2004  MOTALA SS  AG3604  25 m  1:34.54   
78  359  Arthursson Tilda  2003  VÄXJÖ SS  BD7603  25 m  1:34.58   
79  153  Holm Trulsa  2001  KARLSKRONA  BG2601  25 m  1:35.60   
80  98  Rudelius Ida  2004  JÖNKÖPING  AM7204  25 m  1:35.88   
81  67  Holmquist Moa  2004  JÖNKÖPING  AG1604  25 m  1:36.93   
82  Gustafsson Tove  2004  ALVESTA SS  AH7204  25 m  1:37.15   
83  Åstrand Wilma  2002  ALVESTA SS  AR6402  25 m  1:41.33   
84  321  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  AH7603  25 m  1:42.28   
85  116  Åkesson Ella  2003  JÖNKÖPING  BL0203  25 m  1:43.50   
86  17  Seppälä Annie  2004  ANDERSTORP  BD6804  25 m  1:43.63   
87  271  Skärkarl Linnéa  2001  OSKARSHAMN  BG9801  25 m  1:43.63   
88  105  Starkenberg Jonna  2002  JÖNKÖPING  BA5802  25 m  1:44.42   
89  258  Björklund Nora  2003  OSKARSHAMN  BA4803  25 m  1:44.75   
90  53  Ekman Kim  2004  JÖNKÖPING  BN8204  25 m  1:46.28   
91  114  Wretling Lisa  2004  JÖNKÖPING  AW9604  25 m  1:49.92   
92  128  Jämtin Elin  2003  KALMAR SS  BL6803  25 m  1:50.69   
93  Andersson Ellinor  2003  ALVESTA SS  BB4203  25 m  1:51.35   
94  68  Hulusjö Cajsa  2004  JÖNKÖPING  BD8204  25 m  1:51.38   
95  20  Torén Agnes  2003  ANDERSTORP  BE2603  25 m  1:54.93   
96  11  Kemper Ebba  2004  ANDERSTORP  BA6404  25 m  2:03.59   
97  55  Engqvist Elin  2005  JÖNKÖPING  AK8405  50 m     
98  74  Jonsson Ida  2005  JÖNKÖPING  AJ8405  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  08:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner