2020-02-26   15:13:31
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska GP

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

Heatlista Gren 27
Heatlista 
 
  Tävling  Östsvenska GP    Utskriftsdatum  13 mars 2016   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  13:45   
  Arrangör  Jönköping Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 mars 2016         
 
 
 
Gren 27, 200m Fjärilsim Damer  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
458  Lisa Flaa  2002  AC3102  NÄSSJÖ    25m  3:16.13 
453  Henriette Syrrist  2000    Ullensaker    50m  2:53.60 
187  Petronella Johansson  2000  AW0600  SK LAXEN    25m  2:43.20 
246  Ida Persson  2002  AF7402  LJUNGBY SS    25m  2:45.22 
110  Evelina Thollström  1999  BQ1299  JÖNKÖPING    25m  2:58.26 
364  Saga Bodsjö  2002  AE1402  VÄXJÖ SS    50m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
314  Elin Ljunggren  2000  AC5200  HVETLANDA    25m  2:41.89 
425  Hannah Zaalouk  2001  AM1601  SS04    25m  2:39.84 
205  Elise Gidlöf  1999  AI8499  LASS    25m  2:39.39 
309  Wilma Danlid  2000  AR2200  HVETLANDA    25m  2:37.62 
401  Emma Cullberg  2002  BA8202  ÖSA    25m  2:38.69 
293  Ida Lövgren  2001  AB2801  SKÖVDE SS    50m  2:39.53 
170  Linnéa Persson  2002  AA5802  KK KARPEN    25m  2:40.79 
432  Oda Erikka Holberg  2002    Elverum    25m  2:42.92 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Sandra Lange  1999  AK0699  ALVESTA SS    50m  2:36.46 
164  Linn Rosenius  2002  AA4602  KARLSKRONA    25m  2:32.45 
447  Camilla Melstein Johannessen  2000    Ullensaker    50m  2:30.68 
295  Tuva Rosebrink  2001  AJ7601  SKÖVDE SS    25m  2:29.16 
358  Victoria Åberg  2001  AL7201  VÄSTERÅS    25m  2:29.55 
356  Edith Jernstedt  2002  AG1202  VÄSTERÅS    25m  2:31.01 
63  Annie Hegmegi  2003  AA1403  JÖNKÖPING    25m  2:32.75 
405  Cornelia Johansson  2003  AF1803  ÖSA    25m  2:37.12 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
38  Nilla Atzmannstorfer  1998  AB6498  JÖNKÖPING    25m  2:27.89 
257  Isabelle Wrejde  1999  AV5299  SK NEPTUN    25m  2:20.98 
449  Camilla Rimmereide  2000    Ullensaker    50m  2:16.95 
302  Ebba Rosenquist  1989  AI6489  SKK    25m  2:14.58 
274  Emilia Christiansen  1999  AL8499  S 71    25m  2:16.28 
308  Alexandra Uusaro  1995  AN0295  TÄBY SIM    25m  2:18.64 
418  Mathilda Eriksson  2001  AE2201  SS04    25m  2:24.49 
451  Elise Skjæveland  1997    Ullensaker    50m  2:28.22 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner