2020-02-21   08:39:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska GP

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

Heatlista Gren 32
Heatlista 
 
  Tävling  Östsvenska GP    Utskriftsdatum  13 mars 2016   
  Tävlingsort  Jönköping    Utskriftstid  13:45   
  Arrangör  Jönköping Simsällskap         
  Bassäng  50m         
  Tävlingsdatum  12 mars 2016         
 
 
 
Gren 32, 800m Frisim Herrar  Finaler (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
234  Ruben Staaf  2002  AI2702  LASS    50m   
294  Ted Niklasson  2001  AD4701  SKÖVDE SS    50m   
127  Arvid Johansson  2001  AQ8501  KALMAR SS    50m  12:17.27 
223  Nicola Lundqvist  2002  AM0302  LASS    50m  13:16.23 
42  Ricky Bergwall  2002  AN9102  JÖNKÖPING    50m   
40  Thomas Babana  2001  AB0502  JÖNKÖPING    50m   
               

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
34  Phille Andersson Sandwall  2003  AG0303  JÖNKÖPING    25m  11:37.29 
91  Patrik Petkoczi  2002  AG3702  JÖNKÖPING    50m  11:20.31 
268  Carl Löfgren  2003  AE7303  OSKARSHAMN    25m  10:35.31 
301  Daniel Öhman  2002  AL9302  SKÖVDE SS    25m  10:21.79 
101  Job Sanders  2003  AF2703  JÖNKÖPING    25m  10:28.89 
374  Gustav Hammarstedt  2002  AL1302  VÄXJÖ SS    25m  10:54.54 
61  Max Grubesic  2004  AH8104  JÖNKÖPING    25m  11:23.22 
380  Anton Strand  2003  AH8903  VÄXJÖ SS    50m  11:56.17 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
323  Jesper Granath  2002  AM5902  WISBY SS    25m  9:49.82 
217  Naevid Kiasat  2001  AF6501  LASS    25m  9:39.73 
237  Oliver Tykesson  2000  AJ3700  LASS    25m  9:18.16 
421  Frederick Holmer Fann  1998  AD3998  SS04    25m  9:13.58 
199  Sixten Almén  1999  AP7999  LASS    25m  9:13.79 
389  Oskar Hanstål  1999  AJ1599  ÄNGELHOLM    25m  9:35.47 
26  Tim Hansson  2001  AM7101  FALUN    25m  9:43.34 
179  Jonathan Skog  2000  AB0900  KLIPPAN    25m  10:13.93 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
282  Alexander Trudov  1999  AT5399  S 71    25m  8:55.54 
383  Hugo Wiman  1997  AP3797  VÄXJÖ SS    25m  8:49.65 
324  Linus Kahl  2001  AE1501  WISBY SS    25m  8:42.95 
72  Victor Johansson  1998  AA7798  JÖNKÖPING    25m  7:47.70 
82  Tim Lärkfeldt  2000  AC9900  JÖNKÖPING    25m  8:26.03 
185  Dennis Dukic  2000  AC4500  SK LAXEN    25m  8:48.63 
108  Viktor Svan  2000  AH0300  JÖNKÖPING    25m  8:53.78 
15  Gustaf Mild  1997  AE6397  ANDERSTORP    25m  9:00.54 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  13:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner