2020-02-23   20:09:38
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska GP

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

28_S
Gren 28, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
30  Fredriksson Petter  1997  SK HAJEN  AJ4197  25 m  2:00.69   
303  Ericsson Oskar  1997  TÄBY SIM  AF9397  25 m  2:01.75   
58  Forndal Daniel  1997  JÖNKÖPING  AB5797  25 m  2:02.61   
306  Räisänen Daniel  1999  TÄBY SIM  AE0199  25 m  2:03.75   
59  Grimberg Filip  1998  JÖNKÖPING  AL0198  25 m  2:04.55   
195  Widerberg Teodor  1998  SK LAXEN  AG0398  25 m  2:04.95   
83  Lövgren Albin  1999  JÖNKÖPING  AC0199  25 m  2:06.40   
78  Kerman Henry  1997  JÖNKÖPING  AI6597  25 m  2:08.56   
185  Dukic Dennis  2000  SK LAXEN  AC4500  25 m  2:09.40   
10  305  Kruthammar David  1997  TÄBY SIM  AN6197  25 m  2:11.48   
11  320  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  AB2900  25 m  2:12.08   
12  282  Trudov Alexander  1999  S 71  AT5399  25 m  2:12.64   
13  454  Syrrist Håkon  2000  Ullensaker    50 m  2:13.26   
14  441  Aspegren Henrik  1999  Ullensaker    50 m  2:13.55   
15  15  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  AE6397  25 m  2:14.31   
16  417  Eliasson Edward  1997  SS04  AP5397  25 m  2:14.57   
17  203  Cyrén Petter  1996  LASS  AU8796  25 m  2:14.98   
18  344  Ohlsén Erik  2000  VÄSTERVIK  AF4300  25 m  2:15.06   
19  80  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  2:15.15   
20  87  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  AG2598  25 m  2:15.20   
21  324  Kahl Linus  2001  WISBY SS  AE1501  25 m  2:15.36   
22  201  Andersson Tom  1998  LASS  AK2598  25 m  2:15.84   
23  207  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:16.32   
24  124  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  2:17.78   
25  429  Fredheim Nickolai  2000  Elverum    25 m  2:17.98   
26  462  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  AA1197  25 m  2:18.29   
27  352  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:18.59   
28  12  Kerman William  2001  ANDERSTORP  AA6501  25 m  2:20.89   
29  333  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:20.96   
30  304  Hedman Filip  1998  TÄBY SIM  AO1598  50 m  2:21.14   
31  403  Gradin André  1994  ÖSA  AN1194  25 m  2:21.63   
32  154  Kromnow Elias  1999  KARLSKRONA  AL5799  25 m  2:22.81   
33  135  Loo Kristoffer  1997  KALMAR SS  AH0197  25 m  2:25.34   
34  99  Sabic Ishak  1999  JÖNKÖPING  AI9999  25 m  2:25.93   
35  373  Gustafsson Hans  2000  VÄXJÖ SS  AS5900  25 m  2:25.96   
36  386  Andersson Mattias  1996  ÄNGELHOLM  AP3196  25 m  2:26.13   
37  420  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:26.53   
38  179  Skog Jonathan  2000  KLIPPAN  AB0900  25 m  2:26.71   
39  431  Fredrik Holberg Jens  2000  Elverum    25 m  2:26.89   
40  378  Löfsved Oskar  1999  VÄXJÖ SS  AK2599  25 m  2:27.56   
41  108  Svan Viktor  2000  JÖNKÖPING  AH0300  25 m  2:29.64   
42  337  Björnberg Axel  2000  VÄSTERVIK  AK1900  25 m  2:29.70   
43  301  Öhman Daniel  2002  SKÖVDE SS  AL9302  25 m  2:30.09   
44  148  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  2:31.40   
45  126  Jentz Sean  1996  KALMAR SS  AP7996  25 m  2:31.44   
46  101  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:31.58   
47  372  Franzén Gustav  2000  VÄXJÖ SS  AU1300  25 m  2:31.89   
48  233  Staaf Albin  2000  LASS  AO8700  25 m  2:32.44   
49  446  Somogyi Hoseth Mathias  2003  Ullensaker    50 m  2:33.66   
50  361  Axandersson Oskar  2002  VÄXJÖ SS  AN7502  25 m  2:34.17   
51  264  Johansson Herman  2000  OSKARSHAMN  AC7300  25 m  2:34.38   
52  263  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  2:34.70   
53  400  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:36.42   
54  427  Jakob Bratli Sondre  2001  Elverum    25 m  2:37.33   
55  234  Staaf Ruben  2002  LASS  AI2702  25 m  2:38.71   
56  223  Lundqvist Nicola  2002  LASS  AM0302  25 m  2:39.61   
57  436  Rostoks Roberts  2000  Elverum    25 m  2:39.89   
58  13  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  AW8700  25 m  2:43.29   
59  202  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  2:44.45   
60  448  Støten Kokkim Velte  2002  Ullensaker    50 m  2:45.19   
61  380  Strand Anton  2003  VÄXJÖ SS  AH8903  25 m  2:45.85   
62  444  Hammer Christoffer  2002  Ullensaker    50 m  2:45.88   
63  260  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  AC1303  25 m  2:46.31   
64  122  Helgesson Gusten  2002  KALMAR SS  AR3302  25 m  2:46.77   
65  437  Sol Rick  2001  Elverum    25 m  2:46.77   
66  323  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  2:46.83   
67  239  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:47.36   
68  387  Grönborg Oscar  2002  ÄNGELHOLM  AH8102  25 m  2:47.40   
69  374  Hammarstedt Gustav  2002  VÄXJÖ SS  AL1302  25 m  2:48.26   
70  165  Svensson William  2003  KARLSKRONA  AB9103  25 m  2:52.89   
71  398  Stokholm Gustaf  2004  ÄNGELHOLM  AD8504  25 m  2:54.75   
72  377  Kelemit Felix  2001  VÄXJÖ SS  AN8901  25 m  2:55.05   
73  381  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  2:55.63   
74  167  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  AN3100  25 m  2:56.28   
75  64  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:57.05   
76  438  Kregnes Søstuen Martin  2002  Elverum    25 m  2:57.08   
77  42  Bergwall Ricky  2002  JÖNKÖPING  AN9102  25 m  2:58.68   
78  85  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  25 m  2:58.74   
79  25  Lindemalm Oskar  2002  EKSJÖ SLS  AQ9702  25 m  2:59.88   
80  158  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  AD9502  25 m  3:00.14   
81  61  Grubesic Max  2004  JÖNKÖPING  AH8104  25 m  3:00.89   
82  267  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  AH0303  25 m  3:02.07   
83  34  Andersson Sandwall Phille  2003  JÖNKÖPING  AG0303  25 m  3:03.09   
84  24  Johnsson Oscar  2002  EKSJÖ SLS  AG9504  25 m  3:05.43   
85  371  Eriksson Alvin  2003  VÄXJÖ SS  AQ3703  25 m  3:08.73   
86  397  Rydén Noa  2004  ÄNGELHOLM  AC6304  25 m  3:10.15   
87  41  Bergqvist David  2005  JÖNKÖPING  AA7505  25 m  3:40.24   
88  52  Ekblad Victor  2004  JÖNKÖPING  AJ5304  50 m     
89  56  Eriksson Gabriel  2004  JÖNKÖPING  AT2504  50 m     
90  81  Lindström Jakob  2005  JÖNKÖPING  AE6105  50 m     
91  104  Starkenberg Jakob  2004  JÖNKÖPING  AI8104  50 m     
92  117  Åkesson Melker  2006  JÖNKÖPING  AB8306  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  08:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner