2020-02-26   03:22:56
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Östsvenska GP

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 4

34_S
Gren 34, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
92  Pettersson Axel  1995  JÖNKÖPING  AE8995  25 m  1:54.81   
30  Fredriksson Petter  1997  SK HAJEN  AJ4197  25 m  1:57.64   
227  Olsson Daniel  1996  LASS  AF0396  25 m  2:04.24   
352  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:14.12   
80  Larsson David  1996  JÖNKÖPING  AH7196  25 m  2:15.85   
409  Meding Isak  1998  ÖSA  AP2198  25 m  2:16.28   
124  Hong Anton  2000  KALMAR SS  AI8900  25 m  2:17.58   
333  Stensson Erik  2002  VÄRNAMO SS  AC2902  25 m  2:19.30   
420  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  2:19.34   
10  207  Grynning Mattias  1999  LASS  AJ0599  25 m  2:21.18   
11  331  Pettersson Robin  2000  VÄRNAMO SS  AD2500  25 m  2:21.35   
12  248  Svensson Garri  2000  LJUNGBY SS  AL4300  25 m  2:22.85   
13  244  Nagy Gergö  1995  LJUNGBY SS  AZ6995  25 m  2:23.55   
14  351  Öberg Felix  2001  VÄSTERVIK  AS9301  25 m  2:24.41   
15  142  Stikáns Atis  1999  KALMAR SS  AR8799  25 m  2:25.52   
16  342  Jönsson Jesper  2000  VÄSTERVIK  AP2900  25 m  2:26.43   
17  182  Andersson Johannes  1999  SK LAXEN  AM6999  25 m  2:26.92   
18  211  Henell Gustav  1999  LASS  AG1399  25 m  2:27.19   
19  372  Franzén Gustav  2000  VÄXJÖ SS  AU1300  25 m  2:29.59   
20  400  Baastad Tim  2000  ÖSA  AM4700  25 m  2:31.42   
21  263  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  AE5303  25 m  2:33.31   
22  21  Castenson Victor  2000  EKSJÖ SLS  AA9900  25 m  2:34.44   
23  288  Johansson Rasmus  2000  SKÖVDE SS  AI4700  25 m  2:36.90   
24  186  Gustavsson Julius  2002  SK LAXEN  AD0102  25 m  2:38.62   
25  239  Wallin Erik  2003  LASS  AH0103  25 m  2:40.58   
26  101  Sanders Job  2003  JÖNKÖPING  AF2703  25 m  2:44.30   
27  132  Lingström Carl  2002  KALMAR SS  AN7902  25 m  2:44.83   
28  148  Auer Axel  2003  KARLSKRONA  AB8103  25 m  2:47.58   
29  89  Nukovic Eldin  2002  JÖNKÖPING  AE5102  25 m  2:47.79   
30  137  Marcusson David  2001  KALMAR SS  AU6701  25 m  2:48.04   
31  381  Tidåsen Emanuel  2002  VÄXJÖ SS  AQ3702  25 m  2:48.59   
32  64  Hegmegi Anton  2005  JÖNKÖPING  AA2105  25 m  2:51.67   
33  202  Axelsson Elias  2002  LASS  AJ9102  25 m  2:54.31   
34  134  Loo Alexander  2001  KALMAR SS  AH7501  50 m  2:57.78   
35  200  Andersson Måns  2002  LASS  AH5102  25 m  3:04.54   
36  366  Cikota Kemal  2002  VÄXJÖ SS  AS0102  50 m  3:07.24   
37  85  Michno Bartosz  2000  JÖNKÖPING  AZ9100  50 m  3:31.06   
38  266  Karlsson Edvin  2004  OSKARSHAMN  AO3904  50 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.06  Utskriftsdatum  13 mars 2016 
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap  Utskriftstid  08:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner